Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Drzí de.bil.. ať si ten žabožroutský bl.beček dá facku a připomene si historii. My měli před válkou se zeměmi západní Evropy, včetě Francie, mnoho smluv a paktů, a když šlo do tuhého, všichni se k nám otočili zády. Kdyby naši spojenci smlouvy plnili tak jak měli, nikdy zde nebyl protektorát a 40 let komunismu. V té největší bryndě nás nechali a teď budou hystericky pištět, že odmítáme přijímat problémové migranty, které si do Evropy svým nezodpovědným jednáním sami natahali.

  • Přesně stejné jako kdyby váš soused k sobě domu sezval fetáky, bezdomovce a pod. a pak po vas chtel z titulu ze bydlite ve stejnem dome at si jich parvemete k sobe do bytu ze on jich ma uz moc a nezvlada je... jako by nestacilo ze musite trpet snizenou bezpecnosti u vas doma kdy vas ve vasem dome ohrozuji bezdaci fetaci a dasli verbez co dokonce ma i nekolik nemalo zivotu uz na svedomi tisice znasilnenych a dalsich trestnych cinu jeste vam bude soused nadavat ze jste nelida kdyz nezvane vyzirky nechcete taky prijimat... proste soused D€MENT🤮

 • Pro dementa Macrona, dějiny hovoří za vše, kdo pravlast migrantů vysával, využíval a komu se nechce splácet dluh, tenkrát jste také neměli potřebu se dělit, že? https://cs.wikipedia.org/wiki/Kolonialismus

  Postavte se už konečně čelem ke své odpovědnosti politici EU. Jednou budeš rád za azyl u Slovanů, až s tvé země bude chalifát a z Eifelovy věže minaret.

  • Macron by Čechy naládoval do kanónu a vystřelil, Macrone to už jste přeci jednou udělali podpisem v Mnichově pro Hitlera, dnes by jste to udělali opět pro Makrelu Angelu.


 • KIMCID

  Co čekat od Francouzů že.Zradit to umí a bojovat ne.

  • mirzim

   A hlavně ta jejich uhuhňaná nosová řeč. Hnus.

 • Ale no tak! Copak může nabubřelé mačo ze země žabožhroutů něčeho dosáhnout? Copak může mačo které všude tahá svoji matku a vydává ji za manželku o něčem rozhodovat? Pelešit se s vlastní mámou? Kdopak to kdy viděl?Co to jako tady v EU na nás hraje.Doma se mu to rozplývá pod rukama, není absolutně nic. A navenek bude hrát frajera? 

  • Vše jen ne "mačo". Tenhle ubožák  si ani nenašel věkem odpovídající manželku a vzal si "babku", která mu může být mámou. Nebude asi normální chlap.😈

   Jeho chování je typické pro týpky, kteří nemají o životě ani ánung. A to, že ho dosadili kluci s jarmulku na palici, je více než špatné.☹

 • olo.lesono

  Francouzi měli kolonie a bohatli s práce druhých a  zanechali ve svých kolonii jen hladové děti kteří si dneska přišly pro důchod do země která jim dluží .A tou je Francie a ten smrkáč Makaron by se neměl otírat o Čechy kteří se spoléhají jen samy na sebe a na své ruce, mi nikoho nevykořisťovali tak nám sem nikoho necpěte.A už jednou si z nás vystřelili  a otočily zády.A to  byla s Francii a Anglii sepsána smlouva kdyby nás někdo napadl tak že máme čekat od nich pomoc darebáci sdegerovaný otočily se k nám zády a prodaly nás.


 • Gerontofilní muslofil se má co ozývat. Před průsery "frantíci" vždy akorát tak stáhli ocasy a zvedli ruce na znamení vzdávání se. A tohle by chtělo poroučet Evropě!

 • No já nevím jak pan Macron působí na ostatní -ale mně připadá jako takový naprosto zbytečný malý hochštapler,který se zesměšňuje kdykoliv promluví.Řekl bych,že většina Čechů by ho ani nepoznala a kdyby jim někdo řekl kdo to je a že nás chtěl vystřelit z kanónu,tak by to vyvolalo místo hněvu jen smích.

  (ale Macron má i kladné stránky-je to jeden z posledních bílých Francouzů)

 • Sexuální úchylka tohoto člověka ukazuje jen špičku ledovce  skutečné morální, mentální a v neposlední řadě zdravotní indispozice tohoto individua. Napoleonský komplex a gerontofilie jsou jen nepatrnou ukázkou. Z toho jeho stavu pramení výroky typu vystřelování celých národů z kanonů. Toto si nedovolil ani Hitler. S těmito názory si představuje harmonickou EU nebo nám dává najevo nadřazenost a touhu, kdy by společně s Germány ovládli tento kontinent ?  Věřím, že budoucí volby tohohle kašpara smetou z politické scény, ale do té doby může napáchat ještě mnoho zla.

 • Snad by bylo na místě si
  přečíst celý projev M. Thacherové. Tady je rychlý překlad oné
  důležité části o budoucnosti Evropy v širším kontextu: "Mým
  prvním hlavním důrazem je toto: ochotná a aktivní spolupráce
  mezi nezávislými suverénními státy je nejlepším způsobem, jak
  vybudovat úspěšné Evropské společenství. Pokoušet se
  potlačit národnost a koncentrovat moc v centru evropského
  konglomerátu by bylo velmi škodlivé a ohrozilo by cíle, které
  chceme dosáhnout. Evropa bude silnější právě proto, že má
  Francii jako Francii, Španělsko jako Španělsko, Velkou Británii
  jako Británii, každý stát se svými vlastními zvyky, tradicemi a
  identitou. Bylo by hloupé snažit se je přizpůsobit tak, aby se vytvořila společná evropská identita osobnosti. Někteří otcové zakladatelé
  Společenství si mysleli, že by jeho modelem mohly být Spojené
  státy americké. Ale celá historie Ameriky je zcela odlišná od
  Evropy. Lidé tam šli, aby se zbavili nesnášenlivosti a životních
  omezení v Evropě. Hledali svobodu a příležitost; a jejich silný
  smysl dosažení tohoto cíle jim během dvou staletí pomohl
  vytvořit novou jednotu a hrdost na to, že jsou Američané, stejně
  jako naše hrdost spočívá v tom, že jsme Britové, Belgičané.
  Holanďané nebo Němci. Zdůrazňuji, že v mnoha významných
  otázkách by se země Evropy měly snažit mluvit jednotným hlasem.
  Chci vidět, jak pracujeme lépe na tom, co můžeme udělat společně
  lépe než sami. Evropa je silnější, když tak činíme, ať už
  jde o obchod, obranu nebo o naše vztahy se zbytkem světa. Bližší
  spolupráce však nevyžaduje, aby byla v Bruselu centralizována
  pravomoc, ani rozhodnutí, která by měla přijmout určená
  byrokracie. Je ironické, že právě nyní, když se země, jako je
  Sovětský svaz, které se snažily řídit vše centrálně, učí,
  že úspěch závisí na rozdělení moci a rozhodování mimo
  centrum, existují některé tendence ve Společenství, které se
  snaží o opak. Nepodařilo se nám úspěšně "zmenšit"
  stát v Británii, jen proto abychom sledovali znovu na evropské
  úrovni vznik evropského superstátu, který by chtěl vykonával
  novou centrální vládu z Bruselu. Jistě chceme vidět, že Evropa
  je sjednocená a má větší smysl pro společný cíl. Musí to
  však být způsobem, který zachovává rozmanité tradice,
  parlamentní pravomoci a smysl pro národní hrdost v každé zemi;
  protože právě tyto věci byly po staletí zdrojem evropské
  vitality."  •  Živit více politiků, mít značně omezené schopnosti národních armád, více byrokracie a více korupce...

 • Raději ať si zamete před svým prahem a podívá se okolo sebe., jakou má již historicky slabou podporu i oblíbenost, protože vůbec nerozumí obyčejným Francouzům..,jaký svinčík a chlívek je v dnešní silně neomarxistické Francii, která už nemá ani vlastní území pod skutečnou kontrolou a nemá ani přehled a kontrolu o tzv.běžencích atd...a pak teprve ať poučuje jiné a další..


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit