Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a tak je to taky správné . Ukrajina si myslí, že jim bude cpát celá Evropa , aby její oligarchové měli z čeho brát a lidi tam budou hladoví - Rusko ji nerozbilo, Rusko to platit nebude, skvělá zpráva, má vlastní lidi a o ty se musí postarat včetně více než milionu utečenců z Ukrajiny
    • Picho Pusinko! je zbytečné bombardovat rudými moudry inteligentní český národ! Žijeme v roce 2015, ne v roce 1945! Od té doby jsme poznali, co umí nejpokrokovější sovětskije ljudi - krást, §v raždit, nejen "davaj časy" "Pobědy" okopírovali, starý Opel odvezli do Sojuzu, nám uran vybrakovali za "osvobotzení"! Iditě v pizdu, tlváryščlí!
      • asi bys měl otevřít oči, nežijeme v devadesátých letech, většinově zblblí PR agenturami, liodi nacházejí zase vlastní rozum a proto taky stoupá vliv Ruska v celé Evropě.
  • Dluhy se mají splácet. Trapné hádky zdejšího trolla mne nezajímají. *12* *16*
  • Všechny média v západním světě ovládají agenti Americké Fbůej a Bandarovci.

    Jediné objektivní informace o dění na Ukrajině naleznete na webu
    www. propagační oddělení KGB. rus.
    • A co ty ovládáš? Ty jsi zase u KGB.že všechno víš
    • Jediné objektivní informace nám přináší Čapisral *3*
      • Tečka. *1*
    • Přesně tak. Palec nahoru.

      Náš předseda Putin provedl reformu médií.
      Sám si otázky napíše a pak na ně ještě laskavě odpoví.
      • Přesně tak. Palec do díry.

        Náš předseda Simon provádí reformu diskuzí.
        Sám si komentáře napíše a pak na ně sám odpoví. A aby to vypadalo věrohodněji, odpovídá a píše s ukradenými nicky. Nicméně, jeho styl a projev je jasný, blba rozeznáš na sto honů... *1* *1* *1* *1*
  • Nic bych Moskvě neplatil, naopak bych ji vystavil účet za zničenou východní část Ukrajiny!
    Dosvidanija, "molodci" iz Rossiji.
    • Neboj se dočkáš se až UK nebude platit EU.Doufám,že sáhneš do vlastní kapsy.
    • pa pa Čapisrale *2*
    • No jasně a nezapomeň taky poslat Mongolům účet za škody, co napáchal Čingischán.
  • Kéž by chom měli taky takého tvrďáka na hradě co bude naše dluhy v Rusku tvrdě vymáhat. Jen že my tam máme někajého poskoka co dluhy za půl litru odpustí ....... Smolík
    • Rusko už nám nedluží. Byly to běžné dluhy, které platili podle splátkového kalendáře. Takový je běžný postup všech států. Konečná splátka byla splacena vloni. Ta to, že je naše drahá vrcnost prodala za třetinu ceny, to není vina Ruska. Platili podle dohody.
      • Rusko nám dluží vykradený uran, zdevastovanou morálku, krajinu, likvidaci elit, zničené památky za půlstoletí ruského protektorátu ČSR (Češskaja sovětskaja respublika).
    • divná doba.

      Knížata tvrdě pracují zatímco prostí Zemané se flákají na hradě.
      • a blbé Simči kradou nicky... to je ale doba
      • Dnešní knížata tvrdě pracují max. do plín. A pracují tak tvrdě až jim z toho hrabe v tý řepě mezi ušima.
        • A jak pracují prostí zemané? Chlastají vodku a hruškovici, padají ze schodů, vrávorají u klenotů, padají přes koberec shrnutý psem až skončí na vozejku, mluví sprostě jak dlaždič, vykládají představitelům zemí EU v Bruselu, že řízek tam chutnal jako bublinková "píp" (bubble bum), plazí se na ruské ambasádě a v Kremlu před Putinem (za peníze Lukoiolu), organizují puč (Hašek-šašek) lžou (nevyhozený Mynář bez prověrky)...
  • Namaloval jsem dětem chleba. Ať vědí jak vypadá.

    My co už máme vybudovaný chudobinec zvaný komunismus jídlo nemáme.
    Jídlo svoboda internet? Nepřijatelný buržoazní přežitek. *16* *16*
    • Odkud píšeš? Z přívěsu v SSA? *1*
      • Já Ruskaja golka. *14* *14*

        U nás budujeme hrozné dnešky a ještě horší zítřky - tedy komunismus. *14* *14*
        • Ty jsi leda tak banderovská šlápota. To je celý. *1*
    • Já uctívám Boha Putina a nesvatou rudou trojici - Marse Engelhoumlese a Leknina. *14*
  • Ruský méďa vyhrožuje?

    Jdu na lov. Je třeba medveda rozkrájet naporcovat a sníst. *14*
    • Nezapomeň se umejt, ať nemá méďa smradlavej oběd. *1*
    • Tak to aby sis vzal pořádnej kvér... Lovu zdar... *1* *1* *1*

      Ale bacha, medvěd běží rychleji než člověk... *3*
    • já jsem prostá ruska.
      Mě stačí k životu zemljanka chudoba a vodka. *8*
      • Nic proti Vám, ruský lide, nemám, jenom by to chtělo také malinko ovládat ten "bratrský jazyk", tj. češtinu, konkrétně pravopis zájmen mně, mě. Jestliže se nacházíme ve 3. p., tak musíme psát MNĚ stačí k životu zemljanka atd., nikoliv Mě stačí...
        • od Simči chcete pravopis? a nezbláznil jste se?
        • Vrať školné a nepiš voloviny.
  • Miluju soudružku Semelovou. *14*

    Tu něžnou tvářičku Boxera po 150 kole a ty úžasné faldíky které dokazují že naši
    soudruzi ani v buržoazním parlamentu nestrádají. *14*
    • Kdepak, já miluju plynovou princeznu Tymošenkovou... *1* *1* *1*
    • Mě se z ní vždycky narovná srp. *14* *14*
      • Nauč se taky češtinu, viz poznámka u "pusinky".
      • Palec nahoru.

        Naši soudruzi z KSČm jsou pěkně vykrmení.
        O tom si rudá děcka v KLDR mohou nechat jenom zdát.
        • měli jsme je postřílet ale to náš Vašik nedovolil
  • Správně. Na fašistické ukrajinské zloděje, podporované USA teroristy, se musí tvrdě a bez kompromisů.
  • ať žije Rusko !
    • To paraschut:

      Jo, ale za své. Jenomže to oni neumějí. Oni nejsou zvyklí pracovat, jenom dělat nájezdy a loupit. *12*
      • Rusko žije za své, zato Amík je zadluženej kam se podívá... *1* *1* *1*
        • I ty Rudý kecale!

          Rusko žilo 40 let z okrádání Východních území kterých se po roce 1945 zmocnilo.
          • I ty blbe Simone, douč se historii i současnost... *1* *1* *1*
    • To může napsat jedině vlastizrádce.
      • ona stačí simonka ta tu bojuje za USA to je taky koleborace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit