Lukašenko: Minsk je připraven umístit na svém území ruské strategické jaderné zbraně
-
Věc Běloruska s naše zbytečná starost
-
Stát Nové Mexiko se chce odtrhnout od USA. Takže - tam toho bude hodně jinak. A není divu. Senátor Kennedy řekl, že Biden je tak neschopný, že kdyby zodpovídal za řízení pouště, dojde mu písek. A pak vyjmenoval, co všechno zpackal.
-
Zvlášť ti že subsaharské Afriky jsou toho důkazem. Doktoři a inženýři, co berou tzv. západ útokem.
-
Správně by svět neměl být podřízen Moskvě, ale ani ušatým nebo třeba Číně. Všechno totiž smrdí peklem.
-
Redakce nás brání, abychom se nedostali do potíží s cenzurou. Dobře dělají chlapci, dobře.
-
Já bych byl pro přepadnout Monako, nějak moc si žijou na vysoký noze a to je škandál!
-
Kušte tetičko!
-
Tak hlavně klídek vážení bijci od klávesnic, USA mají jaderné zbraně v Turecku taky! Až jim rubne v bedně tak je ušákům klidně zabaví a co potom? Přibyde další jaderná velmoc, už se můžete těšit váleční štváči!
-
Bolševický hnůj je tak rozčílený, že vymyslel slovo terista... Ale jinak mele jen kecy z brožurek marxismu-leninismu.
-
Včera byla vyhlášena nová zahraniční politika RF pro rok 2023: Deutsche Welle - Russia adopts new anti-West foreign policy strategy - Vladimir Putin declared a new foreign policy strategy, designating the United States as the greatest threat facing Russia and highlighting Moscow's alliance with China.
V dokumentu, který byl zveřejněn na internetových stránkách Kremlu, se uvádí, že Rusko bude usilovat o "vytvoření podmínek, aby každý stát odmítl neokolonialistické a hegemonistické cíle". Dokument, který je de facto příručkou pro ruské diplomaty, označil za největší hrozbu, které země čelí, Spojené státy. Dokument popisuje USA jako "hlavního podněcovatele, organizátora a vykonavatele agresivní protiruské politiky kolektivního Západu". Ruská zahraniční politika by podle dokumentu měla odrážet skutečnost, že USA jsou "zdrojem hlavních rizik pro bezpečnost Ruska, mezinárodní mír a vyvážený, spravedlivý a udržitelný rozvoj lidstva". "Ruská federace hodlá upřednostnit odstranění pozůstatků dominance Spojených států a dalších nepřátelských zemí ve světové politice," uvádí se ve strategickém dokumentu.
6. Rusko provádí nezávislou a víceodvětvovou zahraniční politiku, která se řídí jeho národními zájmy a vědomím zvláštní odpovědnosti za udržení míru a bezpečnosti na globální a regionální úrovni.
Zahraniční politika Ruska je mírová, otevřená, předvídatelná, důsledná, pragmatické povahy, založená na dodržování obecně uznávaných zásad a norem mezinárodního práva a na snaze o rovnocennou mezinárodní spolupráci s cílem řešit společné úkoly a prosazovat společné zájmy. Vztah Ruska k ostatním státům a mezistátním sdružením je určován konstruktivní, neutrální nebo nepřátelskou povahou jejich politiky vůči Ruské federaci.
-
Hispánci budou do tří až pěti let největší menšinou v USA - početnější než afroamerická. Takže Mexiko zvítězí i bez války.
-
Bolševický hnůj pouze sní o podřízení světa. Naopak USA terista to už několik desetiletí realizuje v praxi s tím výsledkem, že už půl světa je USA protektorátem.
-
Tak že naši doktoři v Německu o něčem svědčí?
-
🤣🤣
-
Copak "Minsk"! Ale Lukašenko by měl být připravený, že už brzy půjde na chuj...
-
O podřízení sní jen bolševický hnůj, a to samozřejmě ve vztahu k Moskvě. Demokraticky smýšlející lidé uvažují o spolupráci a soužití s demokratickými státy. Ostatně o tom, která cesta je lepší, svědčí i fakt že lidé emigrují spíše na západ než na východ.
-
Každý rozumný člověk ví, že svět musí zůstat podřízen USA. Páč kdyby svět nebyl nikomu podřízen, tak by se z toho lidé zbláznili. 😀
-
A USA by měly přepadnout Mexiko.
-
Bolševické kreatury jsou neustále přesvědčené, že svět má být podřízený Moskvě. Přitom je to nejidiotštější fašisticko-bolševická diktatura, která svým obyvatelům nikdy nedokázala zajistit důstojné podmínky k životu, odpovídající úrovni vývoje lidstva. Jediné, co umí, je vraždit a krást.
-
To nejde zdůvodnit. Místní cenzor totiž určuje k čemu se ještě lidi vyjadřovat mohou a k čemu ne. Vyjádření lidí by podle cenzora mohlo ohrozit naši svobodu, demokracii a lidská práva. Cenzoři nás v podstatě chrání před námi samotnými..