Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já o státní dluhopisy nemám zájem. Jsou mnohem výnosnější produkty jako například firemní dluhopisy https://dluhopisy.net/firemni-dluhopisy/ . Investování do soukromých firem je mnohem výnosnější, ale musí se zainvestovat do správných firem a projektů.

 • Občané České republiky ROZHODNĚTE SE, 

  zda chcete být i nadále POSKOKY jednoho z největších světových MAFIÁNŮ (bohatšího, než prezident USA),

  ZDA CHCETE SLOUŽIT ROZMARŮM jeho zločinecké familie - cos-ANO- stra nebo žít v sociálním, právním státě a demokracii. 

  Uvědomte si, že těch 100 miliard, které ONANO vlastní, byl VÁŠ MAJETEK,

   o který Vás nekalým způsobem připravil.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Proč mám pocit, že vypíchnutím Babišova problému a zapojením do této kauzy všech  ukřičenců se snaží někdo kalit vodu , aby se zakryla ještě větší zlodějina. Rátha taky nenásledovalo další odhalení všech těch odklonů peněz. Jako bybe se to jen hodilo do krámu. Nedělám si iluze , že se někdo neušpiní od práce ale v podstatě se nic ohromného neobjěvilo a ten humbuk kolem toho je podezřelý. Např. 140 mild. na ozdravení bankovního sektoru Klasem, vytunelování důchodového fondu atd. by si podle těchto pravidel zasloužilo min. převrat. a ono se nic neděje. Bakala vysmátý , včetně Ritigy, a vše se jen směřuje na Babiše.  Něco je tu divné, Že by ti co tak křičí chtěli taky přístup ke zdrojům a zatím jsou odstaveni???

 • Babiš - skvrn a špíny se zbavíš, vypráno, zázračné, vy zíráte, my zíráme
 • Sory jako, je to predca jen kámpáááň, že Ááááno

  A vy mňa čechůni už dlho nese..tě.

  Jak a kdo budě v čechách kradnůť to si určím sám aby že Áááno bylo pre mňa líp. Vy tak max. dostanětě další koblihu a já si ošéfujem, aby m do toho dajaká polííícia něstrkala frňák. To by bolo aby něbolo, nikdi něodstúúúúpííím lebo je to jen kampáááň.

 • Jndrich
  To že je Babiš gauner zlodějskej mě netrápí, těch je spousta, ale nevěděl jsem kolik je mezi náma šmejdů a ubožáků který ho volí.
 • Co jste si ovečky zvolily, to tam máte. Dostaly jste koblihu a bud líp. Pak ale nečekejte, že civilisovaný svět bude ten český hnojník brát vážně.

  • A co s tím milý Občane chcete dělat? Jen vyjadřujete osobní zklamání a skepsi a lajete ostatním do ovcí. 

   Prostě to budete muset nějak vydržet a potom dostat k volbám tak uvědomělé lidi, jako jste např. Vy a to se nám to potom bude žít přímo skvěle. 

   Už se těším. 

   • Milý příteli, především u každých voleb pečlivě vážím komu dát svůj hlas a nikdy nejsem líný "zvednout zadek" a jít volit. V cizině se snažím presentovat jako občan ČR, bývalého ČSR, bývalých Zemí Koruny České a jako Evropan ctící tradiční hodnoty evropské civilisace jako je vzdělanost a morální a hodnoty. 🙂

    Nevyjadřuji ani osobní zklamání ani skepsi, ale věřím, že v Evropě nakonec zvítězí zdravý rozum a bude líp, i bez koblih. 😀

    Politikou jsem se nikdy nezabýval, pouze vyjadřuji své názory. A jestliže někoho řadím mezi ovce, tak to není lání, pouze vyjadřuji svůj názor. A i ovce jsou živí tvorové a mají právo na slušné zacházení a touží-li po poučení, rád se s nimi o ně podělím, pokud je mi známé.  🙂

    • Osobně bych Vám přál, aby u Vás po příštích volbách nepanovalo takové nenadšení.

     Možná budete mít důvod nejen k národní hrdosti (což je třeba ocenit), ale i osobní spokojenosti. 

     Jen budete muset připustit, že hlas jako hlas - lva i ovce má stejnou váhu. A to je dobře. 

     • Budu rád, když po příštích volbách budu mít víc nadšení a méně nenadšení. A bude-li mít víc důvodů k osobní spokojenosti, to lze také je uvítat.🙂

      Je jistě dobře, že jak lev tak i ovce mají stejný hlas. Jenom té ovci musí někdo vysvětlit, že jsou i jiné hodnoty než koblihy a slib, že bude líp nebo že se dotyčný o ovce postará, aby se nemusely namáhat přemýšlením. A pak nechť se ovce zcela samostatně rozhodne. A když zvolí špatně, tak nechť se pak nediví. 😉

 • Metací vozy Technických služeb pracují i o svátcích. Je to dřina vše uklidit. 😍

 • Je to hrozne , co se v CR deje. Horsolidi jasaji , ale neuvedomuji si, ze to nejvice odnesou oni. Nevadi jim zlodej, STBak, byvaly clen KSC, statem uznany lhar , alkoholik, oligarcha , mafian atd.... Ostatni zamysleme se nad tim.

  • Horšolidi dopláceli na ty demokratické vlády celých 25let.Všichni jsme jim věřili a oni si mastily vlastní kapsy.Babiš pro obyčejný lidi něco udělal,proto jsme se nad tím zamysleli a volíme ho.Zkuste to také se zamyslet,třeba dostane o hlas více.

  • Myslet nestačí. Běžte a pokuste se zvolit někoho jiného. Třeba někoho svatého. 

   Protože si neumím představit, že by existoval někdo, koho by mamon a moc nezlomila. 

   • Kupodivu jsem znal lidi, kteří se nenechali zlomit ani mocí ani mamonem.

    • Mluvíte v minulém čase? Už nejsou tito vzácní lidé mezi námi nebo se nakonec zlomit nechali?

     V koutku duše chci věřit, že někdo takový existuje. Ale nesmí mít nic společného s politikou. 😀

     • Možná jsem měl spíš použít dokonavý tvar minulého času, tedy "poznal jsem" nebo přítomný čas "znám" . A kupodivu i takoví lidé působí v politice. 😯 • Teď do Ruska a Číny budou jezdit dva  :-))

  Máme, co jsme chtěli. Východ EU .

  • Jo - tat jedou. a nemusi se vracet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit