Přejít na výpis diskuzí

Migranty Itálie nechtěla, jejich přepravu do Španělska ale zařídí

12.6.2018 16:11
7 příspěvků

Kromě čtyř těhotných žen odmítla Itálie kohokoli z lodi plné v neděli zachráněných migrantů na své území vpustit. Podstatnou část z 625 migrantů ale z lodi Aquarius francouzské neziskové organizace SOS Méditerranée převezme italské námořnictvo, aby je pomohl dopravit během následujcíích čtyř dnů do...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale trvalo vám to hoši! Copak máte málo zaneřáděné pobřeží tady tím nemožným darebáckým odpadem z Afriky? Který se jen povaluje po ulicích, žebrá,chlastá krabicové víno a nemá zájem se někam začlenit? A co ty naprcané afričanky? Copak se normální baba sebere a s bachorem leze přes celou Afriku aby pak nalezla do člunu? A co ty dětské "kotvy"? Zavedený termín pro malé vetřelce, kteří k sobě pak nabalí a přizvou celou rodinu parazitů? Afričan je extra mazaný a vychcaný v přijímání cizích peněz. Každý běžný turista to už dávno ví!
  • Nemecka neziskovka nabere NELEGANI migranty v Lybii a pak je veze do evropy... Jsou to hlavne NEZISKOVKY kdo je zodpovedny za smrt migrantu v mori pac kdyby je vratili dalsi by to nezkouseli!!! *12* *16*
  • Ke Španělskému dnu *1*
  • Kdyby neexistovali vítači a dobroserové a kdyby černoušci od začátku jednoznačně věděli, že je žádná země nepříjme, nevydali by se na cestu a nebylo by co řešit.
    • A tím by se ušetřilo mnoho životů. Ale bohužel vítači a dobroseři na ztráty lidských životů, nehledí. Oni sledují jakési vyšší "dobro".
  • Konečně dobré zprávy! Doufám, že je Španělsko také odmítne přijmout! Ať táhnou zpátky do Afriky!!!! *16*
  • Hovoří se zde o lidských právech v souvislosti s něčím, co je spíše podobné divoké zvěři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit