Přejít na výpis diskuzí

Medvěd na Vsetínsku se chová neobvykle, Čunek ho nechá odstřelit

22.10.2018 19:59
12 příspěvků

Zlínský kraj chce odstřelit medvěda, který se od září pohybuje v regionu a zabil již dvě desítky ovcí a další zvířata. Medvěd, na kterého byla minulý týden nastražena past, se chová nezvykle - není plachý a odvažuje se do blízkosti lidí. Kraj ani neví, kam by zvíře v případě odchytu umístil, řekl v...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  "Mladí" ochránci přírody jsou zřejmě "zmetek" moudré přírody, protože na první místo dávají zvěř - teď medvěda - před člověkem a jeho potřebami. Medvěd, který působí jenom škody měl být odstřelen již po prvním pokusu zabíjet. Kohokoliv, dnes ovci, zítra člověka. Že vlci jsou čističi lesa od zdechlin, je známo, jakou však plní funkci medvěd, již ne. Že by se stal sběratelem bukvic, žaludů a jiných lesních plodů? I tam ubírá člověku. A držet v přírodě divokého medvěda, kterého nelze ani vidět a poznávat, ani není k užitku, je opravdu bláhové. A kdo jej chce vidět, může do ZOO. Bohužel naši "mladí" ochránci přírody dosud nadělali pouze škody svými postoji a bržděním kde jaké, pro člověka důležité stavby, škody na stromech v lesích, a bylo by toho ještě mnohem více k výtkám. Opravdu, příroda se na nich pořádně zařádila, zřejmě proto se ji teď mstí.
 • KIMCID

  přemnožil se člověk a chudák medvěd to odnese.co odstřelit Občana?

 • POSLUŠNĚ hlásím, že soudruh Miloš Zeman se už delší dobu chová dost NEOBVYKLE!!

  Podporuje a vyznamenává zloděje a šmelináře s exekucemi, zatáhl do ČR čínskou a Ruskou mafii, lže až se mu od huby práší. Kupčí s  imigranty.

  • vanhorne

   "Zeman se už delší dobu chová dost NEOBVYKLE!!"

   O delsi dobu se jedna kdyz ten casovy usek je kratsi nez jeden rok. Kdyz ale prekroci nekolik roku, jedna se o nebezpecne dlouhou dobu.

  • No jo, jenže české stádo ovcí a p.tomců si to ožralé proruské a pročínské, prokomunistické strašidlo zvolilo.

   • dzixy
    Občane, ty musíš být zajisté součástí Tiscali a blízkým přítelem Pavla Jégly. Můžeš si zde urážet jak chceš kde koho, a žádná reakce pro porušování kodexu diskutujících.
  • Poweráku - zas klasika.Nezklameš. Není pochyb. Tvoje absolutní prvenství ti nikdo neodpáře.Jsi nukleární blb I. kategorie. Evidentně jsi zas utekl z řetázku, jak tě paní ošetřovatelka přikantovala k ústřednímu topení. Jejda ta se zas bude zlobit.

   • Rád si s někým pokecám na úrovni. Jako třeba K..da sem k..da tam, bablbam, Peroutka, zm.d, apokalypsa, novičok, skvělé leč poněkud mínusové čínské a ruské investice, perspektivní jádro a uhlí.....já toho vašeho guru Járu z Prognosťáku fakt žeru........
 • já si myslím, že víc škody na Vsetínsku dělá Čunek než medvěd

  • dzixy
   Teda Juro, Ty musíš být jistě cikán, sorry, Rom.😀
  • vanhorne

   "já si myslím,"

   Cunek vi jak na medvedy. Jednomu rekl na jare, ze mu neda nazrat, ten se urazil a od te doby se tam neukazal. Na medvedy se musi tvrde, aby nahodou neprerostli pres hlavu.

   • Čunkovi nedat nažrat u zlatého koryta a taky odtáhne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit