Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bez ohledu na hraběcí rady burizóna - komouše volit nebudu, ani toho upocenýho úředníčka, ani toho ožralýho objímače stromů
    • Ale budeš johny volit komunisty jsem si jist.
  • Rozhodně je Bursík šíbr,který měl už dávno sedět na Borech,nebo Pankráci.I když mě připadá Fischer ,jako příliš velký dobrák,aby dokázal tvrdě řešit problémy,které se v této zemi kupí,tak je podle mně pořád slušný člověk.
  • ... "Martin Bursík chválí Havla a potápí Jana Fischera: Lidé, dejte si na něj pozor" - radši si musíme dát pozor na Bursíka, ale to už snad každýmu soudnýmu člověku došlo ... zelenej kašpárek, nikdy nic nevtvořil, nikdy nic pořádnýho nedělal, jen do všeho mluví a za nic nenese odpovědnost ...
  • Fišer je košér prospěchář, jak z učebnice o bezcharakterních individuích.
    Jestli ho nesvéprávní občané zvolí (podobně jako dědka Železného na Znojemmsku),
    tak je to průšvih
    • Víš jak pozná nesvéprávný občan nesvéprávného občana? Tím, že je nesvéprávný sám.
  • Něco málo taky přidám.Že se tu někomu nelíbí jak Fischer tak samotný Bursík, to ponechám bez komentáře. To je každého věc. Co mě ale zarazilo v poslední době je fakt, že se dozvídám na p.Fischera určité "lumpačiny" od člověka, který si nic ani nemohl vymyslet.To prostě jeden zírá... On ten svatoušek, opravdu není svatoušek!!. A že jsem mu taky z počátku fandil. Co se týká profesora z Michigenu,p.Jana Švejnara,tak toho si dost dobře pamatuji z diskuzí v TV. Tedy byl dobrý... A nyní, když stále váhá, tak dává signál, že to vše není u něho tak růžový. Takže co, bude, nebude? Je prostě jak houpací kůň,který neví co vůbec chce. A z těch dalších nabídek je tu "vyšumnělý" a "uslintaný" demagog z kopců, prospěchářská kobyla,která neví, z jaké strany by chytla dobrý vítr, rovněž tak druhá,která si myslí, že má na to,když vedla nemocnici a ta třetí, co se nyní probudila, tak ta má za to, že její herecké recenze jí pomohou hrát divadlo na plitické scéně,kde již se v málo,opravdu v málo případech dost negativně projevila. A nesmím zapomenout na Bohuslava, ten si myslí, že má silné páky a modré drápy za sebou, v čele s určitými lidmi,kteří by mu do toho kýženého křesla pomohli,ne,ne... a ještě ten další,ml.Dienstbier ten si myslí,že by na to mohl mít mokrálně,ale ono to taky tak v tomto státě nefunguje. A co se týče Dlouhho? Ten pionýr to snad bere vážně, u toho mě to tecy vzalo. Jaký že má kredit? Takže koho si máš vybrat? Kam šáhnout, koho podpořit, když tě svrbí dlaně,abys někoho vůbec nezpohlavkoval za to eldorádo,které tu máme a na které se jenom díiváme a nic neděláme. To je hlavnější než si volit hlavu státu,který tento bordel bude nadále podporovat!!! Bohužel, jinak to nevidím...
    • A co Ogamura?
  • Bursík, kdo toje???? Ten d..ílek, co se vydával za zeleného ochránce přírody? Prachy, to je jeho a teď už si zadělává na koryto! A vůbec se nestydí, proč taky, v takový "fajn společnosti"
  • Pro mne je noční můrou Bursík a jeho Biomasa.
  • Havel se chválit nedá. Uvrhl nás do otroctví. Fišer už předvedl co dokáže a že toho moc dobrého nepředvedl spíš naopat to se ví. No a bursík nená morální právo vnucovat někomu svoje zavádějící názory
  • Bobošíková je taky pěkně prodejná - před 4 lety za komunisty a ted chce na hrad ??
  • pan Bursík je opravdu dobrý nositel své strany - je to chameleon a jde mu jen o moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit