Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolik protiřečící důvod odchodu z funkce ministra jsem ještě neslyšel. Hřebíkem všeho je Pelikánovo prohlášení, že ač si s většinou členů ANO nerozumí, má jiný názor, zůstává nadále členem hnutí ANO. Nepochopitelné, když si představím, že hnutí, strany a pod. sdružení spojuje většinou názorová jednota ve většinu otázek společnosti.
  • Uz si vydělal vydáním Nikulina a hurá pryč.
  • T-34-85
    A on si opravdu někdo myslí, že se Pelikán rozhodl nebo nekomu postavil.
    Možná se Pelikánovi z toho postavil ale zcela určitě udělal to co mu bylo přikázáno (kým asi *5*) on sám by asi těžko dostal volnou ruku aby mohl o něčem rozhodovat.
    A možná se to Pelikánovi nelíbilo a radši si půjde po svých...
    • josef.servit.9
      Že uhodnu kam odejde? Kamarádi ze státního zastupitelství ho rádi přijmou-čeká ho Ústavní soud?Podělal se hned v první zatáčce?Nemá na to!
  • kolik dostal od teroristů z USA? vopelíchanej pelikán
  • a nespěchej.On tady sice různý balast skučí, za vydaného rusáckého šmejda. Ale to jsi udělal moc dobře. Rusák zejména tento je vřed. Oni už mu kluci američtí ukáží zač je v USA hamburger. Skřípnou holoubka a když bude třeba klidně jej zhasnou. Ministr jen srovnal dluh. Kluci američtí nám též vydali toho šmejda co zavraždil rodinu u Brna. A jak se pak pěkně čte , že všivák tady natáhnul ráfy.
  • mám splněno, za tu špínu s USA mám zaplaceno, teď se v klidu uklidím a budu si užívat, váš vopelíchanej pelikán
    • Nelíbí, soudruhu, nelíbí? Dobře udělal pan Pelikán. *3*
  • Chtělo by to více invence, ne opakování titulů z Hlídacího psa. *16*
  • Pa a už se nevracej zmetku.
  • V žádném případě nejsem voličem ááno, tím méně jejich guru megazloděje - komoušského konfidenta STB kobliháře babiše. Ani nejsem zvláštím příznivcem pana Pelikána.
    Má však od mne a všech normálních lidí v česku silně "palec nahoru" za své rozhodnutí co s tím rusáckým bastardem a jeho vydáním do civilizované části světa.
    Úplně v "barvách" vidím tu podlou rusácky vlastizrádnou bestii z hradu - jakého si komoušského konfidentského bastarda STB - prolhaného, kříváckého, podlého, dementně žvástavého, pochcávajícího se zemana jak bezmocně zuří nad tím, že nesplnil úkol svého šéfa - komoušfašisty putina a nedodal ho do CCCP(SSSR).
    Kdyby nic jiného, za toto má pan Pelikán jedno obrovsky velké +.

    Pro rusácké "myslitele" - přejmenování CCCP(SSSR) na jakési rusko je stejně "duchaplné" přemalování firmy asi jako když zločinecká smečka KSČ si nechá přimalovat za svůj název směšné M.
    • Dobře udělal pan Pelikán, že vydal toho Nikulina do USA. Jejej, ten "hacker" tam vykecá věcí. Proto Putin zuří a naši kolaboranti od něho dostali pořádné kapky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit