Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • mun.go

  Je to stejně nereálné, jako chtít po bankách aby nepůjčovaly na úrok a nedělaly z našich dobrých peněz bezcenný šrot.

  Na rozdíl od muslimských bank, které považují úrok za nemorální - ve shodě s Koránem.

  Mimochodem, Bible považuje vybírání úroku rovněž za nemorální. 

  Jenom bankéřům to nevadí. 

 • Je to islámu věc - a naše zbytečná starost!

  Ale pokuď žijí v jiných zemích s jiným niveau zákonů - je jejich povinností 

  se přizpůsobit a akceptovat zákony země, ve které pobývají!

 • Karel

  Je to jako vystřižené z Rudého práva ty argumenty, a křesťané na rozdíl od muslimů mohou být špehováni, evidováni, a všichni také nejsou v Německu kde ta daň platí skuteční křesťané ať již platí nebo ne. Aspoň  tam platí členové jako člen jakéhokoliv spolku příspěvky a ne jako u nás úplně všichni včetně ateistu a nemluvňat přes DPH a ostatní daně a polibek smrti u nás dal církvi i pro některé křesťany  tkzv. nekřesťanský "restituční zákon".

 • TheGGG

  zakázat islám v evropě a bude vyřešené... primitivní barbarská ideologie, zaseknutá v hlubokém temném středověku... nikdo mě nepřesvědčí o tom, že islám patří do evropy a že ho mám respektovat jako moderní náboženství

 • V Německu se merkelovci a jim lokajsky oddaní aparátčíci snaží učinit vše potřebné k tomu, aby se Německo dostalo do natolik prekérní situace, že z ní už  nebude moci vycouvat. K tomuto iracionálnímu a morálně zvrácenému cíli při merkelizaci německé společnosti má významně dopomoci privilegizace militantní a intolerantní mohamedánské věrouky, jejíž hlasatelé se mají v brzké době stát novou aristokracií Německa. Po hnědé a rudé totalitě se blíží totalita všech totalit, která na bázi směsi merkelismu a islamismu má ovládnout Německo a posléze celou Evropu a v dohledné budoucnosti i celý svět. Zmerkelizované Německo opět ohrožuje evropskou civilizaci, jako v nedávné době při budování Třetí říše.
 • Wolfcastle

  A jaké daně platí nacisti? Taky podobné náboženství co hlásá všechny ostatní vyvraždit...

  • Můžete ukázat na lespoň jednoho jediného konkretního člověka jako na nacistu, nebo jen blábolíte poučky nabiflované ve VUMLu.

   Za to komoušů je jako smetí - tak co začít u nich. Dokonce má ten bolševický -pííííp- zastoupení ve sněmovně, tak ať ukáží jací jsou kabrňáci - za více jak 40.let jejich hrůzovládné genocidy vlastního národa a totální devastace země si nahospodařili svými loupežemi dost.

   • Má být ze System Resistance Network, nebo ze Scotish Dawn? Pro začátek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit