Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je to.Prostě se tak pan americký president rozhodl.Může si to dovolit.To u nás onemocní nějaký bezvýznamný šmudla od TOPáku, nějaký Pospíšil - a už mu dávají Rendesivir.A to jako proč? Ta legrace stojí cca 56 000,-.Ale že by právě tenhle kousek stál za takovou jnvestici? Tento vyhlášený škůdce národa? Tato politická vtěrka?

  • josef.chmela

    Ať má třeba trojníka. Tito teroristé za "Velkou louží" mě opravdu nezajímají.

  • To by se musel jmenovat Alexej Navalnyj.

    • KIMCID

      Přesně

  • Pan Trump je prostě symbolem síly a odvahy! Hravě překonal skoro smrtelný atak za tři dny a zase jde do roztrhání těla bojovat za America First!!!

    To je panečku rek!!! Kam se hrabe Biden!!

    Co lidi neudělají pro moc a funkci. Často ze sebe dělají dokonce kašpary.

    • Copak Biden !! Kam se hrabe bures dokonce !!!! 

  • Američani si zvolili TRUMPetu, Čecháčkové si zvolili MANa.

    • Co sis zvolil, to máš. Demokracie přece 🙂

      • Příteli, TRUMPetu jsem zvolit nemohl a MANa jsem nevolil. Takže nemám to co jsem si volil. 🙂

    • KIMCID

      Demokracie no smiř se s tím

    • Americani nemaji ke sve smule napriklad korunovacni klenoty a nechodi je otevirat. Tak si museli v nouzi vymyslet ruzne Oskary a jine ceny. Jinak by se ani nepobavili nejakou virozou. Ten americky prezident bude zrejme slusna socka. Nema doma ani koberec , ani psa. Jak jinak si vysvetlit , ze nepada v noci na hubu jako eMan . Nebo ma tureckej hajz rovnou u postele. 

      • vanhorne

        "korunovacni klenoty"

        Ty korunovacni klenoty jsou pry tak drahe, ze China za ne postavi  Zemanovi 20km kanalu.

        • Zemanovu stoku bude stavět Čína? 😯

      • KIMCID

        Pamatuju když to tak měl chrchla Havel a kde je mu konec že

        • Jméno Václava Havla znal celý civilisovaný svět. I obyčejní lidé v USA se o něm vyjadřovali s velkým uznáním. U nás by mu příslušníci organisace ze zákona zločinné a opovrženíhodné měli děkovat za to heslo Nejsme jako oni!

          • KIMCID

            Ta organisace ho zvolila za prezidenta

          • Neměl by občan Havel spíše poděkovat příslušníkům organizace ze zákona zločinné a opovrženíhodné, že ho zvolili za prezidenta? 

            • Nevím jestli příslušníci organizace ze zákona zločinné a opovrženíhodné volili za prezidenta občana Havla. Pokud tak učinili, tak jedině u vědomí toho, že bude prosazovat právě to heslo "Nejsme jako oni". Pokud by byl zvolený někdo jiný, spravedlivý, mohlo by se stát, že by ti "příslušníci" skončili dílem v kriminále a dílem v pracovních táborech, aby pykali za své (zlo)činy a alespoň zčásti nahradili škody, které svým jednáním napáchali.

              • Reakce na příspěvek:

                Vážený Občane, dozajisté to víte, že to tak bylo. Vámi uvedené důvody už jsou jenom oklikou, že je Vám osobně nepříjemné si tento fakt přiznat.

                Malá skvrnka na sněhobílém fiží pana Havla? No a co? Byl to také jen člověk.

                Toužil po změně a toužil po moci. I tahle cesta k tomu byla dost dobrá. A on jí využil.

                Goethe ve Faustovi říká: "Když moc, tak i právo máš. Pak ptej se  co a ne jak získáváš!"

                Omlouvám se za neumělý a možná kostrbatý překlad z němčiny. 

          • Ale ho*no čapisrale... velký kulový 😂 

            • vanhorne

              "Ale ho*no čapisrale"

              Obcan, ze by vykukoval z Capiho Hnizda a hral si na capisrala, se mi moc nezda. Z toho hnizda vykukuje nekdo uplne jiny.


              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Kalousek

      • 😀😀😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit