Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v mekáči jsem byl za 25let dvakrát a to vnučce pro zmrzlinu sr.čky nejím
  • Tak pomletý kopyta nastavovaný růžovým lojem a hranolky, co se skládají z 11ti ingrediencí, si Rusové můžou vyrobit z běžných odpadků sami. Mekdonaldy k tomu nejsou potřeba.
  • Putin namísto toho nechá otevřít 12 poboček pomalého občerstvení, poněvadž maso z ruského medvěda vyžaduje delší přípravu. Áááá je to!
  • Bohužel musím z vlastní zkušenosti potvrdit, že hamburgry od McDonaldu jsou nechutný.
    Nechápu proč je za ty nekřesťanský prachy neudělaj poživatelný a proč ten hnus lidi kupujou.
    Jsou zavlhlý, zplyhlý jako mokrá žínka z mikrovlnky :-).
    Je ale fakt, že se hamburgry hodně zhoršily všeobecně, u většiny prodejců, málokde je dělaj čerstvý bez použití mikrovlnky.
  • mNĚ HAMBURGRY CHUTNALy TĚSNĚ PO SUMEŤÁKU, KDYŽ SE POUŽÍVALY NAŠE KARBENÁTKY a naše bulky. hořčice a salát. Byla to samá chuť... než se sem nasáčkoval Mekáč s blivajzy...
    • V Olomouci před Priorem je prodávali i před převratem, stejně jako párky v rohlíku. Ale to byla trošku jiná katerorie kvality. Dnes bych to do huby nedal.
  • Tak McDonald není špatný když je člověk v nouzi. Třeba jedete delší cestu autem a máte to pod nosem na trase. Nebo plácáte městem, máte málo času a vyhládlo vám...
    Ale lidi, kteří to považují za řešení stravování, ještě si nosí balíky i domů, nebo dokonce posezení tam považují málem za společenskou událost, nebo za imidž, či dokonce prestiž, těch mi je fakt hodně líto.
    Já si například nemůžu pomoct, ale chuťově mi hamburger připadá jako nějaká syntetika. Ten vůbec nejím, to si už snad radši koupím bagetu v trafice. Některé menu pozřu, ale pokud by se McDonald ze dne na den vypařil, vůbec by se mi nestýskalo. *7*
    • Tak to raději zvednu svůj musculus gluteus maximus a dojdu si pro pizzu, než bych jedl hambáče od Ma-ráče. Nikdy takový hnůj do své pusy za ještě k tomu nekřesťanské peníze nevložím. To jedí jen primitivové, primitivní předražené blivajzy. od usáků hnusáků.
    • ano, člověk v nouzi jsem byl v Athenách vloni , kde v neděli v 14,00 hod je siesta, všude zavřeno, vy se vracíte z prohlídky Akropolis a máte hlad, jediné otevřené je Mac Donalds naproti aténskému parlamentu, kde hlídají ti hezcí kluci v sukénkách a papučích s bambulemi
      ( líbilo se mému kolegovi z práce *3* ) takže z nouze ctnost a nacpete si pupík nějakým tím jejich meníčkem a coca colou, ale srdce vám pláče, protože jste měli chuť na souflaki a tzaziki a ouzu
      • Milý pane, ty "sou- flaky", nejsou tak velké kusy masa, ale Souvlaki (čti suvlati-správně by měl být tento špíz vyroben z jehněčího), tzaziky- má býti tzatziki (čti dzadziti- ne cacyky či cecíky jak to przní někteří čeští umělci), ouzu je samozřemě ouzo (uzo)! Nejvíce mne dojme, když si naši "zcestovalí" tady poručí gyros (ačkoli procestovali celý svět, tak nezaznamenali, že je výslovnost "jiros" ale to je česká specialita, předstírat, že jsme znalí. Viz "docent" Benda, Klaus.
        Jinak s Vámi souhlasím! Výměna vojenské stráže na náměstí Syntagma je pozoruhodnou turistickou atrakcí i s nedalekými muzei a čtvrtí Plaka.
        • vážený pane, nejsem Řek, tudíž používám názvy řeckého jídla a pití foneticky čili jak je ucho slyší, řecky neumím a ani si na to nehraju, ale řecké jídlo mi chutnalo, zvláště jehněčí, umí ho skvěle připravit a ouzo jsem si vezl i domů
          • To je dobře! *3*
    • Nevím jak to s tou nouzí myslíš. Za ty ceny co se ty hamburgery prodávají to na velkou nouzi zas tak nevypadá. Já mám rád francouzské bagetky s italskou šunkou.
  • No konečně. Konečně zase budou pirohy a bliny v Arbatu. To je dobra zpráva.
    • Dobrá volba! (ale raději bez ruské asistence).
  • ano, v New Yourku fotila fotografka hambáč denně po dobu tří týdnů, zůstával stále stejný, pouze houska ztvrdla a kterýs to vtipálek pod zveřejněnou fotografii napsal " i ta plíseň má svou hrdost", je to skutečné umělohmotné jídlo, možná to bylo původně vymyšleno pro kosmonauty NASA do vesmíru, ale to už asi by byly lepší amarouny
  • Pryč s takovýma srajdama, jsou to přímo jedy!!
  • Na hambáče do Mc-ráče chodí zejména cizinci, vypatlanci, protože jim za ta leta vymyly mozky reklamou do čista do čista. Clinton se tím cpal, až mu z toho loje, co to na tom smaží museli dělat bypass.

    Ukázka usa debility co se šíří světem jako mor.
    • hlavně , když se hranolkama od Mekáče cpou vegetariáni *1* když jsou smažené na hovězím loji, to je fakt košer
    • souhlas, hlavně ten prací prášek Ariec , tedy Ariel vypere úplně do běla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit