Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od dob tzv. VŘSR je CCCP hrozbou a hnisavým vředem této planety. Bez těch bolševických pomatenců a zoufalců by život na Zemi probíhal v klidu a míru!
    • kvá kvá kvá kvá kvá?
  • Skoro na každe diskusi se najdou komunističtí vypatlanci (většinou dva), kteří se snaží lidem nakecat, že invaze je legální prostředek, že okupace je normální záležitost, že rabování, kradení, vraždění civilních obyvytel je normální... Ano, pro komunisty je toto normální!
    • tragédní kozomrd je asi hermafrodit *1* *2*
    • Lépe se to ani nedá napsat - pravda pravdoucí!
      • krrrrrr krrrrrr kva?
    • kva kva, krrrr krrrr, kvá kvá!
  • Lidé bděte!

    Komunisté mohou za všechno. Ukřižovaní Krista Napoleonské války genocida Indiánů
    prostě v každé historické lumpárně mají prstíky stepní Mongolští nájezdníci.
    Já jsem rád že tu máme skutečnou demokracii - co záleží na armádě ožebračaných lidí
    nezaměstnaných co záleží na tom že zde kvete korupce a zlodějna
    hlavně že máme právo svobodně si postěžovat a poté opět snášet tento hnus.
    • Je treba si vsak priznat, pane Tecko, ze za 95% vsech hospodarskych kriminalnich cinu, zlodejen, tunelu a podvodu na obcany stali a stoji prevleceni zlocinci z komunisticko-estebacke korupcni mafie. Korupci byli zvykli od sve rude mafie prijimat a tohoto zla se nedokazali zbavit jeste dodnes. *1* *1* *1*
      • ve zkratce se tom říká kapitalismus
      • souhlas-ODS,TOP09,KDU-ČSL,Lidem
        • Vetsina komunisticko-estebackych korupcnich zrud se ale ukryla do CSSD, kde tvori 2/3 clenu (podle informaci CSSD). Proto takje oranzova mafie dosadila do nejvyssich statnich funkci tolik opravdovych zlocincu (Gross, Paroubek, Svoboda, Kavan, Sobotka, Rath atd. atd. atd.). Nekteri jiz sice skoncili za mrizemi, ale vetsinu to teprve ceka.
    • Dementos komunistos absolutnos.
      • kvás kvas krrrrrrs.....
      • Dušan je gay.
        • Už tady někdo zmínil, že jsi imbecil. Najdi si (jestli to zvládneš), co to znamená.
          • na googlu mi vylezla tvoje fotka-zrzavýho chlupa a na facebooku má Dušan,že jsi jeho kluk.....také buzuluk *1* prej m r d á t e kozy,když má Dušánek průjem *1*
  • Rudí fašisti zde dnes ale řádí... A oba dva.
    • a kterej je ten druhej,to je tvoje ségra nebo kámoš z ústavu? *7*
    • kvá kvá.....
  • Tak jsem zde,a cumim,ze opet vypustili z DETOXu par zkundyzapachu kteri se bavi tim,ze kradou nicky. *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Ty hajzle Note jsi jen druhý nick cikána tečky!!
    • Odkud víš, že vypustili feťáky? Vlastně já zapomněl, zařízení pro drogově závislé je součástí uzavřeného komplexu budov psychiatrické léčebny a sousedí se zařízením pro těžce psychicky nemocné šílence, kde jsi umístěn ty.
      • Petr je feťák
  • Kapitalizmus pomalu konči chvala bohu.
    • U primitiva nikoho neprekvapi, ze kdyz nedokaze argumentovat, uchyli se k nemravnostem, jako je i vase kradez nicku. Normalni ctenari vas podvod ale snadno odhali a o ty ostetni nejde.. *1* *1* *1*
    • ruský fašismus, který postbolševici nazývají "kapitalismus" si anšlusem Krymu nas*al do bot a bude to jeho konec.
    • Putinovský carský bolše-imperializmus si myslí, že je teď na řadě on !
    • ale jeste napacha hodne zla
  • Jen je nechte ať se bojí, vědí proč!! *3* *3* *3*
    • Co Vy o tom víte, když nebydlíte ani v jednom ze zmíněných států??!! Vybojovali jsme si nezávislost a budeme o ní nadále stát *16*
    • Tak co kozomrde tečko vyhulil jsis ho pořádně ?? Cha Cha.
  • Včera jsem měl prima kozu, soudružku Semelovou. Jak jí voněla ta pič...... Mňam!
    • kam sesere na Kňourovou vod eštébáka.......
    • Nahlášeno degéne
      • Hele zloději nicků, si myslíš že jsi tady jedinej pitomec? Víš co tady takových bolševiků je?
        • Běž se léčit magore!
  • Kde komunista na větvi se houpá, tam mír a dobrá nálada jest!
    • kvá kvá? kva kva kva...
  • O to tady jde - kšefty pro zbrojní koncerny.
    • Dělníci budou mít práci!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit