Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eu nefunguje zrusit
    • *14* ich liebe dich zlej troll
  • EUrobirokraty nemá NIKDO rád nelžete!!! EU neumí hlídat vnější hranice a ani uvnitř NEFUNGUJE může se tu bezprizorně pohybovat kdokoliv napříč celou evropou nepotřebuje pas ani vízum nikdo to tu nehlídá a když ilegála náhodou chytěj ještě dostane kapesné! *11* *16* *11*
    • EU je založena na tradici agresí na východ. A když VŽDY dostali na frak od Rusů, tak ukáží ostatním slovanům zač je toho loket. USA vytvořily tažení na východ cestou NATO, Bruselských a Berlínských se vůbec neliší od tažení Napoleona, třetí říše, jen je prosazováno ekonomicky, vojensky a degenerací obyvatel Evropy za vydatné pomoci vlastních vlád.
    • já je mám rád, mají dlouhý prachy
  • Pod vedením Orbána si počíná Maďarsko příkladně. Na eurohujery Juncker, Merkelová a spol. platí negativistický postoj.
  • Orbán je bourák, náš Bohuš potřebuje důrazně kopnout do zadele a nechť na jeho místo urychleně usedne vlastenec (žádný směrový pokakánek USA ani RF) Povolat zálohy ročníků 1960-1970 a uzavřít hranice. Když se chce, tak to jde. Čmoudi nás rádi obejdou. Bude-li mít bába Angelika problém, ať si vezme EU s sebou, však národ hlady neumře, brambory, prasata, krávy a pivo umíme. Tak do toho a půl je hotovo. Kdo se bojí kadí v síni, říkávala babička.
    • Tak tak, a Putilín nám rád poskytne bratrskou pomoc. *2*
      • Omyl i mezinárodní právo uznává institut jednostranného vyhlášení neutrality, jistě s ohledem k okolnostem. Když bude národ jednotný (což je otázkou), tak podmínky pro tzv. barevnou revoluci nebudou naplněny. V takovém případě nepotřebujeme bratrskou pomoc od Putilína ani humanitární bombardování od Makaka. Čest tvojí praci sluníčko !
        • zlejBTWtrolle kam na ty kapitalistické nicky chodíš ??
          • Nepleť si mě se sestrou
  • Slumíčkáři brzy uslyšíte Husitský chorál "Ktoš jsú boží bojovníci..." a nakopeme vám zadel, potáhnete s čmoudama do země zaslíbené. Národ povstane, již dlouho jste prudili jako menšina
    • zlej trolle, nemám strach že ty by jsi někdy zvedl zadek od klávesnice *15*
      • Glemente ještě dovětek : žádný plán se nikdy zcela naplnit nepodařilo. Jsem přesvědčen, že ani Makak skrze Frau Merkel svůj úkol islamizace Evropy nesplní. To bude jen dobře a ještě lépe bude následně vyhnat všechny vlastizrádce z republiky. Národ povstane.
      • Asi se dočkáš a to brzy, na rozdíl od tebe nemám co ztratit. Modlím se každý večer, aby to přišlo. Znám amrdolskou taktiku tzv. zdržování. To ale není zdržování, to je vyčkávání, kdy odumřou bojovníci a zůstanou šusterky s vypláchnutým a zdegenerovaným mozkem ala kharl von sarajt. Amrdol je posera, proto je ta volba prezidensta v SS tak dramatická, když to dostane ten Tramp, amrdol se stáhne za velkou louži, je to divadlo. Nicméně by se měl národ sjednotit alespoň k zamezení ataku osmana. Pravda, nemusíš souhlasit.
        • že nemáš co ztratit mě nepřekvapuje, většina lidí má přátele, rodiny, blízké.. tebou vytvořená imaginární rodina bolševických nicků má pouze nulovou hodnotu, včetně tebe..

          no každopádně ti přeji hodně štěstí při vyhlížení ruských tanků *15*
          • Mám hodně přátel, na rozdíl od tebe nejsem prodejná dewka, jsem vlastenec a nekouřím trávu.
  • Proč je nám stále podsouváno, že se máme cítit jako jakýsi unifikovaný euroobčan podle norem Bruselu? Podívám-li se, jaké kreatury dnes v EU vládnou, je mně spíš stydno, než abych cítil hrdost, že jsem občanem EU. Rozhodně se, jako občan EU, nechci hrbit před Turkem a nechci ustupovat islámským kolonizátorům. EU je v současnosti schnilá, zasmrádlá brambora, do které si může kopnout kterýkoli stát světa. Tak na co mám být hrdý? A mimochodem, ty vaše dotace, kterými tak stále argumentujete, si můžete strčit někam. Cyklostezek a aquaparků tu máme již dost.
    • Moravané kterým je neustále podsouváno že se mají cítit jako jacísí "Češi" podle norem Prahy. Když se podíváme jaké kreatury od dob pomasarykovských tady vládnou a do jakých pr...elí nás zatáhly musí nám být stydno. Dokud se z Moravy dalo ždímat uhlí a plyn ze zásobníků a ropa na jihu to bylo super. Ale jak se mají vracet Moravě vyždímané peníze do rekonstrukce a rekultivace, to je řevu. Stav EU kontra Česká republika je jen zrcadlem stavu Čechy kontra Morava. Aneb jak v malém tak ve velkém. Jak nahoře, tak dole.....
      • Aha, a oni Moravané nemluví česky? No pravda, někteří mluvijó hantecem nebo po našemu.
        • mluví Rusky. Tak to asi budou Rusové, Američané Skotové a Irové mluví Anglicky tak to asi budou Angličané a Rakušané mluví Německy tak to zřejmě budou Němci že hlavo *12* *4*
  • EU nefunguje! Když někdo založí nějakou unii tak se počítá že v ní budou stejné pracovní práva,stejné peníze,stejné podmínky k životu,společná obrana hranic.Nic z toho EU nemá a mít nikdy nebude.Je na čase to zrušit.
  • Orbánův projev vše objasňuje co je EU zač ! *11*
  • EU je jen dobré pro země na západ od nás. Cpou nám sem ty jejich zmetky za velké peníze a dusí nás jejich podnikatelé nízkými platy. Obyčejných 90% lidí z toho vůbec nic nemá, jen větší a nesmyslnou buzeraci díky jejich hloupostem!
  • Země co má gule.Celej balkán by měl postavit plot ať si to Turecko nechá doma.a hlavně nikdy nedovolit vstup Turecka do EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit