Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krmení ale ubývá. Pašíci budou muset z výkrmny ven a začít PRACOVAT tedy to co sami ordinovali lidem tohoto státu. Pro prasátka děsivá představa.....
    • ... vo co gou, vždyť je to právník a Ti se mají jak *12* *12* *12* v žitě *1* *1* *1*
      • Právník z právnické fakulty Plzeňské univerzity, který by měl mít správně odebraný titul JUDr a měl by mít akorát titul PUDr.. Všem nám pořád doporučovali pravičáci, jak se máme sami o sebe postarat a nespoléhat na stát. Tak do toho Marečku blbečku. Čtvrt století jsi tu akorát ty i celá tvoje famílie dojili ze státního vemene non stop. Tvoje neschopnost a amorálnost byla do nebe volající a tak bys měl všechny peníze vrátit do stát. rozpočtu. Za ten marasmus, co jsi tu budoval pro občany tohoto státu, za vytunelování -rozkradní všeho . Zrušit Ústav výzkumu totalitních režimů, kde máš svoje sourozence a i matku, aby se tím výzkumem zabýval Historický ústav AV, a ÚVTR již nikdy nebyl pro váš rodinný klan zlatou trafikou. Tak stát ušetří více než 151 milionů korun ročně. Přejeme ti, abys ty i celá tvoje rodina stála roky frontu na pracovním úřadě a bezvýsledně, dosyta se vynadíval na banány v hyper-supermarketech jako když sleduješ TV a cestoval akorát prstem po mapě. .
        • Dobře je to napsané, v životě nic nedělal,je to příživnik s celou rodinou!Souhlasím,ale asi je nám to prd platné.Štěnice se zase někam přisaje!!!!!!
          • Ano, už ho prý slyšeli zpívat "ručičky nebojte se, vy má kat nebudete"
  • Celá kmotrovská Klausovská klika by se měla jít živit lepením pytlíků. Za posledních 20 let jasně ukázali, že jediné co opravdu umí je "malá domů
  • Bendova rodinka žije přes 20 let z hnití v PS. Starý Benda je průkopníkem spaní
    v pracovní době. Dnes po něm štafetu převzal knížepán. *1* *1*
    Do PS přivedl i svého hošíka který stejně jako ostatní papaláši má zazračně
    rychle a se špatnou závěrečnou prací zakoupené tzv. vzdělání. *1*
    ODS je největší polistopadová mafie. Dnes jí preference padaj a potkani jí hromadně
    opouštějí ve snaze vrátit se zpět ke korýtkům v novém kabátě jiných stran.
    Dnes se na ODS oprávněně nadává ale není to tak dávno co naše majetná
    zlodějská smetánka tuto sebranku oslavovala a plně podporovala.
    • A to si představte, že takový "lžidoktor", navíc bez praxe, bude dělat např. advokáta ! Samozřejmě ne nějakým obyčejným, nemajetným hejlům. To ta spravedlnost asi teprve dostane " na prdeel" !!! *9*
  • u ODS nekroužkovat protože by jste ji jako straně museli hodit hlas,nevolit vůbec!!!!!!!!!!ale pokud se jména z ODS objeví v jiné straně okamžitě odstranit tu havěť.
    • budeme udivení,kolik jlidí bude tento zlodějský dobytek opět volit.Je málo,kolik lidi okradli,jak vyždímali statní pokladnu a kam nás dovedli,že jim není hanba vůbec kandidovat.
      • No ,budou je volit jen zloději a rádoby podnikatelé, kteří si na podnikání jen hrají. Slušný a přemýšlivý člověk by je za žádnou cenu nevolil. *10* *10* *10*
      • Lidi typu Bendy nemají slovo hanba ve svém slovníku. Dělají praví opak toho co všem kážou. Neumějí nic jen vyssávat peníze ze státního cecíku a mlátit hubou. Běž si Bendo do OBI koupit lopatu a můžeš jít po volbách na pracák. Tam se potkáš s realitou jakou jste tady zavedli !!! *12* *12* *12*
      • Není, příteli, není. I premiérka Mirka se snaží náš přesvědčit, že ona je ta pravá, i spící kníže s Kalouskem ví, kam jdou atd. Celou dobu asistovali lumpárnám nebo je sami aktivně prováděli a teď mají tu tupou drzost ještě se nabízet znova. Po létech jejich vládnutí je dost lidí, ochotných volit i KSČ. To ovšem řešení není. Lidi neblbněte, nenechte od těch lhářů a zlodějů OPDS+TOP už dál okrádat a obelhávat!
  • To je na tom ještě docela dobře, ten polodement a úspěšný absolvent plzeňských "práv" Marek B. - mohlo mu dojít i něco horšího ! Bude se prostě muset poohlédnout po jiné "trafice" anebo se konečně začít živit prací ...
    • Zavřít ho za falšování disertační práce a opisování a za 24leté tunelování tohoto státu až bude černější než uhlí od Bakaly z dolu Paskov.
  • Tento krypl. se měl oběsit ještě na pupeční šňůře. Přijde čas. Časy se mění a jednou nadejde doba odplaty ta všechna svinstva způsobené pravičáky nejenom Bendou.
    Ať žije slovutná KSČM !!!!
    • Ať chcípne KSČ(m), banda pohrobků zločinecké sebranky KSČ !!!!
      • Tečka, tečka sám si sebraný a placený od STOP.
      • kikáne tečko drž tlamu a táhni za kozou!!, *12* *12*
  • Doufám, že tento odpad lidské společnosti se již nikdy na žádné funkce nedostane.
  • Mareček je spratek !!!
    • Ale, pan, jak se to vyjadřujete o tom pracovitém "doktorovi"?
  • Příživník jako jeho fotr a celá disidentská chátra 77....
  • Co mě tady napadáte? Denně se z roboty v parlamentu sotva doplazím domů, zatímco vy si chodíte odfrknout do fabriky, kde vám manuální práce zadarmo nahrazuje posilovnu, za kterou by našinec utratil majlant. Mě se to naštěstí netýká, protože mě tam s tím blátem třaslavým nechtějí pustit.
    Tak mě koukejte kroužkovat, jinak se tam budu muset propracovat zase jinak, jako se mi to už povedlo, když si na mě soukmenovci zasedli.
    Kroužkujte, holenkové - jinak mě budete potkávat v tarmvaji a v metru a na chodníku a já budu dělat takový ksichty, že vám tutově zkazím náladu! Neriskujte to, zavřete mě do sněmovny a máte ode mě zas na čtyři roky pokoj.
    Radím vám dobře! To umím! Ale nic jinýho!
    Váš oddaný Mareček
    (hned vám podám pero ... na ty kroužky§)
    • Tak jak se dřela a vysílením ( z čeho ) plazila t.č. Nečasová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit