Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přijde někdo počurat dveře ministerstva nikdo tam nemůže ani pípnout. Přesně takto přečurávají ministerští nás.Vtlačit tady krasavici do zpráv?Jen tak?A z našich daní?Já nedávám přemrštěné částky za potraviny ani daň z nemovitostí, aby nějaká hlupaňa něco nesmyslného plantala před kamerami.Pokud má kultivovaný věcný projev a k věci - jistě bude sama TV oslovena.Pokud mám strpět odírání od daní v její prospěch - raději a rád ještě zaplatím blokovou pokutu.Za opakované čurání před ministerstvem.
  • od vahy , nebo jine meritko ? Ichtelygence v tom asi moc velkou roli brat nebude . Tak na urovni biomasy , mozna o krapatek niz tohle.
  • Tohle tele by měli vozit po poutích a ne ukazovat v televizi.. *6*
  • Přestaňte už ty socanský vyžírky volit, prosím. Moc prosím. Sosani nic neumí, ani nic neznají, hubu plnou ideálů a hrabou pod sebe víc než všichni vostatní dohromady.. Už dost, díky.. *5*
  • Levicové politiky je nutno do médií protlačit. Nejlépe přes nějaké síto.
  • velká ostuda ČT placenou občany,že vláda ji musí platit,zatím co pan Kalousek je v televizi několikrát za den.Vláda má oblíbenost 45% a pan Kalousek 8%.Myslí se hlavou.
    • Ale jedná se skrze nataženou ruku. *1*
  • Se zas někdo potřebuje nabalíkovat. *1*
    • No sice z hlediska státu malý balíček, ale co je doma se počítá
  • Tak kluci ministerští ale já vím! Vím že právě pro takové sviňárny jsem letos krouhnul stát na daních.A kvalifikovaně.A příští rok to udělám zase.Přeci si nemůžete dělat z lidí srandu.Skosíte výplaty, přiškrábnete na DPH a pak se budou házet perly sviním?Tahle krasavice musí na komunikační školení, do divadelní školy,kuzru TV komunikace atd. .... Ale za svoje!Ne na náklady daňového poplatníka.Když jo - tak bez mého přispění.A věřím že nás přibývat bude!
  • Takže soukromá reklama ze veřejné peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit