Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Karlovy Vary a teď tohle, To se ty zmrdi domluvili, co by ještě mohli ukradnout? To si dělají ze všech lidí tady legraci. Kdy už konečně lidem dojde, že bude třeba pár našich politiků zmrzačit aby ostatní měli strach a dělali něco pro stát a lidi v něm, mimo cikánů, Co se ještě musí stát, aby to švejkovi došlo, Kolik miliard ještě ukradnou zmrdi?
  Mimo to, restituční a ostatní nároky skončili, nebo má kalousek a jemu podobní zase dobrý koryto *16* *16* *16*
  • Půjčte mě peníze ,Já vám je nevrátím a vy se budete jmenovat "zmrd" nebo bolševická lůza
 • Koukám ,jak si to obyčejný český blb,jásající pro Havla a Klause,pro budoucnost pořádeně zavařil.Když to takhle bude pokračovat,tak budou mocní obyčejnému českému blbovi,který svojí troubovitostí,pomohl tuto zemi zbídačit,muset naordinovat takovou dietu ,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.
 • pokud jsem se dočetl,tak všichni naši továrnici byli vyplacení ze zlatého pokladu který byl v anglii a v americe.část pokladu nám amíci vrátili v 86 nebo 87tým roce.Dokonce naši lidé kteří bojovaly pod anglickým vedením,tak jejich oblečení zbraně,bylyplaceny z naších peněz převedených do anglie.
  Tak nevim proč jsme je platili ještě jednou.
  • Před měsícem jsem napsal,že se nejvíce obávám státními úředníky vykonstruovaných arbitráží.Oni to prezentují jako,že to postihlo Kalouska,ale dle mého názoru vítr fouká od knížete a Kalouska.Až tihle dva prásknou dveřma,odhaduji škody za stovky miliard.Rovněž například načasovali obrovskou kazu ve fotovolaice špatně formulovaným zákonem.
  • Četl jsi správně, za co by si T.Baťa vybudoval nové obuvnické imperium v Kanadě. Ono o tom, že ti znárodnění nebyli okradeni, ale vyplaceni, takže to byl komunistický nucený nákup, ne krádež, jak se dnes výhradně prezentuje...
   • žadná kradež-- vykup.Za traktor nam vyplatili 800 kc.MOTOR el 250. pozemek pod kravín 0.20 za m atd.ale nic neukradli vše zaplatili-zlatí komunisti jak ted stále slyším.
 • Co to tedy bylo za Tomáše Baťu,který přijel z Kanady aby převzal rodinný majetek.
  Byl to snad podvodník?Kolik se ještě lidí napilo z Baťova hrnečku a budou chtít
  Baťi majetek.Pokud jej převzal přímý potomek tak není co řešit.Jestli se odmítl
  podělit,nechť si to rodina vyřídí mezi sebou.
  • Myslímsi že po BAŤOVI TU ZŮSTALA NĚJAKÁ STOPA poKalouskovi jen černá díry.
 • Pořád nás někdo o něco žaluje.To my by jsme měli žalovat západní státy za to že nás obětovali do svéri vlivu CCCP.Žalovat je můžeme taky za to že nás předhodili už před tím Hitlerovi.
 • Pokud se dobře pamatuji, tak všichni emigranti a jejich potomci jezdili po 89. pomáhat a ne vymáhat(ani Havel nic nechtěl, a to je už co říct (!), zato profesor bere vše i péra).
  Jinak potomci slavného magnáta mohou přesunout výrobu sem, když jsou takoví dobří vlastenci.
  Svit je nyní asi prázdný ne? Anebo to stát daroval za kačku nějakému NeDalíkovi?
  • Havel tak strašně nic nechtěl že se o to teď soudí Dáška s jeho rodinou.
   • Ani tu lucernu nechtěl,prej co bych s ní dělal !Raději bych byl opět malým hochem aby mne pohoupal zastupující říšský protektor Reinhard Heidrich opět na kolenou !
    • bože bože vy ste ale tupci... *9*
 • Pokud má Česko nějakou pořádnou mezinárodní ostudu,tak proto,že do politických koryt,přes jednadvacet roků volí pořád pořádné lumpy.
 • To Petr,no já se spíš směju tobě ty psychopate ty tady bliješ už pár let pod různými nicky a určitě skončíš v psychiatrické léčebně.
  • Soudruhu oto, mohu skončit v psychiatrické léčebně, to nikdo z nás neví, i ty tam můžeš skončit. Zvláště když se budeš dusit vztekem, že mě za pravdu nemůžeš poslat do uranových dolů.
   Ty jsi estébák, že sleduješ kdo, kdy a co píše?
   • Přesně tak pane Petr,je to tady samej zasranej komunistickej,nebo postkomunistickej zmetek a lempl. Sleduji to zde delší dobu a tady ti pánové Gemy,Avybojové a různá další přiblblá a vypatlaná rudá pakáž ani kolikrát neví o čem mluví. Pouze se zde vždy vyzvrací z té své záště a slabomyslnosti. Také mám nemálo výhrad k dnešní vládě,také tam vidím spoustu tady té postkomunistické pakáže,ale tihle jsou u toho koryta a tito druzí,tupější na které se už nedostalo,nebo na to ani neměli, aby se k tomu korytu protlačili,tak ti tady budou každý den žgryndat a plni nenávisti,zapšklosti a a hnusu jak prasklý vřed,otravovat ostatní. A nebo, je to možná také postpubertální adolescence,která plete páté přes deváté,zblblá levicovými a anarchistickými myšlenkami,řízlá negativismem všeho druhu. Už jednou jsem tady toho jednoho blba vyzval,ať vyleze z té anonymity,ale nemá jaksi odvahu. Rád bych si s ním promluvil,mezi čtyřma očima....i bych si pro něj přijel,pro hrdinu.... *1*
    • Výš vůbec co to znamená postkomunistická pakáž = ODA,OF,ODS,Lidovci TOPa ČSSD ti všichni studovali za komárů a jako první se dostali k moci ostatní pouze najivně přihlíželi a myslili si že pravda a láska zvítězí.Než jsme se probrali tak se vše rozdělilo a vlak jede dál,akorát oni viz výše sedí v Pendolínu a my stále v dobytčákách.O dekomracii a právním státě čteme akorát v novinách ze zahraničí.A jěšte k tomu ten nevýmítitelný pragocentralismus.Už mám toho fakt dost. *10*
 • Když se mě vybaví ,jak naši političtí šíbři lezli Baťovi do zadku,tak mě dnes připadají ,jako až neskuteční idioti.
 • Tento stát tedy šíbři znárodnili tedy ukradli majetek kde komu a jejich dětičky nejen že krást nepřestávají ale dělají i ostudu,nedivím se že Baťové chtějí majetek tak jako všichni co jim stát dluží zpět. Prabába odkázala majetek do katolické církve,tak jako tak byl ukraden a ani po sametu nevrácen,divím se že tolik občanů věří na vrácení obligací a ne na zakopané zlato

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit