Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • U nás se toho moc neprodává, ale přese jenom se mi podařilo sehnat velice kvalitní mačetu z ručně překládané oceli https://dellinger.cz/cs/macety/336-maceta-dellinger-overland-damask-8594195881121.html

 • Obama
 • Ještě jsem neviděl černého přistěhovalce ze zednickou lžící nebo kladivem u nějaké zdi, ale s mačetou, kalašnikovem ano a hubu nacpanou plnou jídlem a urážlivých slov ano!!!!!
 • A k čemu máme policii? Ta snad člověka s mačetou neumí odzbrojit a zpacifikovat, (pochopitelně pokud s ní nepracuje v pralese,,,)
  • Z policie udělali havloidni a humáči bezruké postavičky. Kriminálníci mají větší práva jak poškození.
 • Napřimte kosy a okovejte cepy, děti moje, bratře Jene Žižko ještě tě budeme potřebovat
 • Chtít polidštit opici, bez evolučního procesu, je nemožné. Importem těchto humanoidů, vytváříme ze své domoviny džungli s nebezpečnou a divokou zvěří.
 • Vydáme-li se proti toku času, dozvíme se, že lidé mívali obyčejně hodně dětí. Žili ovšem vlastní silou v souladu se zákony Přírody. Tvrdě pracovali, dělali děti a starali se o ně. Na druhé straně ovšem nebyli schopni vzdorovat Přírodě. Slabé děti umíraly a přežívaly jen ty silné. Své dělal i, zřejmě přirozený, mechanismus udržitelného rozvoje, platný pro všechno živé. Jinými slovy, tak jako u všeho živočišstva, i u lidí se udržoval přiměřený počet jedinců v souladu s přírodními zdroji a schopností lidí tyto zdroje využívat. Pokud se do tohoto procesu nezasahuje, je to v pořádku. Pokud ovšem sám člověk tento přirozený proces naruší, je zle.

  Země, kde je tento systém narušen, jsou toho dokladem. V obyvatelích narůstá agresivita až do okamžiku, kdy se sami začnou redukovat na snesitelnou míru. Nebo se jako kobylky začnou přesunovat jinam, ke zdrojům potravy.

  Poživačná "západní" společnost v touze po stále větším blahobytu zapomíná na vlastní obnovu a vymírá. Vykolejená "rozvojová" společnost, neschopná vyprodukovat to co potřebuje k životu, je vedena Přírodou k násilné seberedukci. Jestliže je tedy v "dobročinné" snaze ještě vykrmována, aniž by se naučila starat se sama o své přežití, bují a rozrůstá se tak, že jednou sežere i své živitele. A co pak? Lidstvo vyhyne až na pár jedinců a ti začnou znovu od začátku.

  Pan Macron měl, bohužel, tentokrát pravdu. Nebo spíše odvahu, říci to nahlas.
 • Smázněte tu opici z frontu, kdo se má na to furt dívat!
 • je šílené, že se musíme vůbec něčím takovým zabývat. Lidé - probuďte se a vytáhněme na ty parchanty! Myslím na ty politiky, kteří neustálý chaos v Evropě podporují!
  JAK? PODMÍNKOU JE PODPIS REFERENDA O VYSOUPENÍ Z EVROPSKÉ UNIE!
  Když se ten spolek začne hroutit, přestanou mít ti ve vedení takový arogantní přístup a začnou přemýšlet. Kdy už se ta EU rozpadne a začne to fungovat tak, jak to bylo zezačátku myšleno? Tedy odstranění bariér v obchodování při respektování práva každého státu hájit své vlastní zájmy!
  • ObcanHavel
   vždyť to je naprostý nesmysl, bez EU klesne životní úroveň a ČR šíleným způsobem zchudne, proč chcete, aby se lidé v naši zemi měli hůř, nežijete tu snad taky? toto si může přát jen opravdu hloupý člověk. krom toho, EU mačety ani uprchlíky nevymyslela
   • EU jen pomohla uprchlíky vyrobit a pustit do Evropy, to je snad neoddiskutovatelný fakt, nebo ne Vašíku, humanitární bombardére?
    • ObcanHavel
     Havel se jednou vyjádŕil k bombardování spojenců, kterého jsme se ani neúčastnili, Rusáci bombardují školy a nemocnice plné civilistů a ještě se tím chlubí, milionkrát horší, než k čemu se pan Havel kdy přiblížil, zkrátka hnus
     • v oblastech, jako je Sýrie, Afghánistán, Írán a pod., nelze mluvit o "civilistech". Každý tam má kalašnikova a každý stříli po všem, co se mu nezamlouvá. Kromě toho, ani místních "civilistů", tedy těch, co momentálně kalašnikova nemají, žen a dětí, není žádná škoda...
     • Hochu, hochu, nenech se už dál kojit nějakým zaprděným bazarem v Londýně, který pod hlavičkou SOHR chrlí " zaručená fakta" o Sýrii, vždyť z toho chytneš trombózu nebo jiný moribundum a nepomůže ti ani DrVoštěp ani doktor Dařbuján. Nějak to množství vánočních pohádek v televizi nedokážeš vstřebávat...
 • Budují barikády, to je demonstrace ovládání lokálního prostoru.

  Chce to rozhodný zásah policie, s použitím techniky.

  Nejagresivnější pochytat, kdo bude klást odpor se zbraní, zastřelit.

  Komu by ten na snímku chyběl? Vždyť nikdo neví, kdo to vlastně je a odkud přišel.
  Identit bude mít jistě několik, aby mohl lépe sosat systém.
  Nově příchozí čipovat, jeden čip - 1x dávky.
  Když čtečka nic nenačte, odchod bez peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit