Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Téda lidi já vám řeknu, že Hrebeňár je ale debilní vylízanec, posuďte sami:

    "Autor: Rudolf Hrebeňár Datum: 08.07.2016 22:57
    Originální krátká dovolená?
    Zdravím Vás, vážená paní Jourová, mívám originální nápady a rád cestuji. Nedávno jsem řešil Vaše "vlastně". Co kdybych Vás naprosto nezávazně v Belgii třeba v srpnu navštívil? Také jsem rozveden a mám dvě děti (tedu pokud to u Vás stále platí), 23.7. by měla rodit má dcera (můj první vnouček).
    V žádném případě nemám v úmyslu zneužít Vaší kariéry, to já nedělám. A už vůbec tento můj vzkaz nesouvisí s mých předchozím.
    Napište mi třeba alespoň, že již nemám psát hlouposti :)
    S pozdravem Ing. Rudolf Hrebeňár"

    YEAH
  • úspěchy a pády,nahoru a dolů,to je to,co člověka pohání k tvůrčí práci,ležení doma a blahobyt na sociálních dávkách nevytváří žádné hodnoty,ale táhne svět do propasti... a o tom to všechno je
  • Zajímavé, že Rudolfovi Hrebenárovi server neodmítne "příspěvky" s odkazem, že se jedná o spam. Inu agenti ruské tajné služby mají jiné možnosti než obyčejný občan.
  • 0
  • 0
  • 0
  • Lidická 1332/3
    363 01 Ostrov
    Křupane, již brzy!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Rudolf Hrebeňár • před 4 měsíci

    Vážený pane Svěráku, dnes jsem si k věčeři uvařil u Vašeho prodávání lahví na Nově asi svá nejtvrdší vajíčka na hniličku. Děkuji za přípravu na veselé stáří. Rudolf Hrebeňár (59, Ostrov).
    TO JE BLBEC CO?
  • 0
  • Rudolf Hrebeňár napsal(a) dne 10.08.2015 v 20:40 hod.

    Strašné! Napsat "jejích" v komentáři "Angela Merkelová se chystá do dalších voleb. Němci si o jejích schopnostech nedělají iluze, přesto by ji mohli zvolit počtvrté za sebou kancléřkou." dokáže pouze člověk, který není na svém místě!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit