Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • já když budu chtít navštívit Terezín zaplatím 170kč v Mauthausenu zaplatím 2e a špíny by to měli mít zase zadarmo a ještě si z toho budou dělat srandu
  • Tak tam nechoď.Znám lepší zábavu a to je demokracie po česku.
 • Němci na Sibiř co mají v Če ské republice vyroby a mají špatný pracovní podminky čeští komunisti v plastech i gumarnách pro macistycký auta ,dale pak poslat nasibiř potomky nacistů z ŠPanělských ostrovů ,Zavřít Němce kteří vzali Turky do Německa jako starý spojence nacistů na práce .Donald Tramp musí s armadou Usa na zakladnách v Německu uskutečnit transporty Němců na Sibiř a Turků do Turecka Islamistů do statů arabských a Německo rozdělit mezi Polsko ,Česko,Nizozemí,Dánsko zrušit arijskou rasu poįdovštěštění převýchovy Němců a Němek to prohlísil moravský politik Antonín Brachtl jedy farmacije azavirat do blazince nedelali ani MUDR Komunisti .Jedině KS4 nezkažená kapitlismem kont může vše napravit i ty popravený německý antifašisty který zlikvidovali sknihami Judaismu pállii na hranicích
  • Jsem rád , soudruhu, že si věrně stojíš na pozicích KSČ.
   • nejspíše zaujímání nějakých pozic ani neuvědomuje. Patrně patří do té poloviny občanů, o které hovořil Miloš Zeman začátkem devadesátých let v parlamentu při projednávání zákona o referendu. Tedy do té poloviny občanů, která je podle Miloše Zemana chudá duchem.
 • A co podporovatelé různých odnoží komunistů, neměli by se jít povinně podívat do gulagů?
  • Ti by tam měli dělat komparz.
 • Právě Židé to byli, kdo nejspíše přišel s teorií jediného Boha. Křesťané (míněni kupř. katolíci, protestanti atd.) a muslimové tuto představu od nich převzali. Proti tomu žádná. Lze se totiž dobrat představy, že vše je dílem jediné, nejvyšší, absolutní veličiny, takže patrně všichni lidé, i "nevěřící" jsou monoteisté, čili bratři a sestry ve víře. Jenže víra je víra, ale vyznání je politika. Pokud si ten výborný nápad s jediným Bohem chtěl někdo přivlastnit, musel znemožnit jeho vynálezce - Židy. A v tom je, bohužel, jediný společný bod, který mají Němci a muslimové. Obě skupiny mají už v genech představu, že jsou nejlepší, největší, jediní a mají společného nepřítele - ty ostatní. Historie to jen potvrzuje. Židé prostě pro ně musí být špatní, protože vymysleli to, na co pociťují mít právo Němci a muslimové - teorii jediného a správného Boha. Problém je v tom, a historie i logika věci to opět potvrzují, že nejlepší může být jen jeden - Němec, nebo muslim. Nabízí se tedy představa, že současná "uprchlická krize" je jen předehrou daleko horší války - války o moc nad celým světem. Je jen otázkou, zda budou Němci a muslimové spojenci, nebo nepřátelé. Ono nebývá na smetišti místo pro dva kohouty. A ještě jedna věc - když se dva perou, třetí se má dobře. USA, Rusko a Čínu tu nenaznačuji. "My nesmíme ani naznačovat" (J.da Cimrman.) Nu a Afričané? Ti se tu jen pletou a dělají křoví nejspíše muslimům. A jednou si třeba leckdo posteskne " Zlatá V4..."
  • předpoklady, abyste vykonával funkci Putinova mluvčího. Pokud ji tu na tiscali už nevykonáváte.
 • Pokud si Německo neudělá jasný a velice tvrdý ordnung ve vlastní zemi., protože "tohle všechno"., co se stále jen pokrytecky odsouvá i "korektně" omlouvá, avšak neřeší v samotné příčině..už se opravdu po dobrém zvládnout nedá ani omylem., má pak už jen pak dvě možnosti..vazalský musulmanát a tím i totální konec Německa i Němců., protože to budou pak právě oni, co půjdou do těch koncentráků, jako "nevěřící psi"..a nebo v pudu sebezáchovy a holého přežití., otevřeně přiznaná 4 říše..s tím, že si s pouhou otázkou času, vzbudí, buď svého, nového "Bismarcka, Hitlera a nebo Stalina"..a opět, jako už vícekrát v historii..na to bohužel zas doplatí celá Evropa., což je až po Ural i se všemi následky !..
  • ...no pořád je ta druhá verze přijatelnější než první.
 • Natrvalo????
  • *1* *1* *1* *1*
 • Musí se povinně inspirovat pro konečné řešení migrační otázky.
 • Merkelová má pravdu, jsou to samí inženýři a doktoři. Problém je ale v tom, že tolik pytotechniků a gynekologů nepotřebujeme
 • Antisemitismus čili nenávist vůči Židům je projevem nezměrné lidské hlouposti a omezenosti. Historie mnoha států Evropy je toho smutným dokladem, i v Česku jsou mezi námi lidé, kteří veřejně hlásí nenávist vůči Židům. Židé byli od nepaměti pronásledování jinými národy, protože tyto předčily svými schopnostmi, proto ta nezměrná a neskonale hloupá nenávist, v jejímž důsledku jsou Židé usazeni po celém světě. Je to Bohem políbený národ, jehož příslušníci mimořádně vynikli a vynikají ve všech možných oborech lidské činnosti. Je hroznou ironií, když se někdo projevuje jako antisemita a přitom má (aniž by to věděl) židovské předky.
  Snad by bylo dobře takovéto radikální antisemity pozatýkat, nahnat v časných ranních hodinách za řevu a bejčáky do vagónů - dobytčáků, až by se nemohli ani pohnout. Pak je vlakem vézt několik dní do koncentráku na místo určení, tam je zase za řevu a s bejčáky vyhnat ven, kde by si je napřed novodobý dr. Mengele roztřídil na práci schopné a neschopné, aby následně mašírovali rovnou pod "sprchy". Tam by si přičuchli (na chvíli) k puštěnému plynu. Možná, že takováto "lečba" by je jednou provždy z antisemitismu vyléčila, co říkáte?!
  • Plný souhlas. Ovšem nutno rozdělit je na ony pravověrné a ty ostatní. T. j farizeje a t.d. pro které je náboženství pouze zástěrkou k získání moci a bohatství. A to bohužel neplatí jen pro židy, ale všeobecně pro všechny. Čechové kdysi pro to vymysleli pojem židáka.....
 • že takové moudro vypadlo z někoho přímo v DDR. Těžké chvilky čekají tam tu smečku. Budou je muset začlenit, naučit chodit na toaletu a užívat vodu vůbec. S těží je naučí pracovat. Jediné co banda vandráků umí perfektně je lozit po stromech pak polehávat a zejména umí vymýšlet kraviny.Takové které připravují o život nás v EU. Jestli by ty továrny s ostnatým drátem nepotřebovaly nějakou rekonstrukci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit