Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když vidím ten jeho přiblblý výraz, tak bych mu dal pěstí, nic jiného si ten zmetek nezaslouží.
    • Já, taky, já taky, já taky atd., je nás tu padesát a chtějí totéž, takže to snad padesátkrát netřeba opisovat.......no a kdyby se pždali všichni vězni, kterí týral jako dozorří psycholog, tak by to nepřežil...
  • jsem zrzavej bezšulín a kloktám h o v n o
    • To o tobě víme, soudruhu Šamšulo!
      • a kozomrd v jednom...HUBBA BUBBA-černá huba holé neštěstí
        • Jo, souhlas. Pištovi zase koza nedala, tak krade nicky a sám si na to stěžuje, blb jeden smradlavej...
  • Tenhle ministr, už jsem skoro zapomněl, to byl taky pěknej dobytek !
  • co to je , pokuta 50000 Kč ? hlavně pro Kubiceho a Dobeše,
    • To je pokuta padesát tisíc korun, hlupáku.
      • jaký je rozdíl mezi 50000 Kč a padesáti tisíci korunami ? to je nad mé rozlišovací schopnosti, chytráku *1*
        • Kdybys nebyl komunista, bylo by mi tě líto, soudruhu.
          • Ty jsi šamšula uplácanej z hov.a. *1* Vypatlanej mozek *1*
            • Ať žije Sovětský Svaz !!! A s ním i Euroasijská unie !!!
            • Komunista provedl sebekritiku.
  • A Dobeš, to je ten bachař a Kikinův "nejlepší ministr školství", který napáchal tolik škod. Ale jako sexuální partner Kikinovi zřejmě vyhovoval. *9*
  • Mají ještě tu drzost se smát!!! A PROČ? nAHRABALI SI PĚKNÝCH PÁR MILIÓNŮ....haj*líci kapitalističtí!!!!!
  • Kdyby obyčejný živnostník zapomněl, tak by pro něho nejspíš hned druhý den přišlo komando dvaceti zakuklenců a odvedli by ho v řetězech. Ale holt pán posranci...
    • mě buzerovali na finančáku kvůli 11 haléřům
    • A jak by dopadl neobyčejný živnostník?
      • jsem zrzavej z m r d a mrdám domácí zvířata
        • To je u vás komunistů naprosto normální, to tady nemusíš vypisovat.
          • Ať žije slavné a bohaté Rusko, pod vedením slavného Putina kráčí ke světovládě. Pod praporem Marxismu -leninismu zvítězí nad proradnými Američany i cikány kozomrdy, jako je například Pišta !!!
      • korektore kozomrde jdi už do p r d e l e,jsi trapnej bezšulín,přestaň psát pod mým nickem,ty smrade,bezkuláku vyjetej
        • Ono se nám to zlobilo, chuďátko vypatlané...
      • Tak jako Ty, sebrali by mu mozek *1*
  • A na Obecném úřadě to bude ležet až se to promlčí. Příklady známe u dopravních přestupků.
  • Tváří se jak korektor,když si tady pohoňkává kulatinku *1*
  • Mastnej žid se tomu ještě směje. Potřebovali by vyprovodit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit