Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel

    No sláva přišel jsem nato jak přispět do diskuze asi po osmém pokusu.

    Maláčová to řekla správně kdyby byl Babiš normální a nepodlehl tlaku opozice, která chtěla rozvolňovat nedopadli bychom jako sedláci u Chlumce a obávám se že to nejhorší je díky nezanedbatelně početné  ale hlasité menšině teprve před námi. Za kovid  a věci které se stanou nemůže ani vláda či opozice ale my sami kteří jsme mlčeli a neprotestovali, když se nenošení roušek a pár dní omezení tady prosazovali bezohlední jedinci.

    • Karel

      Pardon chtěl jsem napsat "pár dní bez omezování".

  • Jestliže chce někdo rozhodovat o záležitostech, týkajících se jiných občanů, musí si uvědomit, že pak má méně soukromí, jeho chování je středem pozornosti a je přísněji posuzováno.

    • To je pravda. Toho by si měli být všichni, kdo touží po veřejných funkcích vědomi a podle toho se také chovat. 

  • dzixy

    Já se domnívám, že omluvit by se měla jak Maláčová, tak ČT, zejména ten, co rozhodl o vysílání oficiálně nenatáčeného rozhovoru. Co si kdo myslí o kde kom je jejich věc, ale není již ve chvíli, kdy to zveřejní. A o to více, pokud je to v médiích. Chceme od médií i občanech morálku, etiku, ale když se má aplikovat, hledají se "pavýmluvy", jak to zahrát do autu. 

  • No milí přátelé. Tohle co předvedla ČT mě neudivuje. Výmývá mozky kde to jde. Jen oni jsou naprosto objektivní. Je to taková nedotknutelná šlechta v naší demokratické zemičce.Taky hezký průměrný plat v ČT 76 000 z poplatků nás všech - no  nepracujte tam.

  • Je vidět, na jaké mentální, intelektuální a etické úrovni se pohybuje paní Maláčová. A je jedno, jestli jí snímá TV nebo ne. Přiznaná platí, jak oznamuje pan Babiš. 

    Nechtěl bych vést vládu s tak loajálními kolegy. Že toho ten Babiš nenechá. 

  • tobro

    Jana Maláčová je sprostá.kra.va a soudruh Bureš je de.bil. Nějaké nejasnosti, nebo snad dotazy? ;-)

    • dzixy

      Jeden dotaz. A co jsi Ty??

  • Představa , že váš podřízený si hraje na hrdinu a za zády s účastí medii vás označí za ..bila, je absolutní selhání (profesní) a etické (ČT=BULVÁR). POkud má p. Maláčová dojem , že je její nadřízený nekompetentní tak by měla okamžitě odstoupit. To ale p.rozdavačka neudělá, protože takové KORYTO , kde může rozdávat né ze svého a hrát si na Matku Terezu, neudělá. Už aby ČSSD vypadlo z sněmovny!!

    • vanhorne

      "a hrát si na Matku Terezu,"

      Kdyz si kdejaky mluvka muze hrat na spasitele, tak proc by si ona nemohla take na neco hrat? Takovy Bures by mohl z fleku hrat v ND, tak je schopny.

      • Moudrému , napověz!!!!

  • Humbuk pro nic. Ale je pravda že od tý doby co pigluje Fridrichovou Záruba se její mozková kapacita smrskla na minimum.

  • Ano neřekla celou pravdu je to nenažraný a bezohledný    ..bil

    Jinak" Vážení a milí občané zůstante doma neb jsem před volbami dal přednost 1 až 2 procentům navíc a proto jsem nadával lidem co rozumí tomuto problému a poslal je pryč."

    Váš prolhaný čobol z eštébé čekající na žalobu v níž se uvedou nejen podvody s dotacemi ale i veřejné ohrožení občanů celé České republiky.

  • Proč by se měla omlouvat...?

    Řekla pravdu...

    Problém v etice ČT není - je jen dobře, že jsme slyšeli, co si o kobliháři myslí členka vlády...

    • Ale no tak členka vlády.Ve Strakovce umístěná hlupaňa která dělá výhradně divadelní rozhodnutí.Tj. obecně jsou k ničemu, ale navenek to musí vypadat.Jako že jsou pro lidi.To se jí to rozhazuje když socani žádné peníze nikdy nedali dohromady.Lůza si vyhazuje z kopýtek, ale ti co chodí do práce jen počítají odtahy ze mzdy.Ostatně proto je celá socanská smečka na odchodu.Definitivním.

      • A co teprve ta divadelní rozhodnutí co dělá BUREŠ nebo v Lánech se svou smečkou MAN. 😯

    • no ona etika soudruha Bureše nepochybně bude někde hoooooodně daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit