Přejít na výpis diskuzí

Luxus s výhledem na chatrče aneb Kuba se otevírá bohatým turistům

24.3.2019 9:51
  13 příspěvků

Dost bylo turistů, kteří se chtějí jen opalovat, ale stačí jim k obědu obyčejný sendvič. Kuba se snaží přilákat bohaté turisty. V luxusním hotelu se servisem jako v Dubaji jim ani nedochází, že místní by na jedno přenocování vydělávali celý rok. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Marcelskrc

  Kuba si už před rokem zavřela své disidenty .Tak že je čeká samet.

 • Kubu čeká demokracie a svoboda = desítka lidí se stanou miliardáři,vš školství a zdravotnictví se po americku zpoplatní, čímž se stane nedostuipné milionům lidem, a miliony lidí skončí v lichvářských exekucích jako v čr, to je ta lepší verze havlofašistické demokratury, ta další je ukrajinská ,sysrská, alkajdy usa demokracie  

 • "Velká terasa nabízí malebný výhled na historickou čtvrť Havany, která hýří barvami a kde mnoho Kubánců žije v chatrných obydlích často zarostlých vegetací."

  Ano, to je pravda, byl jsem tam a viděl to, ale každý Kubánec má kde složit hlavu a dostane najíst. K tomu prvotřídní lékařská péče a vzdělání. Téměř nulová kriminalita. Nejnižší dětská úmrtnost na světě. Dokonce i na České televizi jsem viděl pořad, kde autoři doslova tvrdili, že "V porovnání s Latinskou Amerikou má Kuba jednu z nejvyšších životních úrovní". Kdo tedy srovnává Lucembursko, Monako, nebo Švýcarsko s Kubou je pomatenec. Navíc, rád bych viděl naší ekonomiku, kdyby na nás naši západní "kamarádi" uvalili sankce. Možná by se nám pak Kubánci pošklebovali, co jsme to za lazary. 

  A mimochodem, v úžasných spojených státech je několik set tisíc, možná přes milion bezdomovců, z toho v Los Angeles cca 50 000, New Yorku cca 78 000, v Las Vegas mezi 7 000 až 30 000. Americké úřady se radují, že prý poslední dobou počty bezdomovců klesají, ale neuvádějí, že tito lidé jsou šikanováni a terorizováni policií a úřady, a proto se raději "odstěhují" za hranice měst. Tím pochopitelně ze statistiky bezdomovců vypadnou.

  Ať žije západní, hlavně americká demokracie a americký způsob života, pryč s kubánským komunistickým peklem, protože plný žaludek, střecha nad hlavou a zajištěná rodina včetně zdravotní péče a vzdělání není to nejdůležitější. Nejdůležitější je svoboda slova, musíte si však dobře rozmyslet, co řeknete a demokracie, i kdyby se čtvrt republiky mělo válet na chodnících a pod mosty.

 • doufám, že si tam Kubánci zase nepustí ty americké vši co je chtějí zase vykořisťovat a okrádat

  • Jestli jo, tak to bude jejich konec. Vnučky, dcery, matky a babičky budou odsouzeny dělat obtloustlým upoceným amíkům prostitutky, nejlépe včetně orálu, aby uživily své rodiny, zatímco jejich manželé a otcové budou někde za pár centů leštit chromovaný nárazník nějaké americké káry. Jestli to dopustí, tak si za to budou moct sami.

   • Teď jste to těm "všiváckým" kapitalistům nandali vy dva bolševičtí agitátoři.

    Kdyby blbost nadnášela tak takovou chujovinu nikdy nenapíšete neb se budete neustále vznášet a k maštění takových komouš-zhovadilých kravin na klávesnici se nedostanete.

    • Marcelskrc

     A tys akorát přistál že :D

 • gaheris

  My si stavět přístřešky nemůžeme, nám zbyly už jen ty mosty! Neřekl bych že tam jsou bezdomovci jako u nás !!

  • Byl jsem tam, bezdomovce jsem tam neviděl.

 • Castrovský komunismus Kubě nepomohl, světlé zítřky plné blahobytu a spokojenosti zatím nepřišly. Na druhé straně mnoho Kubánců je poučeno a nepřejí si pád Kuby do žumpy nadnárodního kapitálu. Kuba i tak bude muset dělat reformy, ovšem bez klausovského nadšení pro šmelinu a tunely a ne ve stylu uplatňování Koženého Harvardských fondů. Prostí Kubánci jsou ve své většině lidé pozitivně naladění a jejich budovatelský potenciál roste, zatímco u nás rostou počty eurohujerských kolaborantů, kteří dál zvětšují svůj škůdcovský potenciál. Kuba má lepší budoucnost před sebou, zatímco u nás se lepší budoucnost stala minulostí a teď se již řítíme do eurohujerského septiku.
 • Marcelskrc

  Jeďte na Kubu dokud je nač koukat.Až tam padne režim prožijou si kubánci naše mafiánské devadesátky.Vše se tam do roka rozkrade.A pak to tam bude samej Američan

  • Právě že Kubánci se ve své většině poučili i našimi devadesátými léty a nechtějí opakovat naše chyby.
   • Marcelskrc

    doufejme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit