Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také by se mi líbilo, kdybych byla známá malířka :-) Malování mě baví, ale nevím, jestli se se svými obrazy dokážu proslavit. Nemám ani žádné speciální potřeby na malování obrazů. Stačí mi pouze akrylové barvy, stojan a malířské plátno a pak to nejdůležitější - fantasie :-) .

  • Pracoval jsem se Švýcarem,kterého adoptovala paní z Švycarska jako mladíka z Pandžábu mnoha knížectví ,tak asi z toho důvodu,pracovitý kamarád co měl bratra Sika a nekonečně dlouhé svatby a placky z indické mouky uměl exeletně,nekonečně dlouho jsme pracovali v květnu bez volna každý den i dvacet pět hodin,někdy i dvacet osm hodin za den a noc.
    Když byl už velmi znavený tak si dal točené Otakrigner Pils a vyprávěl o barvitosti Indie a pohostinnosti tamních lidí .
    No malíř Valašska je pan Jaroslav Jeřábek s obřím plátnem formátu orginálu na radnici Slavičína.
    Malíř Piramid Egypta se mihnul v Vyměne manželek,bohužel jeho dcera nemaluje a podlehla kapitalismu ,za kterou by nebyla trestana v Nizozemí,ale v česku za marjanku trestnice jako za bolševiků sledovali amlatili máničkáře na bigbítech,to Indové nepoznali ani za paní Ghandí ,žádné nepokoje a rozbroje při miliardě občanů mnoha států aknížectví i náboženstvích tam nemají a pak že je Bůh jen jeden jako Allah a tolik teroristů a tolik policajtů smega platy co to vymýšlí ti mají největší platy generalové USa Army.
    Čao Suhole Suhdefe z vinic za Vídní inspektor Antonio Salvét Monte Karpaty *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit