Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že StBácké Tichcali ovládané ruskými kolaboranty zase začalo cenzurovat příspěvky a porušovat tím Ústavu ČR. Dokazuje tím, že se zase vracíme do ruské rrdele. *16* *12*
  • Ta vlastizrádná ožralá kreatura se dostala na hrad jedině díky pitomým ovcím zblblým StBákem Zavadilem, které podle zaúřadoval na poslední chvíli. Slušný člověk se musí stydět, že něco takového straší na hradě. Už aby se uchlastal a byl od něj pokoj. *12* *16* *12* *16*
  • Miloš Zeman na Rhodosu ležící, deportující, válčící, chlastající a vlastizrádně vlastní zemi poškozující. Místo toho, aby jel jako představitel země na pohřeb Šimona Perese, což bylo jeho morální i služební povinností, tak jel chlastat na Rhodos s Putinovým Hiterčíkem Jakuninem. Za to by ten ožrala v každé civilizované zemi mazal svinským krokem z hradu. Jenomže v té české gubernii...
  • Ty Zemanovy žvásty soudný člověk už nebere vážně, on tam mluvil snad ke svým krajanům rusákům, ti si ho vždy rádi vyslechnou, když se Zeman náhodou vynoří z něčího anusu. Na Západě z něj mají prču, pokud ho vůbec znají, je to totiž nula.
  • Vidíš učni Simone, nevolils ho a stejně tvým prezidentem je. Sranda, viď?
  • Hezký článeček, takový nezaujatý. Pan autor je asi placený nějakou tou neziskovkou, která se snaží přestěhovat do Evropy půlku muslimského světa. Horší protizemanovskou slátaninu jsem již dlouho nečetl. Dneska fakt může tzv. novináře dělar naprosto kdokoli.
  • a na kavárnu močící. *15*
  • jak, nevolil, nebo nevolila sajmon
  • Tento fakt platil, když tam vládnul zrzavej Veškrna. *1* *1* *1*
  • U tebe je to fakt Simone, tvůj prezident byl zrzavej Veškrna zvaný též Véna Chrchla. *2* *2* *2* *2* *2*
  • Můj prezident ten kořala Zeman určitě není, já ho nevolil!
  • Kompletní Ovčinec z Hradu na pláži za naše peníze a ještě beztak všichni namol. Ještě že mají všichni v ovčinci prověrku...
  • Fakta jsou taková, že prezident Zeman je náš prezident a vždy bude.Vy havloidi, kdybyste se podělali, tak s tím vůbec nic neuděláte, prostě ve vašich řadách jsou jenom pitomci, kteří vůbec Zemanovi nesahají ani po palce u nohou, prostě a jasně nejste schopni proti němu nikoho postavit. *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Napište pravdu o Chalupově pitomosti a se zlou se potážete, no nevadí:

    Chalupo, ty servilní proamrdólskej tupoblbče, jak můžeš tvrdit, že od Aše na východ by se s ním nikdo nesetkal???
    Starej Ignát Wurm v jehož ulici v Olomouci bydlíš, aby se z takovýho blbce v hrobě obracel!!!
  • Jsou tady velmi dobré příspěvky. Opravdu si nedovedu představit, že by minulé volby prezidenta vyhrál Schwarzenberk. Apropó, nějak mně uniklo, proč nebyla na pohřbu Frau Merkel? To je ta od Aše na západ, kdybyste pane Chalupo nevěděl.
  • Soukmenovče K. Ty nemůžeš být tak dříve narozený. Pofle dokumentů se Peroutka pohyboval velmi těsně mezi protektorátní elitou. To jak vyskakuje a koho representuje jeho vnučka nyní, je typické pro část naší germánsko-české kulturní skupiny.
  • Chalupa promiň, ale te seš takovej ťouba, že většího není. Mimochodem Šimonek Peresuj byl válečný zločinec. Podílel se na rozpoutání "všech" válek na Středním východě ve své době. A podle seznamu hostí na pohřbu si odvodíte co je většina z nich za "výlupky". Jeden příklad za všechny. Již téměř 50 okupuje výsostné území suverenního státu Sýrie - Golanské výšiny. A barák s bombama bude skřehotat něco o samostatnosti Kosova a vrahů s UCK.
  • Naprosto souhlasím s vaším názorem, že Peroutka byl kolaborant a sympatizant s nacisty, gentleman rozhodně nikdy nebyl *3*
  • jen si mínusujte havloidi, vaše frustrace je opravdu zábavná *5*
  • Souhlasím bez jakýchkoliv výhrad s obsahem článku a dodávám, že Zeman mě neustále přesvědčuje o tom, že není, nebyl a nikdy nebude gentleman, jakým byl významný novinář a vlastenec pan Ferdinand Peroutka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit