Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic se platit nebude, škoda nikomu nevznikla a Lukoil se odvolá.
    • děkuji Ovčáčku *14*
  • Byl hrozný tento stát, jež musel si se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat a bylo jim to málo poručili dětem modlit se jak si přálo veličenstvo Ovar *13*
    • ty prašivá chudinko, pionýři by vám natrhli rypáky *11* *12* *11*
      • bingo *15*

        YEAH !!!
        • Zase slaboučký rudochu!!!
          CHI !!!
          • kašli na ty reakcionáře, brzy je rozdrtí ocelová pěst dělnického lidu pod vedením prezidenta Miloše Zemana
  • Nedivila bych se, že Zeman použil na volební kampaň špinavé peníze z Ruska, proto jim tak leze do konečníku! Už je mi to jasné.Není vyloučeno, že půjde sedět taky.
    • pan prezident Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů české republiky nééé nějakým Lukoilem a pražská kavárna s tím prostě nic neudělá

      celá ČR za prezidentem stojí *3*
      • Opět další lhář : MZ byl zvolen 2,3 Mio hlasů z celkem 8,1 Mio voličů.
        A kdo stál za financováním ,ten se podílel na zvolení .
        Česká republika se píše s velkým Č .
        IQ popelnice - dnes nový výraz.
      • Lukoil Ovara prolhal na Hrad, za jeho peníze ten ožrala vedl špinavou kampaň, plnou lží a urážek
        • pan Prezident nehlásá havloidní žvásty takže to pražskou kavárnu dovádí k šílenství že ?? *15*
          • pan president leze Putinovi do rrrdele. Není se co divit, je to "bývalý" komunista a konfident StB s přezdívkou "Man".
  • Zvláštní: "Je pravda, že žádné ze stran nevznikla škoda." Ale platit se bude!!!
    • souhlas, Zeman ty peníze na kampaň nepoužil, sám Medveděv se zaručil, že je vše čistě křištálově čisté..

      takže za mě NEPLATIT !!!!

      YEAH !!!
      • Čisté jako za Standy Grosse, co?
        • Že ti ten blbec mínusovej stojí za reakci!!!
          • co kecáš že mi nestojí, zeptej se soldera ty chcípáku *10*
            • Dokud nevidíš nahatýho chlapa, tak ti nestojí, to je pravda ty teplej fotromrde!!!
              CHICHI !!!
        • co sem pleteš Grosse ?? máš proti němu nějaké důkazy ?? ČSSD a ANO je jediná volitelná strana, takže vaše trapné narážky nejsou na místě
  • Konečně, že by začaly Boží mlýny trochu mlít? Už bylo na čase ty KGB řiťoleze- Nejedlého a spol. skřípnout... *9* *13* Pěkně ať soudruh prasedent ty miliony, které Lukoil poskytnul na tu lživou kampaň vrátil do státního rozpočtu, když jeho volba, spíše "instalace do funkce" byla předem domluvená fraška a falešná hra Stbáka Zavadila... *12* *13* *9*
  • Abkdy začnou platit Klausovi zlodeji
    • zdravím pane lingvisto
  • Však on to Miloš pořeší, zvládnul i horší věci - Mynáře, ani ne za den vyléčil zatraceně silnou virózu, ku.dy (na rozdíl od pana presidenta mi to celý slovo nebere). Bojuje za svý lidi jako drak, je to férovej chlap!
  • a s tou naftou v Německu to dopadne jak? sklapneme paty, že.. a ty miliardy ve Švýcarsku, o něž Kalousek včas nepožádal? taky nic, že.
  • Pan soudruh prasedent rozhodl, že se nic platit nebude. A on přece o všem rozhoduje.
    • Ovčáku, pěknej trapas včera s tou hymnou, ne?
      • Na hradě se hymna zpívat nesmí. To jenom pan soudruh prasedent tam může zpívat častušky když má virózu.
  • Dnes se sem pořádně vys*ru!
    • Já se taky přidám.
    • já taky
      • souhlasím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit