Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jéééžiš, to je fakt o tom potratovi? A proč nedáte prostor taky třeba Kájinkovi nebo tomu doktorovi praseti? To by vyšlo nastejno. Jenom zaprasená stránka samejma hovadinama. *15* *15*
  • Za komunismu se říkalo, že by presidentem měl být Jan Werich: bo.del by byl stejný, ale byla by alespoň sranda. *1*
  • Ehmm chrrr po mě je každý lepší mnoo
  • Michal Horáček bude po té zrůdě jistě dobrý prezident.
  • v anusu
  • myslíš zezadu z Putina? Jako že zbytek je v ruské ...? *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • No a nakonec tam skončil na Hradě ožralý Zeman, dobře nám tak.
  • že ČR má takovou smůlu. o prezidentsví se ucházely různá individua. od dočmáranců přes německy šišlající až po veksláky......děs. jako by v ČR nebylo schopných lidí. jsem se toho dožil, vám povím...
  • I ten můj starý by byl lepší než to prolhané, ruské monstrum, co sedí na Hradě dnes a čouhají mu z Putina nohy!!!!
  • Pan Horáček je ve svém oboru určitě dobrý ale o životě normálních lidí pracujících asi toho moc neví.Jeho začátky jsou ve vexláckém prostředí a proto si myslím že tento základ není pro takovou funkci výhrou.Herce už tu byli. Nepřeji si aby mne reprezentoval karbaník a gembler. *9*
  • josef.servit.9
    Na Mandelinky se vykkašlem ! Pan Horáček bude dobrým presidentem, máte můj hlas.
    Pane Horáček, založte nadaci volby presidenta" Máte můj hlas" !Nenecháme nic náhodě! Je
    třeba jádro dobrých lidí, které nepodlehne kufrům dolarů §§§!
  • Přečetl jsem první řádky"básník, textař.,,......." a docela mě zamrazilo. To už tu bylo, dramatik, spisovatel...... a jak to dopadlo s touto zemí. Tak snad nemusíme opakovat stejně chyby
  • Dopis napsán dobře, jen bych ho překopíroval a poslal naší vládě a vládám za posledních 25 let protože přesně toto udělali s touto zemí a lidmi
  • rus a slušný člvěk napsal dopis, po obamovi se raději hazej boty
  • Velmi drsnou, avšak pravdivou kritiku své země nedávno uveřejnili ruský politik Leonid Gozman a nezávislý novinář Arkadij Babčenko. Sedmdesát procent vražd v Evropě se stane v Rusku, které má jen 19 % obyvatel tohoto kontinentu.

    Leonid Gozman poslal otevřený dopis ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi, který by se dal zhodnotit ve stylu. Král je nahý a naše země nevzkvétá. Mimo jiné v něm píše. „Kvalita života zřetelně upadá, zhoršuje se stav v sociální oblasti, snižují se reálné příjmy. Nezbavil jste zemi závislosti na ropě a nemáte, soudě dle vašich vyjádření, žádný plán na řešení krize….

    Sliboval jste vítězství nad teroristy, ale teroristické útoky pokračují. Za roky Vaší vlády se jejich obětmi stalo více než tři tisíce lidí - organizátoři těchto útoků nebyli ve většině případů ani dopadeni. Na severním Kavkaze vznikla kriminální enkláva na Rusku prakticky nezávislá, ale využívající jeho zdroje….

    Společenská morálka upadla tak hluboko jako nikdy. Pod Vaším vedením rozkvetla lež, nespravedlivé soudy, korupce. Mnozí jsou přesvědčeni o zkorumpovanosti Vašich nejbližších přátel a spolupracovníků a často i o Vaší osobní zkorumpovanosti. Stále více se hovoří o stycích nejvyšších představitelů země s gangstery. Na tomto pozadí se do našich životů vrátila licoměrnost a vrací se strach - lidé se opět bojí říct, co si myslí.“
  • Máš potřebu krást moje jméno Simona?
    Pak se jdi léčit ruský cvboku, podvodníku s hlasováním a hrobaři této debaty
    internetový ruský trolle BTW
  • Když může kandidivat Donald, může i Horáček. *14*
  • Dočasný obyvatel Pražského Hradu Miloš Zeman se vyrovnal s demonstracemi proti sobě svým typickým způsobem - lží. Ve zpravodajství České televize prohlásil, že se to stalo v Praze a Praha je jak známo jediné větší město, kde v prezidentských volbách zvítězil jeho protikandidát. Takový mimořádně stupidní výrok

    Stačí se podívat na www.volby.cz a člověk zjistí, že Zeman prohrál druhé kolo prezidentských voleb i v dalších velkých městech, Brně, Plzni, Liberci a Českých Budějovicích. Nikdo rozumný Zemanovi jeho vítězství v prezidentských volbách nezpochybňuje, ale proč se uchyluje k takovým opravdu idiotským tvrzením, které se dají snadno vyvrátit
  • Ty jsi tu nonstop pondělky až neděle ruský teplouši Semjone BTW zlej trolle.
    Kradeš Simoně jméno a podvádíš tu s bodama. Na víc nemáš ruská nulo
  • Už su ti. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit