Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To,že může dožít na Vysočině ať bere jako milost lhář,který pomáhal přivést tuto republiku do bídy!
  http://www.youtube.com/watch?v=Oh4BH3_Y0H8
 • Takovejhle pandrholů co by chtěli na hrad se nachází momentálně v Česku hodně. Vůbec jim nevadí jejich minulost, jsou od dob normalizace jako většina národa otrlí. Naštěstí jsme již roky od pádu tzv. reálního socialismu. Tihle pandrholové co národ blbnou hezkejma řečema si už snad vymysleli i jinej termín = reálnou demokracii.
 • Táhni do prdele!
  Mám veliký podíl na rozkradení této dříve bohaté země spolu s Klausem, tak se seber a táhni do řiti!
  • ...když máš, tak táhni... *3*
  • Oprava: "Máš veliký podíl"
 • Zeman má můj hlas.
  • ... můj taky a hodně hlasitéj: "Jdi do (_!_) *12* i s těma svejma pohrobkama !"
 • Miloši jdi už konečně do pprrddeellee.Nyní je to správně???
 • Vážení pisatelé a co takhle navrhnout za kandidáta na presidenta našeho historikapolitologa a ideologa, pravidelného přispivatelé těchto rubrik, pana" Petra anonyma" ? Můj hlas má již nyní.
 • Paní IRENO souhlasím s vámi a podotýkám, že Judr. Svobodová jasně řekla, že "Akci čisté ruce" musel Zeman rychle opustit, protože zjistil, že je to již neproveditelné. Myslím, že teď
  má již volič poslední šanci. Apropo, již jste někde narazila na chystaný předvolební leták?:
  KOMUNISTY NA 4 ROKY JE LÉK. Já již jej mám, souhlasím, ale nevím kdo mně jej poslal, tak to tlumočím dál. Zdravím vás a pevné nervy!
  • Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
   (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)


   V období komunistické diktatury bylo podle údajů zveřejněných Úřadem pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu:

   * 234 občanů popraveno* 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici* 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.* nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních* okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších* 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů* 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu* 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
   • Pane Petře, to už se stydíte uvádět i svůj pseudonym!Touž je to s vámi opravdu zlé!
 • Evidentně jde o pokus předat moc jednomu z největších, ale i nejzkušenějších "brontosaurů" naší minulé politické scény!Upřímně je mně líto oněch šedesáti tisíc naivních důvěřivců, kteří z neznámých důvodů věnovali své autogramy člověku, který se v chorobné touze po moci neštítil spojit se se svými politickými protivníky viz. "Opoziční smlouva".Kromě ní, už je snad jen proslulý tím, že nikdy neprojevoval sebemenší zájem o to, jak se v této rozkradené zemi žije normálním pracujícím lidem na které evidentně kašlal, podobně jako většina tehdejších mocných z obou polů politické scény.Své případné oponenty pak místo argumentů odbýval svými proslulými, často obhroublými bonmoty.Do politiky pak přivedl taková esa jako "křišťálového" Standu Grosse, privatizátora Svobodu, nebo archeologa Špidlu, kterého pdporoval, podle svého vyjádření proto, že ze všech jeho spolupracovníků měl nenižší deficit IQ.I to o něčem vypovídá!Na závěr bych mu v souvislosti na jeho vystoupení, v němž zařadil naše školství na úroveň Nepálu a urazil,, tak velké množství poctivých pedagogů položila otázku:"A na jaké úrovni je naše školství dnes pane Zemane, a necítíte se být za jeho stav, ale i celkovou upadající úroveň celéhop státu tak trochu odpovědný?"Snad by mně ještě zajímalo, o čem se s váími jezdí radit váž opoziční přítel?! Lidé přestaňte již blbnout, oni ti brontosauři nejsou tak neškonní!
  • Lepší bych to nenapsal. Ano, přesně takový je to šmejd.
 • Já budu volit Pata a Mata. Sice taky kde co pomrví, ale aspoň se na ně dá koukat. *1*
 • Kolik zase toho vychlastali ? podle jejich barvy, jsou pod parou non-stop. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit