Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PavelN

    Podle té fotky "typického" Čecha bych za falešnou označl i tuto zprávu.

    • Je to dokonalá ilustrační fotografie k článku o Češích a českých seniorech.

  • Výsledky plošného výzkumu agentury STEM/MARK, České televize atd., jsou natolik jasné pojmy v relativitě tzv.pravdy., že není třeba už další komentář...

    • KIMCID

      Nejhorší je když do čt či čro přijde někdo vykládat pravdu z cevro institutu či ustavu evropských hodnot.

      • KIMCID

        Nebo Pehe z NY koloje

  • vanhorne

     " problém mediální – ale možná i čtenářské a funkční – gramotnosti je reálný a má své dopady, třeba na volební chování."

    Ze gramotnost ma velky dopad na volby potvrzuje skutecnost, ze se k moci dostal president Flashka a tim i trestne stihany agent STB Koblihar.

    • Podle zjištěné aktivity Zemanových protivníků lze ovšem předpokládat pravý opak. Jednoho z agitátorů Drahošova podpůrného teamu znám osobně - sedáváme u jednoho stolu v restauraci - ovšem jejím svodům jsem i v tomto případě odolal.

    • no hlavně mediální zatajení agenta STB a TOŠOVSKÉHO a jeho vlády ODS, KDU, stbáka jmenovaného agentem Havlem ,že ?takže stbácké vlády ods, kdu, (jejich odnože top09stan,zel ,vv,lidem, ..) kupodivu nevadily hereckým havloidům,ani mafiozům ods,kdu 

      • vanhorne

        "no hlavně mediální zatajení agenta STB a TOŠOVSKÉHO"vim

        To co se tady delo tenkrat nevim, nebyl jsem tady takze me to celkem nezajima, sorryjako. Acutni je dnesni situace a tim je zajimavejsi. Mjr. Terazky to  rekl jasne, co bolo to bolo. Resenim starych prohresku se ty dnesni nevyresi.

  • James Kirchick: KONEC EVROPY - Diktátoři, demagogové a doba temna před námi

    Argo/Dokořán 2018

    😯 !!!

  • Jakmile se do zkoumání zapojila i ČT, tak to budou jistě seriózní výsledky!


  • Já na ČT nekoukám, takže ani na falešné zprávy.

    • KIMCID

      Ano ČT ani ČRO....TYHLE FAKE NWES se dostali na horor list mezi media jako aeronet,sputnik,forum24,PL....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit