Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to vlastně znamená když se řekne "umělecká scéna"?
    Komik Lábus se třeba strašně potí, ale co uměleckého vypotí? A Kaiser vypadá příšerně vyžile. Televize už je ává jen pro pamětníky.
    Mladí zpěváci jsou tak dobří, že starý Gott ude jednička i nad rakví.
    Nejstrašnější je, když se o někom řekne, že patří mezi populární herce či umělce vůbec.
    To znamená, že je to šmírák, tedy od podstatného jména šmíra, ne od slovesa šmírovat. Bohužel, už ni to ne! A tak lze pokračovat.
    Devadesát procent příslušníků umělecké scény jsou vlastně nuly. Tak pro brát umělce jako vzorek národa? Panu Zemanovi mám za zlé, že si v 89-tém n Letné kecal kravatu, když tvrdil, že ve vzdělanosti jsme za Nepálem. No možná teď! Všechno to jsou jen žvásty!!!
  • Američané se zdravým rozumem do vlastních řad - *3* *3* *3*

    http://www.blisty.cz/art/77301.html
  • Hmm, je to ubohost. Navíc, prezident není vlastnictvím občanů dané země. Tudíž s ním nelze zacházet jako se zvířátkem. Autoři "recese" už jsou tak zdementnělí, že považují za své vlastnictví i člověka. Zřejmě jim jejich otrokář Šapitó dokonale vymyl palice. *1*
  • já to vidím obrácveně než Menzel, jehož uvažování je zjevně poplatno jeho věku.
    Úroveň národa jde prudce nahoru, když už se nedá tak snadno balamutit americkými PR agenturaci a jejich zdějšími noshledy - kromě pražské kavárny ovšem *15* *15*
  • Co to za hnus který neustále uráží pana prezidenta. Jakým právem si dovolí neustále urážet pana presidenta. Kde jste byli když např. pánbůh Klaus ukradl v Chile pero (jak se mohlo najít na Pražském hradě když ho má Klaus doma). Děláte ze sebe VIP (nadlidi) ale jste neustále naštvaní že vás obyčejný lid neposlechl a nezvolil tu spící válečnickou loutku Karla Schwarzenberga (jinak to by byl prezident který nemocnou manželku nechá doma a v Praze se tahá se zlatokopkou (jinak to je název pouličních dívek z Perlovky v Praze nebo z E55 pro VIP) děkuji nechci.
  • ferda
    Jak může takové velké nic pomlouvat presidenta,kterého zvolila většina národa.Když nic neumí ,radši by měl mlčet. Co se pořád někdo naváží do prezidenta. Měl by dělat bábovky v písku ,dětí by měli radost.Kdo pije za své nikomu nemůže vadit.Stokrát lepší Zeman ,než někdo komu není rozumět.
  • 30 případů prezidenta Zemana. - 2. díl. Odhalený lhář!

    1. Po odchodu z ČSSD řekl: s žádnou politickou už nemám žádné plány do budoucna.
    A hle hned vznikla jeho SPOZ:

    2. Jsem spokojený důchodce. Do politiky se nechci vracet. Nejsem Ruml abych třikrát
    odcházel a pak se zase vracel - bum a hned dvakrát se pokoušel o prezidentský post.

    3. Premiér Zeman: prezident nemá co mluvit do jmenování ministrů.
    Prezident Zeman: mám právo mluvit do složení vlády. *15* *15* *15*
    • ale SPOZ nebyla jeho, nebyl členem....

      je dobře že se do politiky vrátil, vybavuji si matně jednoho nýmanda, který tvrdil, že bude prezidentem do voleb a pak se držel křesla jako cosi košile...ale Zeman to nebyl..

      premiér Zeman, ať o prezidentovi říkal cokoliv, jednal s prezidentem zvoleným JEN poslanci, dnešní premiér jedná s pretidentem zvoleným mnohem více hlasy než celá jeho vláda.
  • Pokrytectví? Malost? kdo z vás, kteří kritizujete Zemana, jste oproti němu jiní, slušnější, pravdomluvnější...? Kdo z vás nikdy nemluvil a nemluví vulgárně? Kdo z vás je ten, kdo může "hodit kamenem"? Já to sebekriticky nejsem, já si to přiznám a nemám s tím problém. Kdo je potom ten pokrytec...a kdyby jen to? *12* *16* *12*
    • Když je tzv. hlava státu - měl by se dle toho chovat...
      • A ty bys to neměl taky, jako ten a ten, možná otec rodiny, možná nějaký nadřízený jiných lidí, možná jen slušný člověk, vzor pro jiné? Pokud to vidíš takto a tak zásadně, neměl bys přehlížet sám sebe, že? *14*
      • Jak? Jako třeba bývalý prezident Havel? Tedy, oba se stejným kladným vztahem k alkoholu, oba něco řekli, co později nesplnili...jeden měl větší ostudu někde, druhý zase jinde...nevidím v tom zásadní rozdíl. Ukažte nějakého prezidenta, který byl "svatý". Nejde to, byli to jen lidi. Vždy.

        Proto já tvrdím, že Zeman mi nevadí i se svými lidskými chybami. Je to člověk a ani úřad prezidenta jej tohoto "nezbaví". A jedna hříšná na konec...I kdybychom měli někdy prezidenta supermana se svatozáří nad hlavou, tak se najdou miliony nás, obyčejných nepolepšitelných hříšníků, takže - vo co go?! Máme sami na sebe stejné nároky? A proč bychom je mít neměli?

        A kolik tady máme podvodníků, násilníků, zlodějů, vrahů,
        alkoholiků, feťáků...pitomců...?!

        Jen prezident superman to - naši společnost, jistě nezachrání...když tady budeme my, obyčejní smrtelnící-hříšnici. Takže, hoď kamenem! *16*
      • On jako komanč na penzi nemusí. Slušný hodný a spravedlivý jen před volbama pro hlupáky co mu to sežerou.........
        No dobře... Hned jak se vrátí z Ruska měli by ho poslat do švýcar. Třeba nám udělaj službu a konečně ho zavřou za podvody a praní špinavých peněz vyvedených z Mostecké Uhelné. *1*
        • Slušný hodný a spravedlivý a plnou hubu slibů jen před volbami mají všichni naši politici.
          Po volbách mají ztrátu paměti...
  • tohle tema se stava cim dal nechutnejsi...nejlepe total ignor jeho jako takoveho a jeho blbanka beranka taky
  • To "Stanley":
    Tak se vlastně sám přiznáváš, že jsi stejný jako Zeman? Tak proč mu potom něco vyčítáš a kritizuješ jej? Když jen díky "adminovi" se nemůžeš projevit jako Zeman...V čem jsi jiný? *1* *1* *1*
    • *1* *1* *1* Nejsem prezident *1* *1* *1* ale snažím se mu vyrovnat *1* *1* *1*
      • Tak to zkus v tom, co považuješ za jeho klady. Nebo to je pro tebe příliš - nemáš na to? Napít se umí každý, zanadávat také, třeba i ex prezident Havel...že? *14*
        • Klady ??? U Zemana ??? Potřeboval bych nápovědu *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit