Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ty h o v a d o vsech hovad futral, ubozaku. *11*
  • Bakalovi bylo v roce 1989 myslím kolem 20-ti let. Jaký měl v té době kapitál na nákup OKD. Ve 40-ti je miliardář a utekl z ČR bydlet do 3výcarska.
  • ... a ty její výplod, blbečku
  • j s i n e j v ě t š í p í č a v s t ř e d n í e v r o p ě
  • Horší bude až po něm půjde někdo s bombou, to potom bude pro něj pr-ser. *12* *12* *16* *16* *1*
  • p. Bakala asi podvedl kde koho i se svou pani. Kdyz mu to tady ta sebranka dovoli a pak cumi, ze si prachy prevede nekam jinam. Jsou to vsichni *12* . *11*
  • toto je zkur,vená země od r. 1989
  • to by museli odstoupit všichni a všem zabavit majetky, počínaje Nečasem
  • Že je to tady k pláči i k nevydržení??? Je hnus s takovýma žít a muset trpět jejich přítomnost.Takový Bakala je ukázkou člověka , který se nezastaví před ničím. Doufejme, že stále platí, žádný strom neroste do nebe. :)
  • Přesně tak... *13*
  • Pan Sobotka by měl až do objasnění privatizace OKD odstoupit, A opustit parlament.Tak jak to chce po druhých, měl by jít příkladem
  • Ze jeste vilici KSCSSD nedodali nekej super prispevek.
    To se tem blbum tento clanek nelibi? *1*
  • No, zní to děsivě, ale obávám se, že máš pravdu.
  • To jsou přesně tihle záhadní podnikatelé,které nám nechala vyrůst klausiáda. Na nic se pochopitelně nepřijde,celá věc se zamete pod stůl,vyšetřovací tým se rozhází po všech čertech,protože v tom jede dost hošů,sem tam někdo zmizí na nějakých ostrovech a někdo úplně. A máme televizní detektivku s názvem: " Abraka-dabrakabakalalala".
  • jj,těžce vydřené peníze,a těch přesčasů i nečasů.
  • Ten chudák asi hodně dřel,než došel k takovému majetku,já také makám a furt nic.To mě učili ,že bez práce nejsou koláče.Lidi já jsem tak zhnusená ze všeho, jak si kradou politici,beztrestně,a pak se na nás tak usmívají z televize,a říkají co mají práce,a ty lejstra co nosí pod paží když jdou jednat,toto už není česko,ale....ani nevím jak to pojmenovat,tak sprosté slovo neexistuje.
  • Jedno z pořekadel říká: "že nikomu neroste strom až do nebe" , snad toto rčení ZAFUNGUJE I NA TAKOVÉ HAJZLY!!!
  • Je to jejich dílo. Díky nim se dostal k těm penězům
  • Tak tomu parchantovi bych ukop palici, divím se že ho ještě někdo nešel sejmout, proto raděj žije ve Švýcarsku.
  • A sakra! Aby nám tak zavřeli užvaněného fýrera ČSSD, *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit