Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • máme to co jsme chtěli!!! *4* musí nás jen škubat a škubat, aby se měli dobře *4* tak neplačte a nezoufejte a nechteje rozkrás ten zbytek co tu zůstal *1*
  • Že by Barták Kalouskovo kasírtaškou ?
  • není k tomu co dodat pod rouškou demokracie krade kdekdo a je to v pořádku.Pan Nečas na to jde s klidem A ROZHODNOSTí a výsledek ? NULA.
  • Pro isabelus.Uznávám,že političtí šíbři,zloději a tuneláři,jsou na tom mnohem lépe než za komunistů.Zato obyčejní slušní lidé jsou na tom mnohem hůř.Za politické názory,také komunisté nemuseli hned zavřít.Pokud jsi byl jinak řádný občan,tak jsi dostal podmínku.To znám ze své praxe.
  • isabelus,nemohu s tebou souhlasit.Jsi asi dost bohatý na to,že můžeš cestovat,máš na to.Jenže většina nás na to nemá.Co je mi platné,že mohu vyjádřit svůj názor na netu ? Nic si za to nekoupím a i když něco zkritizuji a nadávám na konkretní neplechu,která se zde nyní děje,nic se nestane.K čemu mě to je ?Já jsem se za komoušů jako vězen necítil.Na Západ jsme nemohli,ale bez toho se dalo žít.Ted stejně nemohu,protože na to jako většina nemáme.Dřív jsem se dostal k moři také/Bulharsko,Rumunsko,NDR,někdy i do Jugoslávie/ ale měl jsem jistou práci a byly jisté důchody.Neříkám,že bylo vše nej.Bylo málo zboží,ale to by se mohlo napravit jinak.Skoncovat s Ruskými vojáky,otevřít hranice na obchodování a ne rozdat fabriky a co se dá za hubičku,obrat lidi o práci a navozit banány a je vyhráno.To je špatné pro většinu z nás a to nemluvím o vlivných,kteří korupcí,předražením zakázek a j.šlendriánství vydrancovali tuto republiku a jsme tam,kde jsme.Není na důchody,školství,zdravotnictví atd.Tam jsme se chtěli dostat ?Kdo nás podvedl,Havel,Topolánek,Kalousek a jejich kumpáni. *9*
  • Proti dnešním novodobým "demokratickým"reformátorům byly komunistické vlády chudí příštipkáři.
    Dnes se beztrestně krade,podvádí,tuneluje a ožebračuje zcela v režii našeho velkého bratra.Dlužno dodat,že pan Kalousek byl ve své době a působení na mínisterstvu nár.obrany největší tunelář a zloděj v jedné osobě.Jen naivní si může myslet,že na svého dříve podřízeného,který šel v jeho šlépějích bude něco vytahovat.Tady nebude klid,nežli tito gauneři vymřou,mám jen obavy,že mají učenlivé žáky v rodiiných příslušnících. *10*
  • Na jednu stranu máš recht (protože to mafiáni jsou). Na druhou bych si já vybral tu dnešní, protože nejsem ve své zemi (jako za komoušů) vězněm, mám víc příležitostí, můžu cestovat a svobodně vyjádřit svůj názor, třeba na netu. Kdybys tohle zveřejnil o komunistické vládě a vůbec kdyby o jejich manýrech vyšel takový článek, tak bys jak ty, ale především ten novinář skončil ve vězení. No a ekonomicky jsme na tom taky líp než za komoušů -a to podstatně. a kdo si to nepamatuje, je mimo... *7*
    • V tomto případě je ta tvoje svoboda jen relativní pojem. Tenkrát mi nakazovali jen komunisti, dnes mi nakazuje a zakazuje kde kdo. A takové kydy o svobodě tisku a názorů jsou k ničemu, když stejně nikoho nic z vládnoucí mafie nezajímá. zlatí komunisti.
      • žejo, vždycky když se podívám na jakýkoliv z po republice rozesetých priorů, říkám si to samý. nedá se nic dělat, utečmě do severní koreje.
  • Před rokem 89 byly vlády komunistické, po revoluci byly všechny vlády mafiánské. Tak nevím co je lepší. Osobně bych si vybral raději tu komunistickou. komunisti kradli, ale vždy nechali něco i ostatním. Dnešní vládnoucí mafiáni nenechají nic, naopak ještě okradou o to poslední i ty chudé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit