Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně je Bursík šíbr,který měl už dávno sedět na Borech,nebo Pankráci.I když mě připadá Fischer ,jako příliš velký dobrák,aby dokázal tvrdě řešit problémy,které se v této zemi kupí,tak je podle mně pořád slušný člověk.
  • Je to neřád !!!
  • Nemusím Bursíka, ale Fišer, který sám prohlásil, že byl v KSČ jen pro funkce a karieru , je pro mně varující. Vyrůstala jsem v době KSČ a znám velmi mnoho kvalitních a hlavně charakterních lidí, kteří kvůli funkci(korytu) do KSČ nevstoupuili. Pravda je, že celá jejich rodina měla problémy , ale zachovali si férovost a slušnost. Nyní jistě
    nemají velký důchod, ale mají pocit slušnosti. Ten Fišer nemůže mít a proto bych takového prezidenta nechtěla. Zase mu jde jenom o koryto a to je velmi , ale velmi nebezpečné.
  • Lidi Fischera ne ! Je to Semita.

    Ja ho rozhodně za prezidenta České Republiky nechci.
    • a co má být b? lepší žid , než hloupá Bandaska ... *3*
  • Fišer je košér prospěchář, jak z učebnice o bezcharakterních individuích.
    Jestli ho nesvéprávní občané zvolí (podobně jako dědka Železného na Znojemmsku),
    tak je to průšvih
    • Víš jak pozná nesvéprávný občan nesvéprávného občana? Tím, že je nesvéprávný sám.
  • Právě rojení kandidátů na prezidenta mně připomíná jednu povídku od Jaroslava Haška,o volbě ponocného.V této povídce upozorňuje,před volbou, starosta radní:"Volba to bude těžká.On je totiž jeden větší syčák než druhý".To přesně sedne na současné kandidáty ka prezidenta.V takto zbídačené zemi by byl přínosem jedině takový kandidát,který by byl křížencem mezi Jánošíkem a katem.Jako Jánošík prosazoval znárodnění majetku(včetně majetku restituentů),všem,kteří jej po údajné revoluci nahrabali.Jako kat pak prosazoval co nejkrutější potrestání všech lumpů,kteří po komunistech tuto zemi zbídačili.Ostatní kandidáti na prezidenta,řečeno po zemědělsku,jsou dobří akorát za vůz,aby hnůj nepadal.
  • Kandidátů je jako much.Ještě se přihlásila Fischerová, ale výběr nic moc.Nevím koho volit
    • Volíme paní Fišerovou,lepší tam nejsou !!! *14*
    • Nevol Vlku nikoho, tím uděláš dobrý počin, já taky nevolím a jsem spokojen.
  • Bursíko ty lháři!!!
  • Prezident bude pan Sobotka, to je tutovka!!!
    • Tak to je tedy hňu p!
  • bez ohledu na hraběcí rady burizóna - komouše volit nebudu, ani toho upocenýho úředníčka, ani toho ožralýho objímače stromů
    • Ale budeš johny volit komunisty jsem si jist.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit