Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby jen deset let. Už jsem slyšel tolik slibů!
    Zatím jen platíme za všechno čím dál více a platit budeme, protože všech zdrojů ubývá a proto budou logicky stále dražší. Protože i jakékoliv půjčování je dražší!!
    Chtělo by to spíše snížit nároky nás všech. Vzpomenout si, co kdy roste kolem nás a nekupovat to co bylo vypěstováno tisíce km daleko. *6*
  • Je KONEC ! tak už to pochopte ! *1* *1*
  • No ale vy si opravdu a myslím to upřímně,nic jiného nezasloužíte.Stále jste
    pokukovali po západu ale vůbec vám nedošlo,že mohou žít na dluh.No a nyní
    když získali pitomce,tak budete pěkně ty dluhy splácet.Mají váš průmysl,
    vaši půdu i vodu.Tak to znamená,že bez jejich souhlasu se nebudete moci
    jít ani napást.Sláva třetímu odboji,ničeho se neštítí,ničeho se nebojí!
  • Tak to je dobrý, přežila jsem komunisty, nyní rádoby kapitalisty a nyní mám přežít 10 let krize? jak si mám vydělávat na důchod , když to ta panská svoloč kurví? Je mi 52 let!!!
    • Pokud si před jednadvaceti léty to co zde pak začalo vládnout, volila,tak se místo nadávání raduj.Stejný politický dobytek je u moci i dnes.
  • no kmete jen si nepřej světovou melu myslím si že po víc jak 60 letech filozofické humanizace lidstva jsme na tom hůř než v temným středověku.
  • Bez odstranění příčin, které ji vyvolaly, to nebude nikdy! Obávám se, že lidé si opravdu koledují o velký průšvih.
  • Merkelová nestraší. Krize z roku 1929 skončila prakticky až vypuknutím druhé světové války. To znamená, že trvala 10 let. Podle marxistů je krize průvodním jevem kapitalismu a má jen dvě řešení. Sociální revoluci (není na pořadu dne) a válku. A ta na pořadu dne je. Bohužel.
    • Uhádnul si !! za JEDNA ! *3* *3*
  • Německo má před námi tyto výhody a to,že je mnohem větší a mnohem rozvinutější země.Německu též došlo jak je rozumné navázat co nejtěsnější vztahy s tak surovinově bohatou zemí jako je Rusko.Zatím co naši političtí lumpové ekonomické vazby na Rusko záměrně zpřetrhali.To proto ,aby z nás co nejrychleji udělali kolonii Západu,zvanou Česko.Uvedené,vzhledem jaké to má důsledky pro naši zemi,je třeba kvalifikovat jako zločin vlastizrady.Všechny politické lumpy,kteří se na uvedeném podíleli,je třeba odporážet,za vlastizradu,přímo na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit