Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    von Lejno ať se nestará o to, kam jdou moje peníze, EU kolchoz odkladiště nepoužitelných politiků se opět ztrapňuje. Rusák nemá problém prodávat do indie nebo číny, vlastně většina světa (jižní amerika, afrika, asie) se o nějakou invazi vůbec nezajímá.

    EU kolchoz už dost omezoval lidi šílenými eko bludy, covid opatřeními a teď dalšími zákazy a příkazy, DOBŘE, čím dřív tento spolek padne, tím lépe.

  • tobro

    Tak já jsem teda úplně v klidu.. ;-)

  • tak já myslím, že Sověty by více ekonomicky exportně bolelo ropné embargo a pro EU je zase nejlépe možná komodita pro náhradní dodávky právě ropa, proto nechápu, proč už se tak nestalo a stále financujeme zvěrstva toho psychopata, který by zapadl do sociologické teorie rozeného zločince, i když jsem si teda vědom, že ta ji neřadí mezi sociální deviace, přičemž tohle chová Vladimira Visarrionoviče znaky deviantního chování určitě nese. V Sovětském svazu si zkrátka znovu zle vyložili Paretovu teorii elit.. :D

    A to jsem si vědom první myšlenky emotivismu, že morální soudy nejsou a nemohou být pravdivé či nepravdivé a jsou jen vyjádřením mých pocitů :D 

  • Do budoucna se ta bruselská byrokratická hydra rozpadne a státy Evropy se vrátí ke staré dobré EHS. Jednotlivé země si nasmlouvají energie samy, třeba i s Ruskem. Není důvod živit tyhle parazity z EK, hrající si na diktátorské vůdce postnacistické čtvrté říše ani jejich doprovodný byrokratický ansámbl. Žádná říše se neudržela věčně a zákonitě se zhroutí i ten obr na hliněných nohou, zvaný EU.

  • Co to tady ten tlučhuba z Bruselu mele? Za koho to jako mluví?Desítky let to prostě takto fungovalo.Rusák válčí.Ale úkoly dodávek si plní.Pro EU i UK. Hlupáci v Bruselu v době kdy není nic zajištěno opruzují dalšími vymazlenými nápady. Ženou nás cestou, ze které není návratu.To bude údiv až vyprovokovaný rusák utne dodávky. Ze dne na den. A přispěchají kamarádi EU. Skvělé nápady skvělé ceny. Asi tak na cca 2 měsíce. Pak se Evropě přitne.Pořádně. Máte peníze tak Plaťte. Jen pro smečku bruselských bezmozků.

  • josef.chmela

    Opravdu nevím proč, když jsou v EU trakoví machři a bojovníci za práva Ukrajiny (ale pouze mlácení hubou), nezakázali dovoz ropy, plynu a dalších komodit z Ruska ihned. To pak by mohli machrovat. Dosud jsou to jenom tlachalové a mlátí prázdnou slámu. Kdyby raději všichni drželi hubu, tak udělají líp. Oni jsou však zvyklí za velký peníz pouze bezvýznamně tlachat o ničem, osočovat, lhát  ale hlavně se hluboko klanět teroristům USA. Jsou to bezvýznamní šašci k smíchu. I Putin se jim směje.😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit