Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní, prezidenta Zemana dehonestují s chutí, kdo ví proč, ti největší nýmandi. Jedni nýmandi dehonestují, druzí nýmandi to mediálně rozmatlávají. *14*
  • Jsi takový agresivní neškodný prďola.Pořád bys všem nakopával a ukazňoval.Ale to musíš nejprve něčeho dosáhnout, aby tě někdo bral vážně.Zatím tady planceš blbosti které bys veřejně neřekl.A když - tak mlaskne facka a pomažeš domů.To už se tady hyperaktivním vypatlancům dělá.Víš?
    • to by nestačilo? S červenou kartičkou made in USA. *15*
    • Sám jsi hlupák a asi bys nechtěl od stokilového chlapa dostat mlaskandu.. že ne prďolo. *1*
  • Proč Zemana? Proč tam v balíku nepošleme Kalouska nebo brblu, nebo oba dva naráz, vážení "skoroumělci" které nikdo nezná? Taky si rádi vypijou a zavedli by tam ekonomiku po česku, kolaps zaručen. Ale tam by jim asi brzy nakopali p r d e l ....
  • ferda
    Tim větší ho..o ,tím více si tu vyskakuje.Když je někdo neůroda ,nepomůže mýdlo ani voda. Za takový sesmolený článek by mi bylo stydno.
  • Čím víc na východ, tím lépe pro nás! Jen zůstaň soudruhu, zůstaň!
  • Není se třeba namáhat.

    Zeman se zesměšnil a zdiskreditoval na věčný čas a nikdy jinak. Nechutné útoky
    na Peroutku handicapované a přání smrti pro abstinenty.

    Jeho stranění Rusku - kdy popírá Ruské vojáky na Ukrajině kteří se přiznávají že tam
    jsou. Jeho kopání za zrušení sankcí které po právu trestají Ruské zloděje Krymu,.

    V příštích volbách už zvolen nebude. Nebyl by zvolen ani v těchto kdyby neměl za soupeře
    knížete. Hodně lidí ho volilo z odporu k tzv. pravici ne z lásky k Milošovi.
    • Milostivá uvědomte si že je to doba. Žila jste v té době asi ne, ale dnes je to samé. Nevím v kterém roce podepisovali umělci tzv. antichartu a dnes tvrdí většina z nich že podepisovali prezenční listinu kterou zaručeně podepisovali před vstupem do sálu. Jelikož se po roce 1989 báli a právem to přiznat. Vzpomeňte si kolik umělců bylo v tichosti umlčeno a ani po nich dnes pes neštěkne. Příkladem je Česká televize která změní program a dá x pořadů na památku onoho umělce, ale ti kteří se k tomu hrdě přihlásili tak nic nedají (Jiřina Švorcová). A to je i příklad toho Peroutky, chtěl publikovat tak chválil.
    • ta vnučka to parádně rozmázla, co, a Peroutka, který se v jednu dobu chystal zavděčit Hitlerovi, by ji nepochválil....na tolze říci jen - kdybys byl mlčel, zůstal bys filosofem *3* *3* *3*

      Rusko ukrajinským zlodějům Krymu už odpustilo, vzalo si, co mu bylo ukadeno a už na křivdu, která mu byla způsobena nemyslí.

      Sankce jsou skutečně fajn, donutili totiž Rusy aby se začali pořádně starat o svůj průmysl i zemědělství a už to nese ovoce, ruská ekonomika jde vpřed a zvyšuje se podíl zisku z odvětví, které nepracují s nerostným bohatstvím, Bylo to takové správné nakopnutí

      Zeman byl zvolen zkrátka proto, že z těch, kdo byli nabídnuti byl nejlepší, proto taky asi lidi vítězí ve volbách, ne všechny jsou uplaceny, jako je tomu v USA...ale popravdě řečeno, nevím o nikom, kdo by ho i dnes mohl překonat *15* *15* *15*
    • Zeman mi nevadí. Naopak. Nemá přímého konkurenta. Pokud bude zdravotně v pořádku, bude zvolen i příště. *14*
      • Tiradore! Zeman mně taky nevadí. Zvláště bude-li v Moskvě uložen u kremelské zdi.
        Je to nedaleko od mausolea V.I. se zbytky Lenina, který ještě z deseti procent žijwe. Zbytek sežeral od 1924 syfilis!
        • ...pražákům těm je tu hej, ti v Moskvě nezablouděj.... *1*

          Máš někoho jiného, lepšího, ze Zemana, na mysli? Ještě si na tuto prostou otázku nikdy neodpověděl. tedy, umíš jen stříknout slinou jedovou a tím to končí. *14*
        • Pražák se ozval *8*
  • takhle vypadá okupace a tak se chová okupant a vrah

    http://www.blisty.cz/art/64340.html
    http://www.blisty.cz/art/77300.html
  • To je nápad!!! A přidal bych k němu i ostatní ruso-řiťo-lezecké politiky. *2*

    Všimněme si jaký je ten Puňťa prťavec, je menší než shrbený Zeman. *1*
    Slyšel jsem ve zprávách, že pro Puňťu museli zhotovit zvláštní vysokou židli, aby vypadal větší. Když na ni sedí, tak ale nedosáhne nohama na zem a proto ho neukáží celého. *1* *1* *1*
    • na tom ale , zdá se, nezáleží, záleží na mozku, na myšlenkách a na schopnosti praktické politiky a v tom je Putin rozhodně velikán...
    • Podle tebe se státníci hodnotí dle tělesných proporcí? Tak to by mne docela zajímal tvůj názor třeba na Havla. Máš slovo. *14*
      • Pravda, Havel musel vždy sedět, 4 promile a zemská tíž při tak malé postavě je opravdu problém
      • Vnímám pouze trapné mlčení, ty PC hrdino. *1*
  • Soudruzi zde nadávají na paní Kulturu. Proč? Protože ji neznají. Bojí se jí.

    já jsem vzdělaná mladá dáma. Viděla jsem Bludného Holanďana i jiné skvosty.

    Pro Proletáře je však kultura pivo fotbal a vyluzování hlasitých zvuků po jídle.
    *15* *15*
    • Kultura? ti ubozí komedianti, kteří se potřebují zviditelnit, aby doslai kšeft je kultura?... no nazdar
    • Ty jsi pouhý diskusní hermafrodyt. Jednou mluvíš za muže, podruhé za ženy.

      A pokud bys "byla vzdělaná dáma", tak tady nestrávíš ani vteřinu. Natož, jak tvrdíš, s tolika rudými soudruhy.

      *1* *1* *1*
      • Jsem holka.

        Tu rudou pohádku že jsem tu byla nonstop si nechte pro děti. Ty vám ji možná zbaští.
        • Ale já nepsal, že si tady nonstop...? Hrabe ti, dědku? *1*
          • Jsem mladá holka. Narodila jsem se v roce 1990. *16* *16* *16* *16* *16* *16*

            Řekni rovnou že závidíš.
            • Nemám co-a proč bych ti záviděl. To, že lžeš? To, že podvádíš? To, že jsi pitomec? *1*
    • To cos ty videla jsem precet a co jako? To ze ums sedet v kine nebo doma pred bednou z tebe nedela kulturniho cloveka ...

      Tak ty vyluzujes hlasty zvuky jinde no a co? Kdyz jsou u nas plny hospody a je drtvej vytez ODS - kolik ta je proletaru? heh lol
  • Umělecká scéna, to je kapitola sama pro sebe. Jsou to patolízalové bez charakteru. A ten z umělců co měl charakter a nehrbil hřbet, tak toho jeho kolegové likvidovali jako třídu. Pokud by se opět změnil režim, zase se najdou takoví,kteří budou hrbit hřbet.

    https://www.youtube.com/watch?v=5CBDmwnN5BU

    https://www.youtube.com/watch?v=alVS_MvekJo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit