Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Něco jako Čaputová

  • Drahoš = politický nýmand.
  • Ovčák z toho také chce něco mít, proto o ty tři miliony víc.

  • KIMCID

    Patrně 

  • Takže to navýšení rozpočtu je pro Mynáře?
  • KIMCID

    Zeman si neřekl ani o korunu.Pleteš si kancelář s člověkem.

  • Zeman si řekl o 8,8 milionu korun na cestu do Číny. O tři miliony víc, než potřeboval loni...


    A kde je slibované šetření nákladů Hradu...?!


    Takže - další z jeho lží...

  • A čtenář, který vidí realitu ví, že i oněm by se takto dalo psát...😀

  • Někdy nemá přílišného smyslu reagovat. Mě prostě Váš příspěvek vyzněl poněkud povýšenecky. 

    Děkuji za návod, jak strávit příjemný večer. V tom se ale naše představy a vkus neshodují.

  • Laskavý čtenář jistě postřehl, že nemluvím o panu presidentu Zemanovi...

  • Jedna věc je - někoho do jakékoli funkce zvolit.

    Druhá věc je pozorovat úbytek jeho schopností, 

    jak duševních, tak i fysických.

    A přitom - řešení tohoto stavu je nemožné.


  • Zde musím ke své thesi, cituji:"...Z vašeho psaného projevu to patrno nebylo." dodat: A není.

    Otázka: Dokážete vysvětlit, co je to podle vás "elitář"?  Proč se ptám? Ve Slovníku spisovného jazyka českého (Boh. Havránek a kolektiv, Ústav pro jazyk český ČSAV, Praha, 1989), díl I, strana 454, toto slovo není. Pravděpodobně jde o prvek novořeči, takže neznamená nic a lze ho používat k označení čehokoliv.

    Příklad: Příznáte se otevřeně (jak jen to anonymita virtuálního prostoru
    dovolí), že jste v něčem snobové nebo (chcete-li eufemisticky) elitáři?
    Ve kterých oblastech zevnějšku (oblékání, obouvání, upravenost) se to
    u vás nejvíce projevuje? A na jaké oblasti života jste velmi přísné
    v posuzování ostatních?
    Jste na toto elitářství pyšní, nebo z něj máte výčitky, protože
    víte, že to hraničí s povyšováním se nad ostatní, a nahlas byste to
    nevyslovili?

    Zdroj: https://www.modnipeklo.cz/diskuse/elitarstvi-snobstvi-2034/

  • Jak je z diskusí na tomto webu patrno, tak to příliš složité je.

  • mirzim

    Nevím co je tom drzého označit se za neprosťáčka, pro méně chápavé, normálně myslícího člověka. 

    Elitáře hledejte jinde, zejména na Pražském hradě nebo ve Strakovce pane Jindrichu2309. 

    A propos, když už jste nakousl otázku nicků, tak ten Váš o něčem vypovídá. Že jste to číslo 2309 nosil nějakou dobu na teplácích, viďte? 

    Pro dnešek se s Vámi loučím. Mějte hezký večer třeba s TV Burranov J. Soukupa velkého kamaráda soudruha Zemana.

     

  • Vážený nicku Mirzime - Vaše sebechvála a zpunost je evidentně vyšší než reflexe reality.

    Kde jste vzal to právo poměrně drze sám sebe označovat za neprosťáčka a nějakou pochybnou elitu? 

    To, zda jste nebo nejste prosťáčkem nechte laskavě na úsudku těch, kteří čtou Vaše příspěvky. 

    Nick Mirzim mi velmi připomíná už jednoho velmi profláklého diskutujícího. Hlavně tím "Popelníčkem." Potřebujete víc nicků, aby jste podporoval sám sebe? Skutečně znak moudrosti.

  • Princip svobodných voleb je správně založen na počtu odevzdaných hlasů a ne na hlubokomyslnosti hodnotitelů po volbách.

    Prostě někdy se stane, že není po Vašem. Už jste to skousli?

    Pokud Vám výsledek nevyhovuje, příště zaktivizujte větší množství osvícených inteligentních a prozíravých voličů a jistě budete spokojení.

    Není to moc složité? 😀

  • KIMCID

    čím to vyvrátil ústy? no nějak zmlkla co?

  • Něco vyvrátil přímo Drahoš, ostatní bylo vyvráceno analytiky
  • Na internetu lze nalézt, že vrabce evakuoval Aštar Šeran a kdesi jsem četl nebo slyšel, že v roce 2012 bude konec světa, protože kmeni Mayů došky číslovky.

    Zkušenost: Co si kdo poznamenává, je důležité a nemusí toho býti ani mnoho. Před lety jsem slyšel:"uliční výbor vaše přijetí nedoporučuje", a to jsem se v trvalém bydlišti již několik let neobjevoval.

    Poznámka: Ten "uliční výbor" je můj předpoklad, formulace byla nenápadnější a neobratná, citovat bych ji mohl již jen přibližně.

  • Aha, tak vy jste jeden z těch neprosťáčků, jsem rád, že vás poznávám. Z vašeho psaného projevu to patrno nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit