Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZAJÍMAVÉ VIDEO !!!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=w3tXmbtdpo8
  • Z podobných transakcí lze lecos vydedukovat. Nejsou to moc příjemné obrazy. Rusové evidentně Evropu už odepsali. Začnou se zbavovat přítěže dokud jí lze prodat za rozumnou cenu. *7*
    Jistě, krátkozraký pohled říká, že nám může být jedno kdo to vlastní, za Lukoilem nikdo plakat nebude. Ale plakat pak budeme všichni až nás zasáhne vlna zdražování energií. Ta se totiž promítne úplně do všeho.
    Eurohujerům a pravdoláskařům doporučuji ať si užívají falešné euforie z růstu domácí ekonomiky a poklesu nezaměstnanosti, kterými je krmí naše "média", dokud to jde. Pokud možno plnými doušky, ať pak máte na co vzpomínat. *3*
  • usa je spropadený stát........nikdy jsem nikomu nepřál nic špatnýho, ale americe přeji at se co nejdříve propadne do pekla,včera bylo pozdě....a už se to blížííííííííí

    inu, kdo seje rýži, sklidí zase jen rýži...... *1*
  • Konečně, at táhnou do rassije,rusáci *16*
    • milá petro, skládám puzzle koně a někde jsem ztratil jeho pr..el, budeš tak hodná a pošleš mi svou fotku??? děkuji
      ps. oblíbenost politiku v usa . obamba hnusnej čero oušek 6% pan prezident-světový státník Putin 58%..........
      ps již brzy bude stát hamberger v usa 1 rubl....... *1*
      • 1rubl=57haléřů.
      • Za rubl se ani nevyčůráš na veřejném záchodku, a to ani v Moskvě! *1* *1* *1* *6* *16*
        • Ty rozhodne ne *4*
    • Rusáci jdou do Číny a na východ a až nám zavřou kohoutky tak budeme chodit pěšky nebo na jezdit kolech a v zimě budeme mrznout jak Němci u Stalingradu.

      Tečka v sukni - jako Petra opět s inteligencí blondýny.
      • Já mrznout nebudu! Topím dřevem a plyn ať si Puťka nafouká třeba do konečníku. A ropy je na světě habaděj jinde. Když nedá rus nakoupímena burse v Amterodamu. *2* *2* *2* *2*
        A vychcanej číňan hloupého rusa leda okrade. *2* *2* *1* *1* *16*
        • Jo, a peníze tisknou úředníci na pracáku. *1* *1* *1*
  • no a pak až to prodá tak zavře kohout s naftou a bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit