Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybys byl slušný kluk pomáhal bys rodičům, třeba mamince umývat nádobí a ne tady psát pitomosti které stejně nikdo nečte, polepši se !
  • Nic už nepiš imbecile-zabíráš místo!
    • ... neškemrej, debílku, pokaždé se akorát ztrapňuješ :))))
  • Zdá se, že s Tebou je opravdu sranda "anti". Zdá se, že jsi "anti.." na všechno *1*
    • ... si piš, "dzi", zaměstnávám tvou mysl a to nemá chybu :))))
  • Ne, žeby Mečiar mluvil vždy pravdu se nedá říct. Ale co říká o Havlovi, ví už dnes hodně lidi. Zdá se, že on byl počátkem politických korupcí, když rozděloval kamarádům z Charty 77 výnosné posty. Bohužel nebyl kdo to zastavit a tak je to dodnes.
    • ... co se tobě zdá, nikoho nezajímá, vemeno :))))
  • Vždy při podstatných a pro většinu lidí důležitých zménách se v mas mediích začnou objevovat stará a už skoro zapomenutá témata. Občany zajímá co je dnes a co bude zítra, po zdražení všeho základního k žití potřebného o 5%?
  • ... a je klid :))))
  • Jak často tě tatínek bije?? Ale po pravdě!
  • Kdybys byl slušný kluk pomáhal bys rodičům, třeba mamince umývat nádobí a ne tady psát pitomosti které stejně nikdo nečte, polepši se !!!
    • ... stačí mi bohatě, když to čte nýmand jako ty, mám super náladu, vřelé díky :))))
      • Neodpověděl jsi nám.
        • ... kdo to je "my"? zase se jako vždy zbaběle scháváváš za podobné ikváče, hlupáčku?
  • ... děkuji primitivům, co mě čtou a práskají hlasy, strefil jsem se jako vždy parádně :))))
    • Proc sem tedy co pises,kdyz nestojis o to,aby ty tve fetacke vyplody byly cteny?
      nechapu... *10*
      • ... bohatě mi stačí zesměšnit 2-3 tupce, ty máš mezi nima doživotní rezervaci :))))
    • ... 15 minut s póvlem mi bohatě stačilo, čau, verbež :))))
  • ... je symptomatické, že největší kašpar středoevropské politiky vidí kašpary jinde :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit