Přejít na výpis diskuzí

Lumpárnu s čapákem Babiš ustojí. Soudy melou pomalu

18.4.2019 10:07
Pavel Jégl 77 příspěvků

Andrej Babiš je o fous blíž k tomu, aby stanul před soudem – jako první obžalovaný premiér v českých dějinách. Jenže pozor, to neznamená, že se blíží jeho konec v politice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Občané České republiky ROZHODNĚTE SE, 

zda chcete být i nadále POSKOKY jednoho z největších světových MAFIÁNŮ (bohatšího, než prezident USA),

ZDA CHCETE SLOUŽIT ROZMARŮM jeho zločinecké familie - cos-ANO- stra nebo žít v sociálním, právním státě a demokracii. 

Uvědomte si, že těch 100 miliard, které ONANO vlastní, byl VÁŠ MAJETEK,

o který Vás nekalým způsobem připravil.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Proč mám pocit, že vypíchnutím Babišova problému a zapojením do této kauzy všech  ukřičenců se snaží někdo kalit vodu , aby se zakryla ještě větší zlodějina. Rátha taky nenásledovalo další odhalení všech těch odklonů peněz. Jako bybe se to jen hodilo do krámu. Nedělám si iluze , že se někdo neušpiní od práce ale v podstatě se nic ohromného neobjěvilo a ten humbuk kolem toho je podezřelý. Např. 140 mild. na ozdravení bankovního sektoru Klasem, vytunelování důchodového fondu atd. by si podle těchto pravidel zasloužilo min. převrat. a ono se nic neděje. Bakala vysmátý , včetně Ritigy, a vše se jen směřuje na Babiše.  Něco je tu divné, Že by ti co tak křičí chtěli taky přístup ke zdrojům a zatím jsou odstaveni???

• Babiš - skvrn a špíny se zbavíš, vypráno, zázračné, vy zíráte, my zíráme
  • Sory jako, je to predca jen kámpáááň, že Ááááno

A vy mňa čechůni už dlho nese..tě.

Jak a kdo budě v čechách kradnůť to si určím sám aby že Áááno bylo pre mňa líp. Vy tak max. dostanětě další koblihu a já si ošéfujem, aby m do toho dajaká polííícia něstrkala frňák. To by bolo aby něbolo, nikdi něodstúúúúpííím lebo je to jen kampáááň.

• KIMCID

bezmoc co :D

• Nemusis nam porad psat o sve bezmoci...

• KIMCID

janasor čili koloběžko tobě píšu o tvé bezmoci a pak kdo neumí číst :D

• Jndrich
            KIMCID jen se neboj, všeho do času. I na Bureše dojde. Ten šmejd estébáckej je bezkonkurenčně největší zloděj v naší historii. A právě zakomplexovaný ubožáci jako jsi ty to umožnili. 
            • Tak to jsi s pamětí  na tom hodně špatně!!!   Jem privatizace  3 bil.

• KIMCID

No já těžko já ho nevolil.Ale zastávám názor že pokud někomu není něco dokázáno, je bez viny. Na víc pokud proti němu stojí lump jako Kalousek, budu na straně Babiše i když mě není ani trochu sympatický.(ani on ani jeho strana)

• Ach jo - porad spatne = mam pouze jednu prezdivku - kolobezka.1 ...

Tak kdo neumi cist...? :-)

• KIMCID

Reaguješ na příspěvek co se tě netýká tak že asi tvůj druhý nick. ale to bys musel umět číst 

• Jndrich
    To že je Babiš gauner zlodějskej mě netrápí, těch je spousta, ale nevěděl jsem kolik je mezi náma šmejdů a ubožáků který ho volí.
    • KIMCID

33%

• Jndrich
        to je bída, je to hodně ubožáků. Musíš mít obrovský mindrák, když dokážeš podporovat takovou špínu. Věř tomu že ti to nepomůže, ty a tobě podobný budou pořád nuly.
        • KIMCID

Opět se pleteš a soudíš mě aniž mě znáš.

• KIMCID
  • Co jste si ovečky zvolily, to tam máte. Dostaly jste koblihu a bud líp. Pak ale nečekejte, že civilisovaný svět bude ten český hnojník brát vážně.

• KIMCID

Ovečky mají chodit  volbám pak by dopadli jinak :D

• A co s tím milý Občane chcete dělat? Jen vyjadřujete osobní zklamání a skepsi a lajete ostatním do ovcí. 

Prostě to budete muset nějak vydržet a potom dostat k volbám tak uvědomělé lidi, jako jste např. Vy a to se nám to potom bude žít přímo skvěle. 

Už se těším. 

• Milý příteli, především u každých voleb pečlivě vážím komu dát svůj hlas a nikdy nejsem líný "zvednout zadek" a jít volit. V cizině se snažím presentovat jako občan ČR, bývalého ČSR, bývalých Zemí Koruny České a jako Evropan ctící tradiční hodnoty evropské civilisace jako je vzdělanost a morální a hodnoty. 🙂

Nevyjadřuji ani osobní zklamání ani skepsi, ale věřím, že v Evropě nakonec zvítězí zdravý rozum a bude líp, i bez koblih. 😀

Politikou jsem se nikdy nezabýval, pouze vyjadřuji své názory. A jestliže někoho řadím mezi ovce, tak to není lání, pouze vyjadřuji svůj názor. A i ovce jsou živí tvorové a mají právo na slušné zacházení a touží-li po poučení, rád se s nimi o ně podělím, pokud je mi známé.  🙂

• Osobně bych Vám přál, aby u Vás po příštích volbách nepanovalo takové nenadšení.

Možná budete mít důvod nejen k národní hrdosti (což je třeba ocenit), ale i osobní spokojenosti. 

Jen budete muset připustit, že hlas jako hlas - lva i ovce má stejnou váhu. A to je dobře. 

• Budu rád, když po příštích volbách budu mít víc nadšení a méně nenadšení. A bude-li mít víc důvodů k osobní spokojenosti, to lze také je uvítat.🙂

Je jistě dobře, že jak lev tak i ovce mají stejný hlas. Jenom té ovci musí někdo vysvětlit, že jsou i jiné hodnoty než koblihy a slib, že bude líp nebo že se dotyčný o ovce postará, aby se nemusely namáhat přemýšlením. A pak nechť se ovce zcela samostatně rozhodne. A když zvolí špatně, tak nechť se pak nediví. 😉

• KIMCID

Kdyby nebyly ovečky líne jít k volbám dopadlo to třeba jinak.Dobře Občanům tak. :D

• Máte pravdu,kdyby přišlo víc lidí k volbám,ANO mohlo dostat víc hlasů.

• Metací vozy Technických služeb pracují i o svátcích. Je to dřina vše uklidit. 😍

• Je to hrozne , co se v CR deje. Horsolidi jasaji , ale neuvedomuji si, ze to nejvice odnesou oni. Nevadi jim zlodej, STBak, byvaly clen KSC, statem uznany lhar , alkoholik, oligarcha , mafian atd.... Ostatni zamysleme se nad tim.

• Horšolidi dopláceli na ty demokratické vlády celých 25let.Všichni jsme jim věřili a oni si mastily vlastní kapsy.Babiš pro obyčejný lidi něco udělal,proto jsme se nad tím zamysleli a volíme ho.Zkuste to také se zamyslet,třeba dostane o hlas více.

• Myslet nestačí. Běžte a pokuste se zvolit někoho jiného. Třeba někoho svatého. 

Protože si neumím představit, že by existoval někdo, koho by mamon a moc nezlomila. 

• Kupodivu jsem znal lidi, kteří se nenechali zlomit ani mocí ani mamonem.

• Mluvíte v minulém čase? Už nejsou tito vzácní lidé mezi námi nebo se nakonec zlomit nechali?

V koutku duše chci věřit, že někdo takový existuje. Ale nesmí mít nic společného s politikou. 😀

• Možná jsem měl spíš použít dokonavý tvar minulého času, tedy "poznal jsem" nebo přítomný čas "znám" . A kupodivu i takoví lidé působí v politice. 😯

• KIMCID

Lepšolidí to okecaji na netu, nevím co je horši

• Teď do Ruska a Číny budou jezdit dva  :-))

Máme, co jsme chtěli. Východ EU .

• Jo - tat jedou. a nemusi se vracet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit