Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Využít vadného systému, který sám Janeček dnes kritizuje, ve svůj vlastní prospěch (jinými slovy okrást daňové poplatníky "prací", která nic společnosti neprodukuje, pouze poctivé občany ve výsledku zadlužuje a následně jim tím i likviduje veřejné služby), to je sen mnohých Janečků a začínal tak také Tykač. Je to stále totéž:

  "Nejdřív vás okradu a pak vám začnu dělat charitu."

  Na to mám už jednoznačný názor: Karle Janečko, jděte se svou matematikou do hajzlu! Patříte k těm morálně pokřiveným samozřejmě taky.
 • Upozornuji zůčastněné na kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo Komunisti jsou zločinci, dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama, proto na tohoto gaunera bacha!!
 • Hodnoťme lidi podle výstupů jejich činnosti, nikoliv intuitivních názorů. Janeček má za sebou kus dobré práce v boji proti korupci spolu s gen. Randákem, to je fakt, kterým se nikdo jiný nemůže prokázat. Navíc má vysoce nadprůměrné IQ, není psychopat, má dobrou morálku a empatii. Pokud nás může někdo z těchhle s-aček vytáhnout, tak právě lidi, co to mají v hlavě i v srdci v pořádku a jsou schopni bojovat účinně proti mafii a bankám. Na to je třeba vliv a podpora schopných a morálně zdravých lidí, schopných se účinně organizovat. Nezachrání nás průměrnost, ani mocichtiví psychopati typu Okamury, svého času Sládka apod., jakkoliv nám jejich výkřiky imponují. Začněme myslet racionálně, prosím.
 • Zatím snůška toho nejhoršího, co jsem na Tiscali četl:

  - Marhoul, který se vysmívá spoluobčanům a uráží je nějakým Lidlem, (vážil by si asi jen těch, co stojí fronty na jeho filmy.)
  - Vládnout nám mají ty nejlepší osobnosti, které lze snadno najít změnou volebního systému a tím zaručit jejich věčnou nezkorumpovatelnost. Naivita hodná 5ti letého dítěte.
  - hlavně zase začínat u sebe... jako za komančů, tam se taky začínalo u sebe, hlavně aby se nezačínalo u systému...
  - a dál: děti už od školky by se měly učit říkat něco, co jim zpracuje nějaká mezinárodní agentura. Jistě aktivistická. Názor rodičů těch dětí už není na prvním místě...
  - a nakonec Marhoulův geniální recept na výchovu dětí pomocí kritického myšlení. Tak v tom případě své děti neseznamujte s havlistickým ideovým okruhem, protože ten nemá s kritickým myšlením nic společného, jen s ideály a ideami a omyly.

  Bojím se, že aktivismus a naivita těchto lidí sem zavlečou akorát nějaký nový typ gangsterů, kteří nám tu zavaří na dalších 50 let.
  • Kritického mylšení bych se nebál, znamená to je přemýšlet o následcích dávat si aktivně věci do souvislostí celkově, nečekat, co nám naservíruje propaganda, zajímat se o věci. Není to zas taková bolest, měl by to zvládnout i člověk s průměrnou inteligencí. Kritické myšlení vždycky lidem jen pomáhalo, nikdy se vládnoucím elitám nehodilo, aby měli přemýšlející poddané a občany místo ovčanů.
  • Marhoul nikoho neuráží, jen konstatuje, kam jsem se dostali. Je to fakt, ušli jsme jen z Václavákuz do Lídlu, to není urážka, to je konstatování faktu. Ztratili jsme národní hrdost, nezávislost, všechno. Co si ještě chceme nalhávat? Co nás donutí pohnout p-delí, když ne uvědomění si pravdy?
   • Souhlsím s p. Marhoulem že každý musí začít u sebe. Jenže to nese na trh svoji kůži a to se chce jen málokomu. Lepší je sedět na zadku u PC a nadávat nebo jednou za rok jet někam demonstrovat a to je asi tak všechno!
   • Pane jirko, to je asi váš problém, kam jste došel a kolik národní hrdosti jste ztratit. Mně se toto moc netýká. Moje rodina je vzdělaná a kulturní, mí přátelé a známí také. Národní hrdost jsem neztratitl, ale pravda, už do ní nezahrnuji všechny. Je tu hodně lidí manipulovaných eurounijní propagandou, kteří tuto zemi pohřbívají. Je mi to líto.
 • Komouši tady už zase vystrkují rudé rýpáky a jedinci s opožděným v za to nemohou ývojem jim přizvukují. Takové dementní kecy, že tady už 22 let nevládnou komunisté a proto, to snad nemůže vyslovit dospělý svéprávný člověk. Oni se snad komunisti vypařili, nebo pouze převlékli kabáty? A co ti kdo prošli komunistickým promýváním mozku a „výchovou“? Komunistickou ideologii může vyznávat jedině psychopat, který potřebuje ovládat jiné a kompensovat si tím své komplexy anebo tupec, jemuž stačí k životu talíř s vepřovým, půllitr piva a stupidní seriál v televizi. A takoví jedinci se nestanou Člověkem zasluhujícím toto označení pouze tím, že padne komunismus a v zemi nastane svoboda a demokracie. A dokonce se tady vyskytuje i názor dovolující si odvolávat se na zdravý selský rozum, že je to vinou otevřených hranic. To byste zase chtěli postavit na hranice elektrické ohradníky, aby občané považovaní komunisty za pouhý dob.tek, se nemohli svobodně pohybovat? Už by zase komunisti chtěli lidí zavírat, mučit a vraždit, jak to mají v genech?

  Příčina jednoznačně spočívá v komunistech, kteří v naší vyspělé zemi zničili tradiční hodnoty založené na antické civilizaci, úctě ke vzdělání, k samostatnému myšlení včetně spirituality a myšlení přesahujícího prosté smyslové vnímání. A místo toho tady zavedli primitivní marxistický materialismus 19.století s naroubovanými způsoby obyvatel východostepních asijských zemí s tradicemi mongolsko tatarských a hunských kočovníků a námezdníků.
  • Přestaňem už s tím zjednodušujícícm politickýmn tříděním. Je třeba se na to dívat trochu sociologicky. Jsou vládnoucí elity a ovládaní. Vládnoucí elity se snaží vysát ovládané, o tom jsou celé dějiny a je jedno, jestli se jmenujou tak, či onak, není? Jakmile se vytvoří skupina vládnoucích elit, haájících své zájmy na úkor většiny, namísto skutečné demokratické vlády, hájící zájmy komunit a většiny lidu, jde demokracie do háje, ať už se bude jmenovat jakkoliv. Rozdělujme lidi na charakterní a necharakterní, to je lepší než pravice - levice. Jak se zdá, víc bezpáteřníků ja teď napravo, po vítězství levice se jen nakufrujou doleva. Proto je třeba hledat osobnosti, konkrétní jedince a ti ať vládnou. To není utopie, funguje to v jiných zemích může to fungovat i tady. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít, nenechávejme se zmást propagandou současných elit a ppoužívejme konečně rozum.
  • Skvělý příklad demagogie pravicového voliče. To co dnes vládne jsou pohrobci disidentů , chartistů a emigrantů. Dále otevřenými hranicemi nám sem přišlo tolik lumpů, že střelba ve dne v ulicích Prahy není už nic vyjimečného. Stejně tak gemblerství, prostituce atd.atd. Co se týká mučení a vraždění - komunisté byly velmi nedůslední, proto jsme dnes tam, kde jsme. Primitivní marxistický materialismus dokázal dát lidem práci, bezdomovci, to byl také neznámý pojem a rozhodně pracující člověk nebyl loutkou v rukou lumpa, který chce za minimální plat, vyždímat zaměstnance a pak odhodit jako kus hadru. To se dnes děje běžně. Stupidní seriály v televizi byly nahrazeny vysoce intelektuálními seriály - Ordinace v .., Ulice, atd. Bezesporu též stupidní tehdejší televizní zábavu nahradily Talent, MasterChef,Výměna manželek atd. Jaký to vzestup. Antická civilizace by se nestačila divit, jak se zde samostatně myslí. Tunely, rozkrádání a ožebračování většiny menšinou grázlů.
   • Výstižně shrnuto.
   • "Chytrému napověz a hloupého kopni", říkali staří moudří.
    Kdo mám mozkovnu vymytou rudými bláboly, tomu není pomoci. Takovému jedinci fakta a logika nic neříká.
    • Chytrému napověz a hloupého kopni", říkali staří moudří.
     Kdo mám mozkovnu vymytou bláboly, tomu není pomoci. Takovému jedinci fakta a logika nic neříká. .... *1* *1*
     • Ano, "Chytrému napověz a hloupého kopni", když někdo nezná gramatiku a nepozná překlep, tak se jistě zasměje. Ale smích je zdravý. Hezký večer... *1* *1* *1*
    • Ano, zcela souhlasím s Vámi uváděným příslovím. Jen ho zkuste aplikovat na sebe. Ty rudé bláboly nikdy nesměřovali proti lidu této země. Pravicová moudra naopak jsou pouze k dobru těm, kteří si nakradou na úkor ostatních. A faktem zůstává, že po 23 letech blahobytu pod taktovkou pravice, se logicky lidé vrací zpět k těm, které zavrhli.
     • Ve škole Ti to asi moc nešlo, soudě podle gramatických chyb a považovaní komunistických manýrů pod modrým a oranžovým baldachýnem za pravicovou politiku.
      • Zkusme udělat při myšlení alespoň dva, tři kroky, ne se zastavit po jednom zopakování propagandy.
      • Argumenty dochází a tak přichází hodnocení gramatiky. Ty manýry jsou zcela pravicové. Ožebračování většiny lidí, skupinou jiných " lidí " je pouze a jen pravicová politika. A k Vašemu vyjadřování mohu říct jen jedno - sprostý hulvát.
   • Zbytečně se namáháš. Reaguješ na aktivního blbce,který doslova žere pravicovou ideologii a má hrůzu i z toho co se již nemůže vrátit a to znamená,že asi trpí stihomamem,panickým strachem z neexistujícího bubáka. Léčit tento jeho stav,je ale dnes možné.
  • Omlouvám se, oprava:
   Komouši tady už zase vystrkují rudé rýpáky a jedinci s opožděným vývojem jim přizvukují. Takové dementní kecy, že tady už 22 let nevládnou komunisté a proto za to nemohou, to snad nemůže vyslovit dospělý svéprávný člověk.
   • Nepovídej ty gaunere a kryple, matka tě měla spláchnout po porodu do hajzlu.
 • Janešek měl říci že hodnoty se ztratily již v minulém bolševickém režimu a tahle postbolševická garnitura vlastně nic jiného nezná a podle toho jedná.
  • Stručné, ale naprosto přesné a výstižné.
 • Díky 23 let trvající vládě lumpů a zlodějů.
  • Ti lumpové a zloději připravoval předchozí komunistický režim. A nejen v Prognostickém ústavu ÚV KSČ.
 • Bohu zel jedna hodnota stale drzi,PRACHY,ze?
 • Ovčané tentokrát použijte selský rozum.Proč myslíte,že jsou otevřené hranice?Aby zločinci utekli.Když budou hranice tak se daleko nedostanou.A o to tady šlo.Práce ministerstva je ukázka jeho vedení Šlafenberkem.Do Kanady víza,Češi vezněni v zemi EU jako je Řecko.Ještě se na nás chtějí peníze - to nás dostal ten Ruzyňský jmenovec do pěkných sranděr.
 • Vlna nespokojenosti roste a na ní se pokoušejí jet další grázlíci. Uměle se stvoří tzv. zachránců lidu spolek ovládaný a placený boháči v pozadí. Opět se použije stará finta dělat tzv. změnu se starejma provařenýma ksichtama které mají zase recept jak to tentokrát půjde lépe.
  A bohužel ten podvod má další naději na úspěch. Stačí jen vzpomenout na US VV a Zelené.
  Tolik lidí jim dalo hlas v domnění že přijde nová doba do politiky a jen se pomohlo starým i novejm grázlíkům nahoru a jelo se ve starejch shnilejch kolejích dále.
  • Protože jsme si nezjistili, co je ve VV za charaktery (viz Kočí), nemysleli jsme, jen jsme chtěli alternativu, uvěřili jsme prázdným slibům. Jen si ale vzpomeňte, jak zametli rychle s Bártou, když řekl, že si dá ředitele Skansky k večeři. Bárta konal to ho stálo hlavu, ˇa už měl konečný motiv jakýkoliv. Špatně odhadl ty kreatůry (Kočí, Peake, asi i John), které se k němu natáhly pro vlastní prospěch. Byla to dobrá škola, bylo vidět, kdo kecá a kdo jedná. Snad jsem se tím už něco naučili, ne? Já VV nevolil, protože jsem nedůvěřoval sekci blondýn, ale věřil jsem Johnovi. Jeho bezpáteřnost mě naučila věřit jen akcím, ne kecům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit