Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkdy je zakončení střední vojenské školy s odřenýma ušima (sám jeho otec v knize říká že Martínek moc na školu hlavu neměl :)))) ) známkou vysoké erudovanosti, vždyť ten chudák se vydává za právníka, vydává se za doktora práv, vydává se za pilota dopravních letadel a NENÍ ani jedním z nich, žádnou vysokou nikdy nedělal (!!!) a fotí se před letadlama aby to vypadalo, že je fakt pilot(!!!) :))))) A takovýho chudáka pomatence a podvodníka si váží Bobošíková? Pak jen ale ukazuje, že je sama totálně mimo, jako Helenka.Bobošíková nemá v politice co dělat, když jí není jasný ani taková jasná věc, jako je toto, co ví celá Praha i celá republika. *5*
  • jsou to blbci jeden za druhým to se neví odkad přišly ten ji určitě vyhrožuje aby někoho zažalovala a nekoho provokuje michal aby je dal tam kam nemaj *13* *12* je to ubožák helena byvalá milá a ted je hnusná povisla
  • zajímalo by mě v čem je pan Michal takový odborník že se cpe do politiky , jaké má tento člověk vzdělání a jaký morální kredit ,rothodně to byla od p.Bobošíkové špatná volba.
  • A Štrougalka tomu hňupovi bude dělat podržtašku *2* *2* *2* *2*
  • asi potřebuje sesmolit nějaké žaloby, s tím má Michal bohaté zkušenosti
  • Tak to je tedy opravdu silná dvojka ! Bože chraň ! *9* *10*
  • Propánajána,panenkomarjá podsrpenská co ta ženská vyvádí,ona asi nechce za žádnou cenu ve volbách uspět jinak si to nedovedu vysvětlit !!!
  • Říkejte si ci chcete, při stávce ČT se zachovala čestně. Jako političku ji mám rád. Ale s tím vondráčkem to nezvládla. Ten člověk má pověst darebáka, ať už oprávněně nebo ne, takže tímto o můj hlas přišla.
  • Hrůza !!!! Vzdávám se další diskuse.
    • Fórum je ochuzeno ! Krach fóra ! Hrůza !
  • Bude tu kampaň dávat Bobovize?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit