Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já volil Zemana a máslo za 10Kčs ne a ne.Prý ho mají na hlavě Drahošovi voliči.
  • A kruci další podařený komentář podepsaný Jéglem.Zjistil jsem,že žádný Jégl neexistuje,je to jen výtvor dedikovaných novinářů,kteří se pod ty bláboly nechtějí podepsat tak si vymysleli Jégla.Nyní čekají na vaši diskusi,aby všechny anonymní diskutující mohly předat k identifikaci i s vaší nejen emalovou adresou.Jo demokracie je divná věc. *14*
  • Zeman je prezident, který na poslední chvíli nakopal přemoudřelé české velmože a zbohatlíky přímo do prrdele. Dobře jim tak. Je to nejlepší prezident všech dob. Není suchar a chová se správně vůči takovým šmejdům. Ukázal jim zač toho bude loket. Protože všechna čest a úřad bude odebrán. A pak se bude rozdělovat nesmrtelnost především cikánům a lidem co dělají v montérkách, protože oni jsou potřební. No a nepotřební budou zanecháni. Jako třeba ajťáci s archaickými mobily - kdyby si raději koupily motyku v kovomatu bude důležitá na jejich nové pozici při budování kariéry. To samé platí pro současnou nastupující generaci teď nevim jestli y nebo p jako v prrdeli *5*
  • Oliwer
    Hnusná kreatura je ten český ovar Eman.
    • Ať je tvůj otec taky či onaký mel by jsi jej ctít a nepsat o něm hanlivě.....stale ti dává na svačinu.
  • Hezké foto. V 73 letech vypadat na 98 je také úspěch.
  • kupil sem sadlo vogo preszidenski malso nechci vogo maslo na bradě teče
    • Tvoje stará je 100%sádelnice.
      • tak soudruhu BTW, za tohle jsi si naklikal devítku ? no nevím, takhle jsme nadávali v druhé třídě, dej se trochu dohromady *3*
        • Rozdíl je v tom,ze já jsem v té 2.obecné nadával jeden rok a ty pět let,pak to s tebou vzdali.
  • Zemák vypadá, že to s ním za chvilku klepne *13*
  • Ano volíme Zemana i redaktor z tichcali dostal rozum,byl osvícen!
    • však jsme všichni Novorosijci
  • Ten Becherovič ale schází. Dožije se vůbec prezidentských voleb?
  • subject
    Na všech web stránkách na mě čučí ten obrýlený kandidát.Tak ho musím volit?Jsem znovu v padesátých letech,kdy na mě čučel ve všech novinách soudruh s čibukem? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit