Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší vždy konformní David než kolaborant ve službách Bruselu či Berlína.
  • dzixy
    Probůh, proč si nevzpomenete komu Havel naděloval metály? A koho propustil z vězení?? Se Zemanem je to nesrovnatelné a kydáte na něj. Taky novinářská morálka.
  • Stancl, Hulka peji Kockovi na pohrbu. - tak to je vazne k bliti oslavovat nekoho, kdo zabil nevinneho cloveka...

    Jeste by mu mohl dat ten z Hradu metal...

  • A ještě na Štancla/Davida STB házela, že si vodil do bytu za účelem drogových večírků a promítání "lechtivých" filmů, děvčátka ve věku 12-15 let.

    Ta STB by zasloužila! Pokud by to byla pravda, tak ještě dnes je československá hvězda "bubble-pop music" za katrem. Ještě si na něj vymysleli, že za pár šupů po známosti získal vilu po emigrantech.Chudák umělec. 

  • jégl má obouchanou hlavičku od nízkých stropů

  • M. Davida tedy zrovna nemusím, ale ten článek je totální hnus a pisatel ubožák. Za další komentář to nestojí.

  • Copak David, ale četl jsem někde vlevo dole, že ožralý Novičok chce dekorovat 28.října svého rektoskopa Soukupa! To by ale musel vylézt z ovarova anusu! Je to opravdu HNUS, co se na Hradě dnes děje!
    • KIMCID

      co jsi dokázal ty?

      • A co ty...?!

        • KIMCID

          Já ?To co jsem kdy chtěl.Mám dům,mám rodinu a klid od práce.

          • Ale to ma hodne Cechu a nechlubi se tim ...nebere to jako velkou vec, kterou dokazali...

            • KIMCID

              Já se nechlubím odpovídám na otázku. Cos dokázal ty?

  • Novičok Becherovič nezná žádného Majkla Dejvida, o tom že má dostat vyznamenání rozhodl jeho ovčinec. A když bude mít zeMAN virózu, předá vyznamenání Ovčák.

    • KIMCID

      zatim máš virozu ty při psaní

      • Příteli, nechávám se každý rok očkovat proti chřipce, užívám vitaminy a snažím se žít zdravě a tak viróza je pro mne prakticky neznámá věc. 🙂

        • KIMCID

          no evidentně ti ty vitamíny žerou mozek mele ovna

  • Jasně - Milošek vyznamená svého dalšího kámoše = vlezdoprdelku...

    No, mě tedy hudba Vladimíra Štancla nikdy neuchvátila, neposlouchala jsem jeho odrhovačky já ani mé děti...

    • josef.chmela

      ...jistě jste poslouchali jiné odrhovačky. Ten váš Venca také vyznamenával své kámoše a vlezdoprdelky. Žádný rozdíl, snad jen v tom, že zemanovi kámoši například hráli pro většinu národa a ne pro pár odcizených.

      • Pokud říkáš klasice odrhovačky, tak jo...

        Náš Venca - který...? Já znám jen jednoho a ten je ještě k tomu Vasil zvaný Vašek... :-)

        Nepodceňuj většinu národa, že by poslouchali  odrhovačky od nějakého Štencla...

  • Výsledkem řádění potrhlého OVARA bude, že pro tenhle stát nikdo ani nehne prstem, protože ta ostuda dostat stejné vyznamenání jako kolaborantský a z hlediska mezinárodního práva i zlodějský odpad, jako je Vandráčková, Ringo Pech a Laďa Štancl-Kludský, který se stydí za své jméno a nechá si říkat Dávit, to každého na dlouho odradí. 

    • josef.chmela

      Sám jsi kanálový odpad.

    • Vidíš obecní hlupáku?Ale on je na Hradě a může se rozhodnout. Ty lopata se může tak maximálně rozhodnout, jestli si špek ráno zabalíš do novin nebo baličáku. To je rozdíl, co? Ale ty s tím už nikdy nic neuděláš. Zůstaneš sprostou lůzou až do konce svého zpackaného života. To jen tak pro tvoji informaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit