Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Paní Jana Maláčová, je vůbec nejlepší ministryni práce a sociálních věcí, co tohle Česko zatím ve své téměř třicetileté historii kdy mělo. Moc Vám, paní Maláčová, fandím - a nenechte se odradit od své práce závistivci a hlupáky, kterými tento stát až moc oplývá.

 • Jak se říká, každej politik se jednou okouká. Problém je v tom že Maláčová už nastoupila jako okoukaná. Nepřitažlivá ženská, která neumí zaujmout ani mluveným slovem.

  • Jediná klika, že už i moje 76letá máma ví, že aby mohla slušně žít, tak musí dupat celá ekonomika.

 • Maláčová je bezchybná v tom, že má hodně veřejně známých chyb, že její návrhy jsou problematické, diskutabilní, ale hlavně strhávající pozornost, a to nejen zainteresovaných osob či politických subjektů, ale všech, tedy i těch, kteří s resortem práce nechtějí mít nic společného. Prostě Maláčová hraje na správné struny a její odpůrci zlostně odfrkávají. Otázkou ovšem zůstává Jak dlouho vydrží vyumělkované image naší neohrožené hrdinky Maláčové, která je ochotná jít kdykoliv do souboje se strážkyní státní kasy ? Přiznávám se bez mučení, opravdu bych nevěděl na kterou stranu bych se v souboji Maláčové a Schillerové přiklonil. 

  • Máš pravdu, důležitý je dělat rozruch, taky bych nevěděl koho volit. Ale zase mezi politologem z ODS a člověkem kterej se snaží něco dělat z ANO mám jasno.

 • https://www.novinky.cz/domaci/clanek/malacova-odmita-pozdejsi-duchod-40312878

 • Národní investiční plán pro lidi - a o lidech.

  Místo diskuse buď souhlasíme nebo nadáváme a urážíme. Bez znalostí souvislostí, bez informací.

  V politice je víc než jasné, že kdo je aktivní a přichází s nápady, nese kůži na trh. Takoví Bendové, Stanjurové a jim podobní, kteří nikdy nepřinesli nic pozitivního - budou jen tloustnout ze svých poslaneckých prebend a štěkat na ty, kteří se snaží. A nakonec je uštvou!

  Paní ministryně má v sobě elán svazáka (ovšem), chuť něco měnit. Ne vždy je to domyšlené, někdy k pousmání, ale snaží se (za naše peníze ovšem). Jsou i tací, kteří se (opět za naše peníze ovšem) jen flákají a ještě přikrádají a štěkají na ty, kteří chtějí něco dělat. 

  Zaslouží si tato mladá dáma opovržení nebo podporu? 

  No jistě, názoroví foxteriéři začnou hned štěkat o bolševičkách atd. Chtělo by to ale myslet. Třeba o tom, jestli skutečně lidi nejsou nakonec důležitější, než HDP.

  To je jen jeden úhel pohledu. Nechci zdržovat. 

 • dzixy

  Domnívám se, že Maláčová svým lidovým názorem na řešení mnoha problémů, není ani zhoubou, ani podporou socialistů. Ti padají na mnohem vážnějších nedostatcích, Je to jejich minulost, ke které se jako komunisté a ani lidovci s ODS, nechtějí přiznat a uznat svých chyb, kdy za vlády pravice, zejména ODS a lidovců, bačovali jako Jánošík - od buka k buku - ale jenom pro  sebe. Lidově řečeno kradli a nechali krást jako straky. No a rozebírat dosavadní vůdce strany by znamenalo další snižování naděje na zlepšení pozic strany. Socialistům patří to, co se jim děje, že jdou dole s kopce podle lidového " jednou jsi dole, jednou nahoře", když nahoře již byli.

 • Děkuji za ban který nebyl nijak vysvětlen s pozdravem KIMCID

 • Kam čert nemůže, nastrčí babu..

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tak praví staré české přísloví. 

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  A navíc - ta dáma je z partaje stejné bolševické provenience, 

  jakou je socdemácká odrůda, zvaná KSČ(M)... 

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Jsou stejně zkažení bláboly marxleninismu a "ideály", co tu kdysi hlásalo ono (zlo)pověstné "Rudé právo"

 • Především je to komediantka. Dělá to pro to, aby byla zejména její partaj vidět.Sociální kontext je až na několikátém místě v zadu. Většina jejich nápadů jsou jen tzv. poozy.Třeba jednu takovou aktuálně předvedl Mirda Hlupák Kalousek.To když okomentoval vítězství pana Křečka ve volbě ombucmana."Je to v hajzlu" Na Slezsku se takovému típkovi říká gřuch.Na Kalouska to prostě extra sedí.Nebýt takové cílené sprostoty, nikdo po něm dávno ani neštěkne.

 • Maláčová se vyprofilovala jako nejlepší ministryně práce a sociálních věcí.

  • Držím ji palce.

  • KIMCID

   přesně byly tam lidi co měli jako program že budou platit naši milované menšině 1000 kč měsíčně za dítě ,když bude chodit do školy.

   • Pochybuji že pro tisícovku zvednou ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit