Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohohle exota nikdo neznal . Asi stejny smecko jako Aronberg a jeho " divne " pozemky , nebo kontra komedie dvacetilety normalni heterosexualni jedinec Ferko na revans obvineny ze snahy uriznout si co nejvic skalpu devcat stejne generace a div se svete kupodivu Holek !!!! Dnes uz vec nevidana kdyz kluk svadi holku . Kluk kluka nebo mezigeneracni on 90 ona 9  , je spolecnosti tolerovano a dokonce snad predpokladano. 

    Kazdopadne za tohohle co neprosel bych si dovolil navrhnout Muze nad jine vhodneho. 

    Jak jsem se nekde s velkym pobavenim docetl byl jiz navrzen na Ministra spravedlnosti , ale nejakou nestastnou shodou nahod neprosel. Je jim prosim  JuDr Marek Benda !! Tento vysokoskolsky vzdelany dyzydent , zaslouzily poslanec / a ten dyzydent taky zaslouzilej / , ma plne pravo aby byl konecne ocenen nacim vetsim nez ubohym poslaneckym mandatem. V roce one hadrove komedie tzn v rok 89 mu bylo celych dvacet let a mel za sebou dlouhy cas odbojove podzemni nadzemni a vodni cinnosti proti necemu . Proti cemu si dosadte dle potreby. Tento erudoany odbojar jiste rad kreslo ministra neceho moc rad prijme a bude ho radne zahrivat co nejdele. Pod heslem Kdo nic nedela nic nezkazi. Volte JuDr Marka Bendu , nemuzete slapnout vedle. Volte jistotu desetinasobku . 

  • Takže se nic vyšetřovat nebude!!!!!!!!!!!!

  • Já věděl že to neprojde, jen jsem to zkusil ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit