Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani jsem to nečetl. Nadpis mi stačí. Kdyby to ten moula opravdu myslel vážně, pak by musel bojovat proti EU, která z nás dělá ty poskoky. Pak by musel veřejně vystupovat proti aktivitám NATO a USA, kteří si z nás dělají nástroj své zaslepené geopolitické hry. Jenže Horáček byl vždy zastáncem těchto našich "idolů", kteří nám krásně zpívali, ale vždy se snažíli z nás vytěžit a odhodit jak hadr.
  • To je ale v pořádku, vždyď také o dvě nuly více pracují, ne?
  • Ne to nejsme. My jsme již novodobým protektorátem těch za velkou louží via Brusel
  • Jak může kandidovat na prezidenta člověk, který byl za slušný peníz zařazan za komačů do družstva invalidů / kdo pamatuje, tak ví, tito lidé měli celkem volnou živnost, většinou velmi dobře výnosnou /, aby mohl dávat gotesa / hazardní karetní hra /, kde lidé přicházeli nejen o peníze, ale i osobní majetek / auta,byty a pod. /, kdy tento člověk provozoval černé sázky na dostihy / od toho jeho láska ke koním /, a byl také jedním z velkých vexláků - pane to by byl opět prezident s " disidentskou " minulostí !!!!
  • bo delnicka chudina je velmi skromna že :D navíc když maš prachy mužeš žít jak chceš ne od vyplaty k vyplatě moulo rozežrany *12*
  • ale to je mouder a beztak si ani gorbačova nezažil natož bys veděl co to byla perestrojka moulo českej *12*
  • jasně nouze o mouly a nuly ted si mne rozesmál jen já mam do firem tolik uchazečů že si mužu piskat a to jsou schopni a ochotni pracovat i za min mzdu takže tak *12*
  • Takto hovořila Sobotkova vláda, nepamatuješ si?
  • Gorbačov bez skvrny. Na hlavě. Jinak je zřejmě zaskvrněn celkem dost. Hlavně už žádnou další perestrojku.
  • Vážený pane Mmm, jak Vy říkáte "líní a hloupí dělníci", tak o ty je teď velká nouze. Zato inteligentních a pracovitých sociologů, politologů, novinářů a dalších podobných "inteligentů" je přehršel. Všichni si holt vzali k srdci Klausova slova, že "nikomu neradil, aby se stal dělníkem."
  • Prozatím se tam tajně plíží zadním vchodem. Schapiro mu říká, že se musí víc snažit. Já myslím, že to bude pro veksláka velký propadák a ostuda, a že bude litovat dne, kdy se pro to prezidentování rozhodl.
  • Ještě, že tím symbolem není havloid Hmm.
  • No, no, no moc si nevyskakuj. Ve stejné době se zvedly životní náklady o 300 až 500 korun měšíčně. Ale naši hauptstatistici nám po havlovsku řeknou, že jsou nižší. Ale jak k tomu došli neprozradí.
  • Tak nevím zdali chodí na kobereček na ambasádu USA.
  • Horáček a Pažout Kalousek...kolaboranti č1
  • Gorbačov č. 2 je bez šance!
  • Bohatí byli vždy rozmařilí. A ON neví samou rozežraností co BY !!! *10*
  • neschopný chudák
  • aa další Kalousek Horáček, možná ti to baští fetáci z Kliniky a kavárenští povaleči a neziskovky....jenže my ti na tu humanitu s..er.em....další herec ve službách samozvané elity...jeden takový tu byl...málem i druhý....a jak to dopadlo....tebe volit nebudu a nebojím se ani, že bys ohrozil Zemana.....
  • mno... ono to nelze skoro nikde. Už Honoré de Balzac napsal, že za každým velkým majetkem se skrývá zločin.
    *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit