Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*








    YEAH !!!
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/andor-sandor-pouceni-z-vegas-pro-nas-i-prumerny-zamecnik-dokaze-zprovoznit-legalne-dostupnou-starou-zbran--1759280

    Poslechnout....
  • Co je v usa je mě u zadele stejně jako co je v rusku
    • Souhlas,mě zajímá co je tady.Že to je bída ví již i malé dítě,které se narodilo do tohoto dříve státu,dnes kolonie.
  • Další námět k zamyšlení nad obranou vůči předvedenému šílenství.
  • Zastavil by ho jedině Sajmon s mrkví v prdelii z redakce Tiscali, kdyby se k tomu postavil čelem jako k CCCP.....
    • veselý soudruhu BTW, ty tvoje homosexuální dobytčárny kterejma tu roky zásobuješ tento chat jsou vrcholem trapnosti, je plno chatů kde se vaše komunita baví, tady jsi všem akorát k smíchu ty ruskej trotle
      • Idiiot Sajmon z redakce Tiscali, vychodostepni najezdnik a milovnik CCCP se tu vyblil, vid ty kreteene...
      • On snad ani není k smíchu, je spíš k politování, protože slušně řečeno je to jedinec nízkého intelektu.
  • Jak se dalo čekat, ruso-řiťo-lezci toho zase využívají ke chvále CCCP a házení špíny na USA. Rozdíl je ve skutečnosti v tom, že v USA se takové věci neutají, protože tam panuje svoboda slova. Naproti tomu v CCCP (i v nynější Putlerlandu) je svoboda slova stále omezena. Takže svět se většinu nedozví jaké lumpárny ba zvěrstva se tam dějí.
    • Prosím j dej nám podobný příklad z Ruska který se podle tebe neutajil?
      • Už jsem to tady psal a nemám chuť stále to opakovat. Není to tak dávno, co se objevily zprávy, že policie (!) v Kazani "vyšetřovala" obviněné tak, že jim rvali flašku do rrdele. aby se "přiznali" i k tomu co neudělali. A vyšlo to najevo když jeden na následky toho "vyšetřování" zemřel.
        • Opravdu srovnatelné se střelcem v LV? Si děláš prd.l nebo jsi tak hloupí j?
    • Například, prdolezče?
  • Upřímnou soustrast všem lidem, kterým neočekávaně a zbytečně zahynuli nejbližší při kulturní akci.Bohužel v USA jsou tyto případy poměrně časté- je to daň za ústavní právo mít zbraň pro ochranu sebe a majetku.U nás se také stalo, ale myslím, že zdejší systém je lepší. Psychotesty jako podmínka jsou na místě a obnova po stanovené době.Rozumím, že nejsou zárukou, ale už na vstupu můžou zabránit ozbrojení nevyrovnané či psychopatické osoby. Lidé, kteří mají zbraně rádi a jsou při smyslech nebudou mít problém testy udělat.
    Mě ovšem fascinuje Donald a jeho lítost, kterou má logicky předepsanou, ale je mimořádně špatně zahraná. Zkrátka nevěřím mu ani jeho jméno.
    • Jako měl psychotesty ten z Uherského brodu. *16* *16*
      • To myslíš StBáka starého Grebeníčka?
      • Pokud si dobře pamatuji, tak ten pachatel z Uherského Brodu právě testy neměl...
        • Do hlavy nikomu nevidíte a v U. Brodu mu pravě úřady chtěli právo na zbrojní průkaz odebrat a ono mezi kamionem a pistolí moc velký rozdíl není ,tady záleží prostě jak se to semele bohužel takový nákladák může být daleko vražednější než pistole,to už ví ve Francii a napadá mi havárie German Wings kde ten pilot také musel procházet psycho testy a ještě ho léčili a stejně se tak stalo a ještě že toho blba totéž nenapadlo nad velkým městem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit