Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakpak nějaká partaj může být věrohodná,když ex.předseda lže,podvádí a křivácky vládne?
    Soudobý předseda rozvrátil policii,dosadil do vedoucích míst podvodníky a zabránil trastnímu
    stíhání gaunerů u vesel. Poctivých policistů se zbavil!.*16* *16*
  • No, paní Valachová - já mám zase pocit, že se vám finanční podvody na vašem ministerstvu (o kterách jste údajně neměla ani tušení) velmi hodily.
    Podala jste demisi a myslíte si, že jse odešla "čistá", ale před tím jse uvedla naše školství do zmatků a nepochopitelných změn...

    Bydlíte v Brně, kandidujete za středočeský kraj - zkrátka, jste jako všichni politici - je jedno za koho kandiduji, třeba za Burundi, hlavně že budu u koryta...
  • Není mi jasné, jak tato dáma vybruslila z MŠMT při finančních machinacích bez ztráty květinky. Jako další ministryně školství mu pomohla více ke dnu. Splnila stranický úkol, dokončila inkluzi. Což je hrob pro děti normální, nadané i ty další. Ale o školství nemá ani páru.
    Neschopní nebo schopní všeho nemají v politice co dělat.
  • Paní Valachová,zamyslete se než něco tak stupidního vypustíte do éteru.K vaší osobě je zbytečné se jakkoliv vyjadřovat.Vaše neschopnost je všeobecně známa.ČSSD už je na tom velmi špatně když musí používat tyto výroky.
  • Paní Valachová zašmikla dotace klubům v okamžiku, kdy už byly rozkradené a rezignovala. To je tedy formát ČSSD.
  • Ta slepička kropenatá kráká a kráká
  • Mám pocit , že jste úplně mimo realitu
    • ... to ty jsi reálně oběma nohama ve svých duševních sračkách :)))
  • nějaký umouněný domácí šmudla, co má doma v kuchyni strach si vzít i sůl, tady prasí stránky. Je pohroma jak už se kdejaká špinavá lopata dorve k PC.
    • ... pokaždé ze sebe spolehlivě uděláš to, co jsi, naprostého blba, já nesolím a nesladím :)))
    • ... čau primitivní trosko, na lidský odpad jako ty nemám náladu, jsi neškodný ubožák :)))
      • Tak ty špína z Ostrova jsi se překabátil? Ale pořád zůstáváš rukopisem Ing. Rudolf Hrebeňár z Lidické 1332. Ty pívko v Bavorsku. Kde by jsi na to špíno vzal?
        • ... pivko z pivovaru Winkler Bräu je vynikající, ty si dáš tak braníka v akci, debílku, pa :))
        • ... nikdy nedáš nic nového, čau, ty primitivní zbabělá kryso :)))
    • ... nejsem v zadělané kuchyni s rohlíkem jako ty, blbe, ale v pensionu u pivka v Bavorsku :)))
    • ... pokaždé se ochotně představíš, nic primitivnějšího jsem si dlouho tak krásně neužil :)))
  • ... socani nehnědnou ale odbarvují se do ztracena :)))
    • chátra tobě podobná má místo u lopaty!
      • ... dej si 150 hlasů, stejně zůstaneš primitivem, kterému nelze svěřit ani tu lopatu, kriple :)))
      • ... jsi neškodný primitiv, který nebude inteligentním lidem poroučet, nemáš na to, blbečku :)))
  • Valachová se dopustila několika zásadních chyb, a to i v personálních otázkách. Ovšem inkluze prosazovaná Valachovou je projevem mičurinského iniciativního blbnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit