Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to bylo dobrý *3*
  • Ať žije báťuška, car Putler, sluníčko nejjasnější.
  • Pusinko, ty jsi cigoška?
  • No, rudý náměstí a kreml, jinak udusaná podlaha, došky.
  • Co chceš od vlastizrádce s vybouchaným mozkem?
  • ano, mohla, jde mi o to, aby bylo jasno, že rasismus a nacismus je zlo a může se skrývat pod jakýmikoliv kecy ve prospěch kohokoliv.
    Pokud nazývám někoho jiného "opice", pak je zřejmé, že jsem rasista tedy i nacista a zejména blbec.
    Podpora čehokoliv od takového subjektu je jen pro ostudu.
    Stejně tak, nazývá.li někdo zjevně nejschopnějšího současného politika "putler, skřet..a pod".

    Oba takový jedinci jsou na hlavu padlí, stejní rasisté a v podstatě i lidé bez názoru, jen se potřebují uspokojit nadávání jiných, o nichž dobře chápou, že je vysoce převyšují jak ve znalostech a nadání tak v reálné moci, kterou disponují.

    Stejné je to s těmi hlupáky, kteří píší o "židozvěři" případně o palestinské zvěři, Je to parta chudáků a pokud jim na to skáčete, zamyslete se nad sebou, to od takových pochází valná číst toho zla, které se nyní projevuje tak zřetelně - nenávist a války. To oni svou stupiditou jsou využitelní k čemukoliv kýmkoliv to oni jsou nebezpeční
  • elektrifikovalo se za Lenina, historiku
  • zasranáamerikazkurvený ž...... *12* *16*
  • Uteklo mi slovo:OPUSTIT
  • Proč by se měl starat ? Mají co chtěli . Zděs Rossíja .
  • Ted by mel Klicko a spol se postarat o Ukrajince,kteri nemohou valecnou zonu a nevine trpi.
    Byl to on ,kdo svolal lidi na barikady,buracel a sliboval nemozne,v prvni porazce se letel schovat Merkel pod sukni a ted cuci na to ,co natropil se svou bandou.Prezident se nestal ,tak
    alespon starosta Kijeva a ale i tam je k nicemu.Tihle lide budou mit na svedomi veskerou
    bidu obavatelstva UK,kteri se stali obeti mocichtivych Ne-politiku.
  • ja vím ,ale osvětli to pusince když si myslí,že jsou vymyělení nebo,že jsme všichni příbuzný s tím primátem *1*
  • Slovani ? Není Rus Slovanským národem ? Rozumím-li tomu dobře je tedy i onen Rus potomkem Vámi zmiňovaného Afrického Křováka??? Proč tedy ten domestikovanej křovák svadí kde jen ve světě může ty nemilosrdné a vražedné boje,vraždí po tisících své vývojové příbuzné aneplácá si bábovičky na svém písečku jako jeho příbuznej??
    Opravdu jste přesvědčena,že veškerý světový xindl co ho kde měli pověsit či jinak utratit a on utekl v panice naskákal do necek a pádloval přez velkou louži kde vyvraždil nebo zotročil původní obyvatelstvo zakotvil někde u Ruských břehů??
    Toto odmítám ,ale připouštím dle Vaši ubohé citace,,a pokud máte děti, pak alespoň jedna opici podobná osoba zplodila dítě snad(?) člověku podobné ne?. ,, že vy primát asi budete *9*
    Myslel jsem,že se zde jedná o debatu dospělých lidi a netřeba se druhému otírat o děti. Ale ono je to jedno zřeba má můj syn smůlu a má opičí ksicht po mě jak si myslíte Vy a váš syn je jistě po vás ztělesněním krasy a dokonalosti,ale pokud to tak bude dál oba dostanous zbraň a budou odvedeni kamsi hájit ty vaši primátní spravedlnost a kdo ví zda tam někde nezkončí ve společném masovém hrobě.
    Ale kdo ví třebas přijde doba kdy všechny neamerické děti budou jako podrasa transportovány dobytčáky kdo ví kam neboť historie se stále opakuje a maminka krasavečka bude plakat stejně jako tatinek opičky *1* Ale dle Vašeho projevu bych o Slovanech moc nemluvil spíše mi to zavání tak nějak kapku rasovou čistotou a nesnášenlivostí Slovana nehodnou takže se ptám, jste vysokého vzrůstu, se světlou kůži, světlými vlasy a modrýma očima.?? Nebo jste černovláska a máte taková ta welká wopalená wočadla ??
    Nešlo by fotečku na email abych teda věděl kdo z nás má doma tu malou opičku??
    Dáte kontakt nebo zde na mne v rakci začnete jako pavián vřeštěr aby mě cholera vzala?? *1* *1* *1*
  • Drahá pusinko, položil bych otázku jinak a to- Čím se liší Obama od Putina ???
    Ve chvíli kdy toto všem dojde nebude blbých názorů ba ani blbců na žádné straně a pokud budou bude blbost je zde ventylovat *1*
  • Vietnam, Korea, Irán, Irák, Sýrie, Libye, Egypt, Afganistan, Kosovo, Texas, Ukrajina
  • Heled muzes rvat jak chces a stejne hoxvno - maximalne te okoli oznaci jako spatneho, komunistu, idijota, pesimistu atd ...
    Po pravde se divim ze za tuhle pravdu mas vubec nejaky plusy ... rusaci preci jen nicej kradou prznej a nic neumej ...
  • http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1504-na-doneck-a-luhansk-maji-byt-vypusteny-balisticke-strely-s-chlorem-situace-na-fronte-se-kyjevu-komplikuje-puciste-mluvi-uz-otevrene-o-vyhlazeni-vsech-rusu-na-donbasu

    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4568-zahadne-nalety-na-ukrajine

    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4570-cela-ukrajinska-vojenska-brigada-opousti-bojiste-a-vzdava-se-donbaske-milici
  • Mila pusinko, opravdu me nic nezere, jen se musim smat tvemu hloupouckemu usili. Pripominas mi totiz Dona Quiota v boji s vetrnymi mlyny. Mela by sis omevat prirozeni vlaznou vodou, to prej uklidnuje.*1*
  • Koukni do zrcadla.
  • At zije svoboda a AIDS! Vzhuru do osvety!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit