Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... radeji nekomentuju
  • No jeste, aby se mely vratit :X Jinak dale tu radeji nic komentovat nebudu.
  • Proč se světu neoznámí. že útočníci byli byli cikáni a že budou vylkastrováni?
    Je to precedens. Tím pádem bude cikánů ubývat.
  • bilemu dávaji 20-25let a hned je to rasovej ůtok.cikán dostane 8 let......naše justice jsou přizdisráči *16* *16* *16*
  • Chce to Americké zákony - dáte si na svůj pozemek tabulku cizákům vstup zakázán.
    Toho kdo vám tam přesto vleze můžete odbouchnout. U nás mají zločinci větší práva
    než oběti. Co je to přiměřená obrana? když vás napadne trénovaný svalnatec tak se mu
    těžko pěstma ubráníte.
    Podle zdejších zákonů nemá náš život žádnou cenu. Kdo někoho zavraždí má dostat
    doživotí. Proč si má po 8 letech užívat života ten který ho jinému vzal?
    A hlavně zavést práci pro vězně. Nenechat je trénovat a čumět na telku.
    • To je pravda. Když mě někdo napadne, tak ho práštím tím co mi padne do ruky. A nemám čas přemýšlet, jestli je má obrana "přiměřená". A když mu udělám větší bebíčko než on mně nebo přitom dokonce zhebne, je to jeho "riziko podnikání". To zřejmě pochází z doby komunismu, kdy bylo třeba chránit různé "státní orgány".
      • raději půl roku popotahování po soudech než půl roku po nemocnicích(v tom lepším případě)
  • Mohl by mně někdo vysvětlit, na co potřebovali cigoši tolik zbraní? A to o takové prkotině musel rozhodovat soud. To je snad nad slunce jasné, že jim všechny ty meče a mačety měly být zabaveny bez řečí a automaticky. A jak by zabrumlal, že chce něco nazpátek, dostal by takovou po rypáku, že by přelítl celou celu.
    • Potřebují zbraně, aby se mohli bránit proti nízkým "príplatkom " za "skočné".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit