Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V závěru Jaroslav Bican varuje před možným rizikem volit nové strany. Jakoby volal po tom "volte strany staré, osvědčené, ty si již nakradli dost, již krást nebudou". Omyl, kdo již má, vždy chce mít ještě více.
  • Tak ten Sandokan na levoboku je jedlej. Kdo všechno se do politiky hrne, to nemá obdoby. Klaus mladší, Franz s obrázky, Sandokan na levoboku, Bartoš of Marihuana. Volte Svobodní. Je to sice utopistická strana, ale nic normálního zde stejně není.
    • V žádném případě. Je to jen součást Putinova plevele na české politické scéně. I když nejsou plevelem jediným, ale jsou jím. Připomínají svým chováním Kaczyńského Právo a spravedlnost v Polsku.
  • Piráti mi nevadí,pokud budou rozumní a budou spolupracovat na odklizení svinstva po TOP09
    Hned po volbách je třeba udělat řádný pořádek ve Sněmovně.Hlavně pořádně vyvětrat po Kalouskovi a uklidit ty jeho flašky od alkoholu.Věřím,že bez TOP09 a třeba i ODS,bude se určitě pracovat radostněji a efektivně.
  • Tlupu feťáckých smažek, nebo ekoteroristy zelené ??? To si někdo dělá hodně hloupou legraci.
    To je stejné jako volit podlého křiváka zemana nebo šikmooka pitomio okamůůru.
  • Foto: řidičák na autobus jsem získal v roce 82, od té doby jsem s autobusem ujel asi tak 500 nebo 600 km.

    Na to, abych vozil autobusem lidi, nejsem dost Svatý Muž...
  • Jeden chtěl řídit stát jako firmu - nelíbilo se. Další chtějí řídit stát jako piráti v ukradeném vozidle? To se bude určitě líbit! *1* *16*
  • kohokoliv, kromě ODS-KDU ČSL-TOP -ČSSD. Je třeba udělat změnu. Volte nejmenší zlo ANO - SPD - KSČM - Piráty. Pošli to dál.
  • Kdoví, zda ten autobus neukořistili! Jsou přece Piráti, nebo ne?

    Navíc to vypadá, jak s těma policajtama v tom vtipu, kde každý chtěl sedět vepředu a -Brrrrrrrm, Brrrrrrrrm, Brrrrrrrrrm....-
  • před měsícem mi jistá strana poslala žádost abych jim dal na čtyři roky svolení rozhodovat o mém životě a majetku a rabovat státní rozpočet. Poslal jsem jim odpověď že chápu, že se chtějí dostat ke státním, tedy našim stamiliardám, ale chci taky vydělat. Tedy že jim svůj hlas prodám za půl milionu korun. Jejich strana vydělá, já vydělám. MÁTE TAKY MOŽNOST VYDĚLAT. Prodejte svůj hlas aspoň za půl milionu. Čekám, kdo mi pošle na účet 500 000 a slibuji že mu dám hlas. Třeba i Pirátům....... http://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/
  • Nevím, zda-li si všichni uvědomujeme, že tentokrát čelíme tíživé skutečnosti, že toto nejsou jedny volby z mnoha, kdy je prakticky jedno koho volíme, či zda vůbec k volbám půjdeme.
    Ve dnech 20. a 21. 10. 2017 se rozhodne o údělu naší země, o našem směřování na dlouhé desítky let a o osudu českého národa vůbec.
    Tyto volby jsou ještě důležitější než první svobodné v r. 1990!
    Budeme si chtít vybrat prodloužený čas a doufat, že se mezinárodní situace změní nebo rovnou skočíme do tvrdého jádra EU s potvrzením vazalského postavení, s hrubě nevýhodným kurzem při přijetí Eura a ustavením Česka jako sídliště pro neomezené počty neprověřených migrantů? A v rámci přerozdělování nezastropované počty těch, kteří se ani Německu jaksi nehodí nebo jsou pro ně už nebezpeční. Raději je odloží na východ, protože je nedokáží vrátit do zemí původu.

    Nemysleme si, že jsou Piráti nějakou alternativou. To snad nemáme zkušenosti s Věcmi veřejnými, Topkou či s Ano? Podle svých postojů a ideové blízkosti se Zelenými jsou Piráti zárukou pokračování stávajícího establishmentu a orientací na tvrdé unijní jádro s neokoloniálními dopady na naši vlast ve jménu neomarxismu a Antify.

    Nicméně závěrem je třeba zdůraznit jednu skutečnost. Tím, že někdo nepůjde volbám, tak se odpovědnosti nevyhne. Zvolí totiž právě ty, kterým by hlas nikdy nehodil. Jak je to možné?
    Jednoduše, počty mandátů se totiž počítají z počtu odevzdaných hlasů. Proto při nízké volební účasti budou v parlamentu sedět jen mechem zarostlí poslanci tradičních stran a hnutí, protože mají věrné voliče.
    Jinak řečeno, věrný volič dá hlas i za další desítky voličů, kteří k volbám nešli, protože se počítá jen jeho hlas. Nebo ještě jinak, v komunálních volbách to leckde funguje tak, že už je dlouho u moci stejná partaj, protože úředníkům a zaměstnancům příspěvkových organizací města udělají úlitby, aby je se svými rodinnými příslušníky znovuzvolili. A nedivme se, že jim počty svých věrných stačí, díky nízké volební účasti, k vítězství!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit